CAFEPLUS Filter YARDIM

Lisans

Lisans     Program Sürümünü Kontrol Et    Hakkında    Tib Gözetim Ekranı     Kullanıcı Tanımlı Kara Liste

    
İlk defa lisans alıyorsanız; Müşteri Kodu yazan kısmın karşısına ticari işletmeyseniz vergi numaranızı bireysel kullanıcı iseniz T.C Kimlik numaranızı yazınız. Müşteri kodunuzu bilmiyorsanız ve Lisans kartınız elinize geçmiş ise Lisans Kartım Var kısmını işaretleyip lisans numaranızı ve güvenlik kodunuzu ilgili yerlere yazınız. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra Lisans Bilgilerini Al butonuna basınız. Eğer lisans bilgileriniz merkezimize kayıt edildi ise kayıtlı bilgiler alt taraftaki listede görüntülenecektir. İlgili programı listeden seçip Lisansla butonuna basarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz. İlk defa lisans alma işlemini online olarak, bilgileriniz sisteme kaydedildikten en geç 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. 30 günden sonra lisanslama işlemlerinizi telefon ile yapmanız gerekmektedir.

NOT : Vergi numarası veya T.C kimlik numarası kullanarak sadece bir kere aktifleştirme yapılabilir. Daha sonraki işlemler için lisans numaranızı ve güvenlik kodunuzu girmeniz gerekir.
   
Eğer bilgisayarınızı formatladıysanız veya bilgisayarınızı değiştirmeniz nedeni ile programınız DEMO olarak çalışmaya başladıysa "Lisans Kartım Var" kısmını işaretleyerek lisans numaranızı ve güvenlik kodunuzu girerek Lisans Bilgilerini Al butonuna basınız. Listeden program tanımıza uyan seçeneği işaretleyip Lisansla butonuna basarak lisansınızı tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızı değiştirmişseniz program sizi bilgisayar değişikliği hakkında uyaracaktır. Bu uyarıya Evet dediğiniz taktirde bilgisayar değişikliği yaptığınız hakkında bilgi veritabanımıza
kaydedilecektir. Gerektiğinde bilgisayar değişikliği yaptığınız hakkında kaşeli belge sizden istenebilir.