AKINSOFT DİJİTAL DÖNÜŞÜM

AKINSOFT DİJİTAL DÖNÜŞÜM

AKINSOFT- AKINROBOTICS Olarak Dijital Dönüşüme Tam Destek Sağlıyoruz...

ETKİNLİK ( KARİYER GÜNLERİ ) DAVET
Üniversiteler, odalar, kişisel gelişim, zirveler, çalıştay etkinliklerinize "Dr. Özgür AKIN ile Ütopyana Dokun Etkinlikleri" adı altında gerçekleştirmekteyiz. Konuşmacı olarak talepleriniz için;
Etkinlik Davet Formu İçin Tıklayınız
İŞ BAŞVURUSU
Takım çalışmasının esas olduğu şirketimizde personel sayımız her geçen gün artmaktadır. Personel seçme ve yerleştirme sürecinde ana ilke, kişilere eşit fırsat vererek gelişmeye açık, değişimden korkmayan, insan ilişkilerinde başarılı, eğitim düzeyi yüksek, takım çalışmasını seven kişileri şirkete kazandırmaktır.
Online İş Başvurusu İçin Tıklayınız
STAJ İMKANI
Bilişim Ve İleri Teknoloji Alanının Yıldızları Arasında Yerinizi Alın! AKINSOFT Konya, AKINSOFT İstanbul ve AKINROBOTICS ile birlikte tüm Türkiye'deki Bölge Bayi ve Ana Bayi ofislerinde staj yapma imkanı tanınmaktadır.
Online Staj Başvurusu İçin Tıklayınız
BURS BAŞVURUSU
AKINSOFT ve AKINROBOTICS olarak eğitim olan desteklerimiz çerçevesinde öğrencilerimize burs imkanı sağlanmaktadır. Burs başvurularını, yıl boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Burs değerlendirmemiz her yılın ekim ayı içerisinde gerçekleşmekte olup, burs alamaya hak kazananlara dönüşler gerçekleştirilmektedir.
Online Burs Başvurusu İçin Tıklayınız
SPONSORLUK BAŞVURU FORMU
AKINSOFT ve AKINROBOTICS olarak yüksek teknoloji alanındaki çalışmalarının yanı sıra sadece iş odaklı değil sosyal bir firma olduğunu da her fırsatta göstermektedir.Sosyal sorumluluk çerçevesinde farklı alanlara verdiği destekle sponsorluklar gerçekleştirmektedir.
Online Sponsorluk Talebi İçin Tıklayınız
AKINROBOTICS ROBOT KİRALAMA VE SATIN ALMA
İnsansı Robotlar; Hizmet sektöründe, Havaalanlarında, otogarlarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, marketlerde, restoran ve kafelerde, fuarlarda, konserlerde, açılış, kutlama gibi organizasyonlarda, eğitim kurumlarında, hastanelerde görevlendirilebilir.
AKINROBOTICS Robot Kiralama ve Satın Alma İçin Tıklayınız
AKINSOFT
36 ülkede (04.11.2020) 2000'i aşkın Çözüm Ortağı ve 120'yi aşkın program arşivi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş ülkemizin ileri gelen yazılım firmalarındandır.
akinsoft.com.tr akinsoft.com akinsoft.net akınsoft.com.tr webeliza.com
AKINROBOTICS
Dünyada ve Türkiye'de bir ilk olarak Robotik Teknolojileri'nin seri üretimine geçilmesi adına AKINSOFT bünyesinde kurulan bir kurumdur.
akinrobotics.com roboliza.com akinoid.com
İstanbul Robot Müzesi
Dünyanın ilk insansı robot müzesi olan İstanbul Robot Müzesi, Türkiye'nin seri üretim yapan ilk insansı robot fabrikası olan AKINROBOTICS'in tüm üretim serüvenini gözlemleyebilmeniz için 15 Aralık 2022'de İstanbul'da kapılarını ziyaretçilerine açtı.
istanbulrobotmuzesi.com
Akınspace
2023 yılında Türkiye'de, Yapay Zeka ve Robotik Teknoloji serüvenini Uzay Bilimleri ile buluşturacak Yüksek Teknoloji Enstitüsüdür..
akinspace.com
WOLVOX
AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business, temelde üretim ve finans sistemi ile tam entegre çalışan tümleşik bir ERP (Enterprise Resource Planing – Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımdır.
wolvox.com erpzamani.com
AKINSOFT E-TİCARET
İnternet üzerinden online satış yapmayı amaçlayan tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmış bir AKINSOFT yazılımıdır.
akinsoftecommerce.com akinsofteticaret.net
DAPROX
AKINSOFT Web tabanlı programların bir arada toplandığı ve son kullanıcının beğenisine sunulduğu yazılım vitrinidir.
daprox.com
E-Dönüşüm
Şekil hükümlerinden bağımsız olarak, Vergi Usul Kanunu’na veya Türk Ticaret Kanunu’na göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan, (e-Mutabakat, e-Arşiv, e-Fatura, e-Defter) elektronik kayıtlar bütünüdür.
e-Dönüşüm e-Fatura e-Arşiv e-İrsaliye e-Defter e-Mutabakat e-Müstahsil
DIGI Market
Firmamız AKINSOFT’un programları yanında her türlü bilişim (donanım, yazılım vs...) ürünlerinin satışının yapıldığı online satış mağazamızdır.
digimarketim.com akinsoftstore.com akinsoftstore.net
INOVAX
AKINSOFT Genel Merkez ve Çözüm Ortakları çalışmalarının, AKINSOFT haberlerinin, teknoloji, bilim, sanat ve ekonomi alanında yaşanan gelişmelerin takip edilebileceği AKINSOFT dergisidir.
inovax.net.tr akinsoftmedya.com akinsoftgames.com
CADDE MERAM
Türkiye'de tek olan bir vizyonla çalışmaya başlayarak AKINSOFT'un Robotik Teknolojiler üzerine yaptığı çalışmaları birebir görme imkanı sağlayan, misafirlerine Robot Garson ADA'ların elinden hizmet alma keyfini sunan Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi 26 Mart 2015 tarihinde AKINSOFT bünyesine katılmıştır.
caddemeram.com
CAFEPLUS
İnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme yapan işletmelere ya da kullanıcılara, restaurantlara, bilardo ve playstation salonlarına hitap eden bir AKINSOFT yazılımıdır.
cafeplus.com.tr cafeplusfilter.com cafeforumcafe.com ticaretalani.com teknopano.com mavigucuhissedin.com
Free Computer
Donanım (oem parça ve bilgisayar) satışı, sarf malzeme satışı ve teknik destek (bilgisayar kurulumu, arıza tespiti ve onarımı) gibi hizmetleri yürüten AKINSOFT departmanıdır.
SOFTPA
SOFTPA, AKINSOFT'un Pazarlama Departmanı'dır. AKINSOFT Çözüm Ortakları (Bölge Bayileri, Ana Bayiler, Bayiler, ve Satış Noktaları) bünyesinde oluşturulan satış ekipleri vasıtası ile yurt içinde ve yurt dışında programlama grubu tarafından üretilen programları son kullanıcıya ulaştırırlar.
AKINOID
Robot yapımında ihtiyacınız olabilecek tüm Robotik, Elektronik ve Mekanik Malzemeleri temin edip; güvenle alışveriş yapabileceğiniz "Türkiye'nin Bilgi Dolu Alışveriş Sitesi".
akinoid.com
Free Club
AKINSOFT tarafından oluşturulan "Avantajlar Dünyası" Türkiye'nin önde gelen firmaları ve AKINSOFT tarafından geliştirilen iş birlikleri sistemidir. AKINSOFT-AKINROBOTICS Personelleri, AKINSOFT-AKINROBOTICS Çözüm Ortakları ve AKINSOFT Müşterilerine anlaşmalı işletmelerde özel indirimlerden ve hizmetlerden yararlanabilme imkanı sağlar.
Avantajlar Dünyası
DR. Özgür AKIN
AKINSOFT - AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı
ozgurakin.com drozgurakin.com