Sizi Arayalım

Bireysel Çözümlerimiz

Bireysel Çözümlerimiz

Bireysel çözümler

AKINSOFT Bireysel Çözümlerinde, Size Uygun Bir Çözüm Mutlaka Vardır.

Veri Güvenliği

İnternet ortamındaki tüm şifrelerinizi kayıt ederek, kaybolma riskini ortadan kaldırın.

Cari Takibi

Carileriniz kayıt edin borç ve alacak ilişkilerinizi yönetin.

Listem

Yapmayı planladığınız tüm işlerinizi kayıt ederek programımız sayesinde hatırlayın.

KeyBox

AKINSOFT KeyBox programı ile tüm şifre ve kullanıcı isimlerinizi güvenli olarak tek bir panele kaydedebilirsiniz. Üyesi olduğunuz tüm web sitelerinin şifre ve kullanıcı isimlerini KeyBox'a kolayca tanımlayarak, web sayfalarına otomatik giriş yapabilirsiniz. Ayrıca KeyBox programını USB diskinize alarak tüm kayıtlarınızı istediğiniz yerden güvenle kullanabilirsiniz.
Detaylar
keybox
AsKuşak

AsKuşak

AsKuşak, soyağacını detaylandırmak isteyen tüm kullanıcılara sunulmuştur. AsKuşak programı ile kendi akraba bağlantılarınızı detaylandırabilir, her aile üyenize bir kullanıcı kartı açarak detaylı bilgilerini kaydebilirsiniz. AKINSOFT'un titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüz ile birleşerek tüm akraba ilişkilerinizi soyağacı şeklinde gösterebilir ve soy kuşaklarınızı kayıt altına alabilirsiniz.
Detaylar

Çekiliş

Çekiliş programı ile hediye çekilişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çekiliş sistemine isterseniz bir kişiyi birden fazla ekleyip hakkını da artırabilirsiniz. Çekiliş programında çekilişlerinizi yaptıktan sonra hem listeleri hem de çekiliş sonuçlarını tek tıklama ile kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca çekiliş sonuçlarında hediyeler ve kazananlar ayrı ayrı sıralanır.
Detaylar
Çekiliş Programı
Ping Programı

Ping

Yönettiğiniz web sitelerine ve onlarca IP adresine otomatik ping göndererek kontrol edebilirsiniz. Bu sayede tüm IP adreslerinize tek tek ping atmak yerine tek seferde hepsine toplu ping atabilirsiniz. AKINSOFT Ping elinizdeki tüm iplere aynı anda, toplu ve zaman ayarlı olarak ping atmanızı sağlar.
Detaylar

Listem

İş planlamalarınızı ve hatırlatmalarınızı Android ve IOS sistemli cep telefonunuzdan takip etmek için AKINSOFT Listem programı kullanımıza sunulmuştur. Listem programı ile işlerinize öncelik atayabilir, ajandanızı oluşturabilir ve WhatsApp uygulaması üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Matbuu ajanda yükünden kurtulmak için AKINSOFT Listem programını cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.
Detaylar
İş planlama
Cari Takip

Cari Takip

AKINSOFT cari takip programını kolay, kullanışlı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde Android ya da IOS tabanlı telefonlarınızda rahatlıkla kullanabilir, cari takiplerinizi ve kayıtlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Cari verileriniz sadece cihazınızın hafızasında saklamaktadır.
Detaylar
kamp bulunamadı
Ücretsiz Tanıtım

İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER AKINSOFT'TA.

Ücretsiz Tanıtım