Son Gün 31 Aralık 2019

AKINSOFT KURUMSAL SMS

AKINSOFT, Mutlu Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından sunulan Mutlucell Toplu Mesajlaşma servisinin pazarlanmasına yönelik destek vermektedir.
AKINSOFT, bu sayfada tanıtılan toplu mesajlaşma ürünü, BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu) tarafından lisanslı operatör olan Mutlu Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu nam ve hesabı adına hizmet vermektedir.

SMS Adeti Fiyat (TL)
1.000 SMS 33,00 TL
2.500 SMS 75,00 TL
5.000 SMS 120,00 TL
10.000 SMS 199,00 TL
25.000 SMS 390,00 TL
50.000 SMS 740,00 TL
100.000 SMS 1.370,00 TL
250.000 SMS 2.950,00 TL
500.000 SMS 4.999,000 TL
1.000.000 SMS 8.999,00 TL

Not: Yukarıdaki tarife fiyatlarına %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir.

Kullanmakta olduğunuz programın SMS modülü üzerinde yer alan "SMS Kullanıcı Hesabı" Menüsünden
"Hesabınız yok mu? Hemen SMS Hesabınızı Oluşturun" linkinden ya da https://login.mutlucell.com/akinsoft/ adresinden SMS hesabınızı oluşturabilirsiniz.

1. ADIM

Programımızda bulunan SMS menüsünden "SMS Kullanıcı Hesabı" sekmesine tıklıyoruz.

2. ADIM

"Hesabınız yok mu? Hemen SMS Hesabını oluşturun" linkinden abone kayıt işlemlerinizi sırası ile tamamlıyorsunuz. Abone kayıt işlemleri için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

3. ADIM

Bilgilerin girişi esnasında, Adı Soyadı, T.C. Kimlik No ve Doğum Yılı alanlarının doğruluğundan emin olunuz. Belirtilen alanların yanlış giriş yapılması sonucunda kayıt işlemine devam edilemeyecektir.
Bilgi girişlerinin yapılmasından sonra kayıt ekranında yer alan “SMS Sözleşmesini Okudum, Onaylıyorum.” Seçeneğini işaretleyerek İleri butonuna basınız.

4. ADIM

4.Adımda, Abonenin Sistem Kullanıcı Bilgileri ve SMS Gönderim işlemlerinde kullanacağınız Başlık isimlerini kayıt ediyorsunuz.
Sistem bilgilerinde kayıt ettiğimiz şifre bilgisi AKINSOFT Programlarında yer alan SMS Kullanıcı Hesabı ekranındaki şifre bilgisidir. Kullanıcı Adınız ise işlemlerin tamamlanmasının ardından size verilecektir.
SMS Başlıklarını belirlerken aboneye ait firma bilgisi veya yetkili bilgileri çerçevesinde işlem yapmanız gerekmektedir. Sistem tarafından uygun görülmeyen SMS Başlıkları aktifleştirilmeyecektir.

5. ADIM

5.Adımda, MUTLUCELL Operatörü tarafından kayıt ekranında girmiş olduğumuz Cep Tel. numarasına gönderilen "Onay Kodu" nu giriş yaparak Tamam butonuna basınız.

6. ADIM

Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından Toplu SMS Gönderimi yapmak için abonenin Abonelik Sözleşmesini, SMS Gönderimi için Kullanacağı Başlık Formunu, Vergi Levhasının fotokopisini, Yetkili Kimlik Fotokopisini ve İmza Sirkülerini aşağıdaki ekrandan sisteme kayıt ediyorsunuz.
Sisteme kayıt ettiğiniz bu evraklar AKINSOFT Genel Merkez’e kargo yolu ile abone tarafından en geç 3 (üç) iş günü içerisinde gönderilecektir. (Kargo ödemeleri gönderen kişi tarafından karşılanacaktır. Aksi halde gönderilen evrakların kabul işlemi gerçekleşmeyecektir. Kargo gönderimlerinizi, MNG Kargo, Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo firmaları ile AKIN Yazılım Bilgisayar İth.İhr.San. Ve Tic.Ltd.Şti adına indirimli gönderebilirsiniz).

7. ADIM

"Kayıt işlemleriniz başarı ile tamamlandı" mesajını aldıktan sonra sistem tarafından toplu sms gönderimlerinde kullanılacak SMS Kullanıcı adı verilecektir.
Operatör tarafından kayıt işlemlerinde kullandığınız e-mail adresinin doğrulamasını yapmak için e-posta hesabınıza gelen mail adresi doğrulama linkine tıklayınız.

Program Bilgisi | AKINSOFT 1.ADIM
Program Bilgisi | AKINSOFT 2.ADIM
Program Bilgisi | AKINSOFT 3.ADIM
Program Bilgisi | AKINSOFT 4.ADIM
Program Bilgisi | AKINSOFT 5.ADIM
Program Bilgisi | AKINSOFT 6.ADIM
Program Bilgisi | AKINSOFT 7.ADIM

Değerli Kullanıcılarımız,

AKINSOFT (AKIN Yazılım Bilgisayar İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.) Programları içerisinde SMS gönderebilmeniz için;

https://www.akinsoft.com.tr/programlar/detay.php?code=akinsoft-sms-server--WMS2 adresinde yer alan AKINSOFT SMS Server uygulamasını (SmsServer.exe) download ederek zipli dosyayı açtıktan sonra, kullandığınız AKINSOFT program ile aynı dizin altına kopyalanması gerekmektedir.

Örneğin;
- E-Ofis programını kullanan bir kullanıcı SmsServer.exe'yi C:\AKINSOFT\EOfis3\ dizini altına kopyalamalıdır.

- Kopyalama sırasında ekrana çıkan mevcut dosyanın değiştirileceği uyarısında Evet tıklanmalıdır.

- Bu hizmet için tanımlı kullanıcı adı ve şifrenizi giriş yapınız (Kullanıcı adı ve şifreniz hesabınız oluşturulduktan sonra Operatör tarafından mail veya sms ile tarafıza gönderilecektir).

- SMS hesabınızı oluştururken tanımladığınız originator (SMS gönderim başlığını) seçimini yaptıktan sonra sistem kullanıma hazır olacaktır.

1. ADIM

Programımızda bulunan SMS menüsünden "SMS Kullanıcı Hesabı" sekmesine tıklıyoruz.

2. ADIM

"SMS Kullanıcı Hesabı" sekmesinden açılan ekranda bulunan Kullanıcı Adı, Kullanıcı Şifre, Originator alanlarını dolduruyoruz.

3. ADIM

- Tek sms göndermemiz için; Tekrar Programımızda bulunan SMS menüsünü açarak "Tek SMS Gönder" sekmesine tıklıyoruz.

- Açılan pencerede bulunan Telefon Numarası alanına sms göndereceğimiz numarayı yazıyoruz.

- Çoklu SMS gönderebilmemiz için Ekle butonundan numaralarımızı listeye ekleyebilirsiniz.

- Gönderim yapacağınız numaraları kayıt ettikten sonra mesajınızı yazarak SMS gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Program Bilgisi | AKINSOFT 1.ADIM
Program Bilgisi | AKINSOFT 2.ADIM
Program Bilgisi | AKINSOFT 3.ADIM

AKINSOFT Ticari ve Sektörel Programlarının hepsinde SMS desteği vardır.

Tüm Çözümler

SMS kontörünüz bittiği anda AKINSOFT programı üzerinden "SMS Kullanıcı Hesabı" alanına giriş yaparak "SMS Satın Almak İçin Tıklayınız" linkinden Kredi kartınız ile 7/24 sms satın alabilirsiniz.

444 40 80 Çağrı Merkezi numaramızdan ulaşarak yardım alabilirsiniz.

http://www.akinsoft.com.tr adresinden müşteri girişinizi yaparak SMS Server programının eski versiyonunu download edebilirsiniz.

SMS gönderimlerinize MUTLUCELL üzerinden devam etmek için kullanmakta olduğunuz programın "SMS Kullanıcı Hesabı" menüsünde yer alan "Hemen SMS Hesabınızı Oluşturun" linkinden ya da https://login.mutlucell.com/akinsoft/ adresinden yeni SMS hesabınızı oluşturabilirsiniz.