Sizi Arayalım

Ofis ve Veri Yönetim Çözümleri

Ofis ve Veri Yönetim Çözümleri

Ofis ve Veri Yönetim Çözümleri

AKINSOFT Ofis Çözümlerinde, Ofisinize Uygun Bir Çözüm Mutlaka Vardır

Ofis Yönetimi

Ofisinizdeki işleri kolay ve hızlı bir şekilde halledin.

Veri Yedekleme

Veri kaybını önleyin ve karmaşaya son verin.

Toplu Mail/SMS

Mail ve sms ile müşterilerinizle iletişimde kalın.

Arşiv Takibi

Kurumunuzdaki evrakları kolayca arşivleyin.
E-Ofis

E-Ofis

E-Ofis, şirket içerisindeki bilgisayarların kayıtlarını, personel yazışma loglarını, ekran görüntülerini takip edebildikleri, Adres telefon veya müşteri takibi yapılabilen, şirket araçlarının servis, kasko gibi işlemlerini takip eden ofis yönetimi programımızdır.
Detaylar

Yedekleme

Yedekleme programımız ile önemli dosyalarını tek tuş ile yedekleyebilir, ihtiyaç olması durumunda kolayca erişim sağlayarak tekrar yükleyebilirsiniz.
Detaylar
Yedekleme
SMS Server

SMS Server

SMS Server, AKINSOFT program ve uygulamaları üzerinden SMS gönderimi için geliştirdiğimiz programımızdır. Tüm programlarımız için SMS gönderimi desteği sağlayan SMS Server ile programınız olmasa bile toplu SMS gönderebilirsiniz.
Detaylar

Santral Server

Santral Server, WOLVOX Otel Yönetimi ve E-Ofis programını kullanan ve telefon trafiğini ölçümlemek isteyen bütün işletmeler için geliştirdiğimiz programımızdır.
Detaylar
Santral Server
Pratik SQL

Pratik SQL

Pratik SQL; Firebird, MSSQL, MySQL ve SQLite veri tabanları üzerinde sık sık işlem yapan kullanıcılar için geliştirdiğimiz programımızdır. İlgili veri tabanları üzerinde pratik listelemeler yapın, kaydedin, geri yükleyin.
Detaylar

Senet Basımı

Senet Basımı, bir muhasebe yazılımına ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde senet basmak isteyenler için geliştirilen programımızdır. Kolay ve pratik bir biçimde senetlerinizi oluşturun, tasarlayın, taksitlendirin.
Detaylar
Senet Basımı
Valör

Valör

Valör hesaplama ihtiyacı duyan işletmeler için geliştirilmiş, programımızdır. Alacak borç toplamını, ortalama vade ve borç gününü kolayca hesaplayın.
Detaylar

Multi VNC

Multi VNC, ağda bulunan tüm bilgisayarların ekran görüntülerini aynı pencerede görebilmeniz için geliştirdiğimiz programımızdır. İstenen bilgisayara yakınlaşarak (zoom yaparak) o bilgisayarın kontrolünü yapın, bilgisayar bulunan tüm ortamları kontrol altına alın.
Detaylar
Multi VNC
Arşiv Takip

Arşiv Takip

Arşiv Takip, yedekleme cd'lerini indekslemek isteyen işletme ve kişiler için geliştirdiğimiz programımızdır. Yedekleme yaptığınız cd'lerin içerdiği dosyaların listesini oluşturarak istediğiniz zaman hangi cd'de hangi dosyanın olduğunu anında görün. Kayıtlarınızı ve yedeklerinizi kolayca takip edin.
Detaylar

SQLServer Install

SQLServer Install, temel ayarları ile birlikte MSSQL Server 2008 R2 veri tabanının kolay bir şekilde kurulumunu yapmanızı sağlayan programımızdır. MSSQL Server 2008 R2 için kurulumu için sizlere yardımcı olur.
Detaylar
SQLServer Install
AKINSOFT E-Ofis (Android)

AKINSOFT E-Ofis (Android)

AKINSOFT E-Ofis (Android), E-Ofis network admin modülüne mobil cihazlardan bağlanmak ve çalışanlarının bilgisayar bağlantı ekranlarını mobil android cihazlar üzerinden takip etmek isteyen kullanıcılarımız için geliştirdiğimiz programımızdır.
Detaylar

Office Messenger

Office Messenger programı ile ağa bağlı bilgisayarların mesajlaşma log'larını kayıt altına alın. Bu sayede personellerinizin yazışmalarını takip edin ve ekran karşısında kalma süreleri hakkında bilgiye sahip olun.
Detaylar
Office Messenger
kamp bulunamadı
Ücretsiz Tanıtım

İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER AKINSOFT'TA.

Ücretsiz Tanıtım