Bulut Yazılımlar

Bulut Yazılımlar

Bulut Yazılımlar
E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret programımızı kullanarak ürünlerinizi internet üzerinden satışa çıkartın, en çok tercih edilen sanal pazarlara gönderin, farklı fiyatlandırma opsiyonları ile hem müşteri sayınızı hem de karlılığınızı artırın.
Detaylar

OctoCloud

OctoCloud, bulut tabanlı kolay ön muhasebe yazılımıdır. Bulut muhasebe yazılımı OctoCloud ile cari kayıtlarınızı kolaylıkla tutarak borç ve alacak takibi yapabilir, ürünlerinizin stok durumlarını görebilir, e-Fatura, e-Arşiv fatura kesebilir, müşterilerinize online tahsilat linki göndererek tahsilat işlemlerini sonuçlandırabilir, kayıtlarınıza internet erşimi olan her yerde, ister masaüstü bilgisayarlardan ister mobil cihazlar üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.
Detaylar
OctoCloud
SiteCloud

SiteCloud

SiteCloud; site, apartman ve bina yöneticilerinin aidat ve gider takibi ve muhasebe işlemlerini takip edebileceği pratik ve kolay çalışan bulut tabanlı site yönetimi programımızdır. Site, apartman yönetim programı SiteCloud ile genel muhasebenizi, ziyaretçilerinizi, sabit giderleri, gecikme zamlarını, toplantı karar duyurularınızı vakit harcamadan kolaylıkla düzenleyin ve mobil uygulama desteği ile işlemleri mobil cihazlar üzerinden yönetin.
Detaylar

MyFranchise

MyFranchise, franchise ya da şube sistemi ile yönettiğiniz işletmelerin lojistik, performans, işleyiş ve genel yönetim kontrollerini yapabilmenizi sağlamaktadır. Şube yönetim yazılımı MyFranchise, kolay kullanımı ve mobil desteği ile ihtiyacınız olan her yerde size hizmet vermek için tasarlandı.
Detaylar
MyFranchise
QR Menü

QR Menü

Online menü yazılımı QR Menü, müşterilerinizin restoran ya da cafe siparişlerini temassız ve hijyenik menü hizmeti sunabilmek adına, masaları üzerinde bulunan karekodu okutarak kendi cihazlarından menünüze ulaşmasını sağlayan sistemdir.
Detaylar

ProKuaför

Kuaför yazılımımız ProKuaför, randevu ile müşteri kabul eden işletmelere özel geliştirmiştir. Online randevu programı ProKuaför ile randevularınızı kolayca takip edebilirsiniz.
Detaylar
ProKuaför
HotelSmart

HotelSmart

HotelSmart ile kendi web siteniz üzerinden anlık rezervasyon ve ödeme alabilir işlemleri raporlayabilirsiniz. Bulut rezervasyon yazılımı HotelSmart'ı AKINSOFT otel çözümleri ile entegre ederek tüm süreçleri programınız üzerinden sorunsuz yönetmenin keyfini çıkartın.
Detaylar

Rezzta

Online yemek sipariş otomasyonu Rezzta ile tüm restoran yönetim işlemleri çok kolay. WOLVOX programınıza entegre ederek siparişleri takip edebilirsiniz.
Detaylar
Rezzta
MyRezzta

MyRezzta

MyRezzta ile kendi alan adınız üzerinden çok kısa sürede online sipariş almaya başlayabilirsiniz. Üstelik ilave komisyon bedeli ödemek yok. Üstelik de işletmenizin en önemli kazanımı olan müşterilerinize dair bilgiler de her an elinizin altında.
Detaylar

Online İK

Online İk programınızı web tabanlı kullanarak İnsan kaynakları işlemlerini pratik bir şekilde takip edebilirsiniz. Online insan kaynakları yazılımı ile personel anketleri, giriş çıkış süreleri, izin talep sonuçlarını hızlıca sonuçlandırarak raporları görüntüleyebilirsiniz.
Detaylar
Online İK
WOLVOX WebConnect

WOLVOX WebConnect

WOLVOX WebConnect, WOLVOX ERP'nin içerdiği Cari, Kasa, Stok, Fatura, Sipariş, Servis, İrsaliye, Döviz, Günsonu ve Restoran raporlarını web ve mobil üzerinden kullanabilmenize yardımcı olur.
Detaylar

Canlı Destek

Canlı Destek programımızı web sitenize kurarak, ziyaretçilerinizin sorularını cevaplayın. Böylelikle canlı destek yazılımımızla hem satışlarınızı artırın hem de müşteri memnuniyet seviyenizi yükseltin.
Detaylar
Canlı Destek
e-Mutabakat

e-Mutabakat

e-Mutabakat, BA-BS bildirimleri ve cari hesap mutabakatı yapmak isteyen tüm işletmelerin kullanabilmektedir. e-Mutabakat, mutabakat yazışmalarının telefon ya da posta yerine elektronik ortamda yapılmasına yardımcı olmaktadır.
Detaylar

WebEmlak

Emlak programımız WebEmlak ile satılık ve kiralık tüm gayrimenkullerinizi web sitenizde yayınlayabilir, ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizi arttırabilirsiniz.
Detaylar
WebEmlak
AKINSOFT Online

AKINSOFT Online

AKINSOFT Online ile host, domain, server kiralama vb. işlemlerini uygun fiyat ve yüksek performansla sahip olabilirsiniz. AKINSOFT online üzerinden tüm host, domain ve serverlarınızı takip ederek kiralama ve satın alma yapabilirsiniz.
Detaylar

Ücretsiz Tanıtım

İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER AKINSOFT'TA.

Ücretsiz Tanıtım