Stok Arama

Stok Arama Bölümünde stok kayıt bölümünde kaydetmiş olduğunuz stoklarınızı size verilen arama kriterlerine göre  listeleyebilirsiniz. Arama kriterleri bölümünde Filtrele kategorisinde stoklarınıza vermiş olduğunuz stok koduna, grup adına cinsi ve birimine göre listeleyebilirsiniz. Aralıklar  kategorisinde ise stok satış fiyatlarına göre filtreleme yapabilirsiniz.

Fiyat Listesi bölümüne bastığınızda, stoklarınızın fiyatlarını alabileceğiniz bir önizleme ve çıktı alabilirsiniz. Fiyat listesi bölümünde  önizleme yaptığınız  listeyi isteğinize göre dizayn yapabilirsiniz. Bunun için fiyat listesi butonuna basarak ayarlar bölümüne tıklamanız yeterlidir. 
Fiyat yenile butonuna tıkladığınızda ise kayıtlı bulunan bütün stoklarınızın fiyatlarını otomatik değiştirirsiniz.  Fiyat değiştirmede stokta kayıtlı ürünlerinizin satış fiyatlarını artırabilirsiniz ve düşürebilirsiniz. Fiyat artırım veya fiyat düşürmede % olarak fiyat değiştirme işlemini belirtebilirsiniz. Bu fiyat değişikliğini belirtmiş olduğunuz fiyat üzerinden de değiştirebilirsiniz.