AKINSOFT 10. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM ve TATİL ORGANİZASYONU
AKINSOFT 10.bonus kapodokyo
resul dindar

AKINSOFT 10.BONUS DÖNEMİ
ÖDÜL TAKDİM & TATİL ORGANİZASYONU
(18 - 21 Eylül 2014 Tarihleri Arasında Perissia Otel'de Gerçekleştirildi.)

   AKINSOFT'un Çözüm Ortaklarına yönelik düzenlediği etkinliklerin en başında gelen Bonus Dönemi her yıl 1 Ağustos tarihinde başlayıp, 31 Temmuz tarihinde sona ermektedir.
Bonus Dönemi Sonrası organize edilen Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu ise bu sene, 18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında İç Anadolu Bölgesi'nin en güzel kültür mirası ve örneklerinden Kapadokya'da, Perissia Otel'de gerçekleştirildi.

   10. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu'nda 10. Bonus Töreni'ne özel birbirinden güzel hediyeler AKINSOFT Çözüm Ortaklarına teslim edildi.

   10. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu Gala Gecesi'nde bu sene Karadeniz Müziğinin en önemli temsilcilerinden, son dönemde büyük küçük herkesin severek dinlediği Resul DİNDAR sahne aldı... Ünlü sanatçı dinlendirici sesi, müziği, samimi ve içten tavırları ile AKINSOFT Ailesi'ne keyifli bir gece yaşattı...

   Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sergilendiği AKINSOFT'un görkemli organizasyonuna Türkiye'nin her ilinde ve yurt dışında bulunan Çözüm Ortakları katıldı.

   AKINSOFT 10. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu'nda, eğlenceli aktivitelerin yanı sıra kültür gezisi, Balon Turu ve Türk kültürünü yansıtan Türk Gecesi etkinliği de gerçekleştirildi.

   AKINSOFT Ailesi, 10. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu ile her sene olduğu gibi bu sene de gönüllerince eğlenerek ve tam motivasyon sağlayarak tatillerini tamamladılar.