AKINSOFT LİSANS SİSTEMİ

 • Almış olduğunuz AKINSOFT ürününün faturasını kaybetmeyiniz.

 • Ürüne ait fatura, ürünü almış olduğunuz AKINSOFT yetkili birimi aracılığı ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

 • Faturası ya da lisans belgesi olmayan kullanıcının programı lisanslı değildir.

 • Faturanızı teslim aldıktan sonra ürün ismi ile birlikte AKINSOFT ibaresinin olmasına dikkat ediniz. Örnek : AKINSOFT WOLVOX

 • Lisans belgenizi müşteri paneli üzerinden sisteme giriş yaparak temin edebilirsiniz.

Hizmetin Türü Professional Lisans Enterprise Lisans
Lisans Ücretine Dahil Eğitim Alma Süresi Sipariş Sözleşmesi tarihinden itibaren 3 ay içinde alınması gerekir. Sipariş Sözleşmesi tarihinden itibaren 12 ay içinde alınması gerekir.
Ana Sürüm Upgrade Liste Fiyatı üzerinden %60 indirim uygulanır. Liste Fiyatı Üzerinden %80 indirim uygulanır.
Ara Sürüm Upgrade Ücretsiz Ücretsiz
Yıllık Bakım Hizmeti Ücretli İlk yıl, her ay 2 saat yerinde hizmet (Teknik destek, eğitimler vs.) ücretsizdir.
Yıl sonu devir işlemleri Ücretli 3 yıl ücretsiz.
Kurumsal Müşteri Temsilcisi Var
AKINSOFT Organizasyonlarına Katılım Katılabilir
Inovax'da Reklam 1 sayfa reklam, 1 sayfa röportaj 

1-) Programı ilk olarak satın alan müşterinin, fatura, etiket v.b. tasarımları, eğitimi veren AKINSOFT yetkilisi tarafından yapılmaktadır. Bu işlemler eğitim süresine dahildir.

Ücretsiz eğitim süresi sonrası yapılacak tüm program form tasarımları ücretlidir.

2-) AKINSOFT önceden haber vermeksizin lisans sisteminde degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu hakla yapılmış olan degişiklikle, önceki uygulama arasındaki uyumu şirketimiz garanti etmez.

 • Programlarımızın güncellenmesi, ilk lisans alım tarihinden itibaren 1 yıldır. Bu güncellemeler programın mevcut yapısındaki, yasal(zorunlu) düzenlemeleri kapsamaktadır.

 • Program başka bir firmaya ya da şahısa güncel program fiyatı üzerinden %50 indirim ile devredilebilir.

 • AKINSOFT Professional lisans müşterileri, kullandıkları ürünün güncel professional lisans bedelini ödeyerek Enterprise lisansa geçiş yapabilirler.

 • İlave eğitim hizmetinde program lisans bedelinin (kampanyasız bedel) %10'u alınır.

Uyarı: Aşağıda belirtilen programlar başkasına devredilemez.

Önemli Bilgi: AKINSOFT programlarında kullanıma sunulan ara sürüm güncellemeleri (update) ücretsizdir. Ana sürüm geçişleri (upgrade) ücretlidir. Ana sürüm upgrade işlemlerinde programın eğitim süresi, ilk program alımı eğitim sürelerinden farklıdır.
Geçmişte uygulanmakta olan "Professional Lisans" ve "Enterprise Lisans" lisans tipinden birine tabii olan AKINSOFT programların upgrade işlemlerinde eski kurallar esas alınacaktır. 

 

Online Lisans Kodu Alma İşlemi

 • 1-) İlgili programın yardım - lisans bölümüne giriniz. Açılan Lisans penceresinden Online Lisans Al butonuna tıklayınız. (Aldığınız Paket ya da Modülleri işaretlemenize gerek yoktur. Lisans kaydınızda yer alan modüller otomatik olarak seçilecektir.) WOLVOX ERP programı satın almışsanız Kontrol Paneli programını çalıştırarak "Yetkili" modülünden "WOLVOX Lisans" alanına geliniz.

 • 2-) Cep telefonunuza SMS ile lisans kart numaranız ve güvenlik kodunuz ulaşmış ise açılan ekranda "Lisans Kartım Veya Numaram Var" seçeneğini, ulaşmamışsa vergi numaranızla lisanslama yapmak için "Lisan kartım veya numaram yok. Programı ilk defa lisanslıyorum" seçeneğini işaretleyerek "İleri" butonuna basınız.

 • 3-) Karşınıza açılan seçeneğe göre;

  SMS ile iletilen "Lisans Numaranız" ve "Güvenlik Kodunuz"u açılan ekrana yazınız ve "İleri" butonuna basınız.

  "Müşteri Kodu" alanına firma iseniz vergi numaranızı, şahıs iseniz TC Kimlik Numaranızı yazınız ve "İleri" butonuna basınız.

  Lisans Numarası ve Güvenlik Kodunuzu Bilmiyorsanız;

  (musteri.akinsoft.net) üzerinden Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilir, bilgilerinize ulaşabilirsiniz.


  * Hiç bir bilgiyi hatırlamıyor iseniz "şifremi unuttum" alanından kayıtlı mail adresinize ya da GSM numaranıza bilgilerinizi alarak devam edebilirsiniz.

NOT: Sipariş sözleşmesinde yazmış olduğunuz vergi numarası ile eşleşmelidir. Kayıtlı Lisans Bilgileri bölümünde çıkan listedeki lisansınızı seçerek Lisansla butonuna tıklayınız.

İlgili uyarıları cevapladıktan/geçtikten sonra lisans penceresi açılacak ve daha önce karşılık şifre yerindeki "Demo" yazısının yerine karşılık şifreniz yazılmış olacaktır. "Tamam" butonuna tıklayarak lisans işleminizi tamamlayınız.

NOT: Vergi numarasını kullanarak 1 defa lisans alabilirsiniz. Siparişiniz AKINSOFT'a ulaştıktan sonra vergi numarasından lisans alabilmeniz için 30 gün süreniz vardır. (30 günü geçmiş ise vergi numarasından lisans alamazsınız. Lisans Numarası/Güvenlik kodu ile lisans alabilirsiniz.)


Satın aldığınız AKINSOFT Programı için faturanızı istemeyi unutmayınız!..