AKINSOFT 13. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM

AKINROBOTICS AÇILIŞ TÖRENİ VE IŞIN KARACA KONSERİ

AKINSOFT, Türkiye'nin vizyonu olmaya devam ediyor. Günden güne büyüyen Çözüm Ortağı ağı ile devleşen AKINSOFT, bir Bonus Dönemi'ni daha geride bıraktı. AKINSOFT’ un 22. yılında düzenlenen 13. Bonus Dönemi Ödül Takdimi, AKINROBOTICS Açılış Töreni ve Işın Karaca Konser Organizasyonu, 3-5 Kasım 2017 tarihleri arasında, ülkemizin teknoloji kenti Konya’da gerçekleştirildi. Organizasyonumuz; 03 Kasım 2017 tarihinde, son model araç ve birbirinden özel hediyeler kazanan AKINSOFT Çözüm Ortaklarımızın başarılarının taçlandırıldığı 13. Bonus Dönemi Ödül Takdim Töreni ile başladı.

04 Kasım 2017 tarihinde, Türkiye'nin ve Dünyanın İlk İnsansı Robot Fabrikası AKINROBOTICS; AKINSOFT Çözüm Ortaklarımızın ve tüm teknoloji tutkunlarının katılımıyla görkemli bir törenle açıldı.

Akşamında ise; AKINSOFT Çözüm Ortaklarımızın ve özel konuklarımızın gala gecesi yemeklerine Işın Karaca’nın güçlü sesi eşlik etti. AKINSOFT, bir kez daha muhteşem bir organizasyonla, Çözüm Ortaklarına ve çalışanlarına keyifli, eğlence dolu bir gece yaşattı.

AKINSOFT Çözüm Ortakları, tam motive bir şekilde 14. Bonus Dönemi'ne keyifli bir başlangıç yaptı.