Bulut Yazılımlar

Bulut Yazılımlar

Bulut Yazılımlar
E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret programımızı kullanarak ürünlerinizi internet üzerinden satışa çıkartın, en çok tercih edilen sanal pazarlara gönderin, farklı fiyatlandırma opsiyonları ile hem müşteri sayınızı hem de karlılığınızı artırın.
Detaylar

OctoCloud

Bulut tabanlı pratik ön muhasebe yazılımımız OctoCloud ile cari kayıtlarınızı kolaylıkla tutarak borç ve alacak takibi yapabilir, ürünlerinizi stok durumlarını görebilir, e-Fatura, e-Arşiv fatura kesebilir, müşterilerinize online tahsilat linki göndererek tahsilat işlemlerini sonuçlandırabilir, kayıtlarınıza internet erşimi olan her yerde, ister pc ister mobil cihazlar üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.
Detaylar
OctoCloud
SiteCloud

SiteCloud

Site, Apartman ve Bina Yöneticilerinin aidat ve gider takibi ve muhasebe işlemlerini takip edebileceği pratik ve kolay çalışan bulut tabanlı site yönetimi programımız SiteCloud ile genel muhasebenizi, ziyaretçilerinizi, sabit giderleri, gecikme zamlarını, toplantı karar duyurularınızı vakit harcamadan kolaylıkla düzenleyin ve mobil uygulama desteği ile işlemleri mobil cihazlar üzerinden yönetin.
Detaylar

MyFranchise

Franchise ya da şube sistemi ile yönettiğiniz işletmelerin lojistik, performans, işleyiş ve genel yönetim kontrollerini yapabilmenizi sağlayan MyFranchise, kolay kullanımı ve mobil desteği ile ihtiyacınız olan her yerde size hizmet vermek için tasarlandı.
Detaylar
MyFranchise
QR Menü

QR Menü

Temassız menü misafirleriniz restoran veya cafenize geldiklerinde onlara hijyenik hizmet sunabilmek adına, masaları üzerinde bulunan karekodu okutarak kendi cihazlarından menünüze ulaşmasını sağlayan sistemdir.
Detaylar

ProKuaför

Randevu ile müşteri kabul eden işletmelere özel geliştirdiğimiz ProKuaför programımız ile randevularınızı kolayca takip edebilirsiniz.
Detaylar
ProKuaför
HotelSmart

HotelSmart

HotelSmart ile kendi web siteniz üzerinden anlık rezervasyon ve ödeme alabilir işlemleri raporlayabilirsiniz. HotelSmart'ı AKINSOFT otel çözümleri ile entegre ederek tüm süreçleri programınız üzerinden sorunsuz yönetmenin keyfini çıkartın.
Detaylar

Rezzta

AKINSOFT Rezzta online otomasyonu ile tüm restoran yönetim işlemleri çok kolay. WOLVOX programınıza entegre ederek siparişleri takip edebilirsiniz.
Detaylar
Rezzta
Online İK

Online İK

İnsan kaynakları programınızı web tabanlı kullanarak işlemleri pratik bir şekilde takip edebilirsiniz. Personel anketleri, giriş çıkış süreleri, izin talep sonuçlarını hızlıca sonuçlandırarak raporları görüntüleyebilirsiniz.
Detaylar

WOLVOX WebConnect

WOLVOX ERP'nin içerdiği Cari, Kasa, Stok, Fatura, Sipariş, Servis, İrsaliye, Döviz, Günsonu ve Restoran raporlarını web ve mobil üzerinden kullanabilmenize yardımcı olur.
Detaylar
WOLVOX WebConnect
Canlı Destek

Canlı Destek

Canlı Destek programımızı web sitenize kurarak, ziyaretçilerinizin sorularını cevaplayın. Böylelikle hem satışlarınızı artırın hem de müşteri memnuniyet seviyenizi yükseltin.
Detaylar

e-Mutabakat

BA-BS bildirimleri ve cari hesap mutabakatı yapmak isteyen tüm işletmelerin kullanabildiği e-Mutabakat, mutabakat yazışmalarının telefon ya da posta yerine elektronik ortamda yapılmasına yardımcı olmaktadır.
Detaylar
e-Mutabakat
WebEmlak

WebEmlak

WebEmlak programımızı kullanarak satılık ve kiralık tüm gayrimenkullerinizi web sitenizde yayınlayabilir, ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizi arttırabilirsiniz.
Detaylar

AKINSOFT Online

Host, domain, server kiralama vb. işlemlerini uygun fiyat ve yüksek performans ile AKINSOFT online üzerinden takip ederek kiralama ve satın alma yapabilirsiniz.
Detaylar
AKINSOFT Online

Ücretsiz Tanıtım

İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER AKINSOFT'TA.

Ücretsiz Tanıtım