AKINSOFT 4. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM ve TATİL ORGANİZASYONU

OTEL TANITIMI
TATİL AYRINTILARI
BASIN BÜLTENİ
AKIŞ ŞEMASI
ORGANİZASYON GÖRÜNTÜLERİ
VİDEO GÖRÜNTÜLERİ
 

      İnsana ve insanlığa değer verilmeyen köşe kalmasın vizyonumuzdan ödün vermeden geçirdiğimiz 12 senenin ardından, 13. senemizde de yine harika bir organizasyonla AKINSOFT ailesi olarak bir araya geldik.
    
      Türkiye’nin en büyük Bilişim ailesi olmanın gururunu bir kez daha yaşadığımız 4. Bonus Ödül Takdim Töreni ve Gala Yemeği organizasyonumuzda; birbirinden eğlenceli motivasyon yarışmaları, Akdeniz’in eşsiz güneşi ve çok güzel bir atmosferde gerçekleşen ödül töreni ile AKINSOFT Çözüm Ortaklarımız yoğun iş temposunun getirmiş olduğu stresten biraz olsun uzaklaşma fırsatı buldu.

     4. Bonus Ödül Takdim töreninde sahiplerini bulan 4 araçtan ikisi; yüksek performans ve başarılarından dolayı ödüllendirilen çözüm ortaklarımızdan AKINSOFT Bölge Bayi birincimiz ve Ana Bayi birincimize verilirken, diğer iki araç ise; beş yıllık çalışma süreci içerisinde göstermiş oldukları özverili ve disiplinli çalışmalarından dolayı AKINSOFT Üst Düzey Yöneticilerinden Muhasebe Müdürümüz ile Müşteri Hizmetleri Şefi / Muhasebe Sorumlumuza takdim edildi. Diğer kategorilerde dereceye giren çözüm ortaklarımıza ve motivasyon yarışmaları birincilerimize ise LCD televizyon, Laptop, motosiklet, DVD, televizyon, kamera gibi birbirinden güzel ödüller verildi.

 
3. BONUS DÖNEMİ   2. BONUS DÖNEMİ   1. BONUS DÖNEMİ