Sizi Arayalım

Mobil Çözümler

Mobil Çözümlerimiz

AKINSOFT Mobil Çözümlerimiz

AKINSOFT Mobil Çözümlerimizde, Size Uygun Bir Çözüm Mutlaka Vardır.

Responsive Tasarım

Tüm mobil cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Veri Güvenliği

Gelişmiş veri güvenliği altyapısı ile bilgileriniz güvende olsun.

Kolay Arayüz

Kullanıcı dostu arayüzü ile kolay kullanım özelliği.

Hızlı Erişim

İhtiyaç duyduğunuz anda tüm raporlar cebinizde.
AKINSOFT Eliza Mobil

AKINSOFT Eliza Mobil

AKINSOFT Eliza Mobil, AKINSOFT’a ulaşmanın en kolay yolu. Mobil cihaz kullanan AKINSOFT müşterileri ve bayileri için geliştirilmiş bir uygulamadır. Mobilken bile tüm gelişmelerde haberdar olun, istek öneri ve arge kayıtlarınızı oluşturun durum takibi yapın.

OctoCloud Mobil

İnternet erişimi olan her yerden muhasebenizi yönetmenizi sağlayan OCtoCloud uygulamamızın mobil uygulamasını Android ve IOS tabanlı telefonlarınızda kullanarak muhasebe kayıtlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.
OctoCloud Mobil
TaskPano

TaskPano

Tüm görev takip aşamaları için hızlıca kontrol edilebilir adımlar oluşturarak süreçleri tek ekranda takip edebilirsiniz.

E-Ticaret Yönetici

E-Ticaret Yönetici, e-Ticaret müşterilerimiz için özel olarak geliştirilmiştir. Satış raporları ve grafikleri alarak günlük işlem özetini kolaylıkla alın.
E-Ticaret Yönetici
CafePlus

CafePlus

CafePlus mobil uygulaması ile mobil üzerinden bilgisayarları kullanıma açabilir, yetkili ve özel müşterileriniz için hesap açabilir/ kapatabilir, günlük ve genel satış raporlarını görebilirsiniz.

AKINSOFT WOLVOX Reporter

AKINSOFT WOLVOX Reporter, WOLVOX ERP programı verilerine göre finansal durumunuzu anlık olarak Mobil cihazınızdan görüntülemenize yardımcıdır.
AKINSOFT WOLVOX Reporter
MyFranchise

MyFranchise

MyFranchise Yönetim Sistemi, sözleşmeyle bağlı şubeleri denetlemek ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzerine geliştirilmiştir. Şubelerin günlük operasyonları içerisinde ihtiyaç duydukları malzemeleri, ürün yönetimini ve tüm aşamaları takip ederek yönetebilirsiniz.

WOLVOX8 Restoran Pda

WOLVOX8 Restoran Pda, siparişi müşterinin masasından cihazlar ile almak isteyen tüm restoran, bar ve kafelere hitap etmektedir. Dilerseniz tablet menü özelliği ile müşterilerin ürünleri detaylıca inceleyerek tercih yapmasına yardımcı olun.
WOLVOX8 Restoran Pda
Cari Takip

Cari Takip

AKINSOFT cari takip programını kolay kullanışlı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde AKINSOFT cari takip programını Android ve IOS tabanlı telefonlarınızda rahatlıkla kullanabilir, cari takiplerinizi ve kayıtlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Cari verileriniz sadece cihazınızın hafızasında saklamaktadır.

Listem

İş planlamalarınızı ve hatırlatmalarınızı Android ve IOS sistemli cep telefonunuzdan takip etmek için AKINSOFT Listem programı kullanımıza sunulmuştur. Listem programı ile işlerinize öncelik atayabilir, ajandanızı oluşturabilir ve Whatsapp uygulaması üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Matbuu ajanda yükünden kurtulmak için AKINSOFT Listem programını cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.
Listem
Döviz Kurları

Döviz Kurları

Döviz kurlarını anlık olarak mobil cihazdan görüntülemek isteyenler için geliştirdiğimiz programımızdır. Anlık olarak döviz kurlarına ulaşın işlemlerinizi sorunsuz ilerletin.

İmsakiye

İmsakiye, Ramazan ayı boyunca vakitlere hızlı bir şekilde erişmek isteyen mobil cihaz kullanıcılarına hitap etmektedir.Uygulamayı kullanarak iftar/sahur vb. vakitleri kolayca takip edin.
İmsakiye
Güncel Kampanyalarımız
Ücretsiz Tanıtım

İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER AKINSOFT'TA.

Ücretsiz Tanıtım