AKINSOFT 7. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM VE TATİL ORGANİZASYONU
   
 
 
AKINSOFT 7. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM VE TATİL ORGANİZASYONU
20-23 EKİM TARİHLERİ ARASINDA
Antalya Le Chateau De Prestige Resort Spa Thalasso Otel'de gerçe­kleştirildi.


   AKINSOFT, her yıl 1 Ağustos tarihinde başlayan ve bir sonraki yıl 31 Temmuz'da son bulan bonus döneminin ardından düzenlenen bonus ödül törenlerinde, dereceye giren çözüm Ortaklarını birbirinden güzel hediyelerle ödüllendiriyor. Bu yıl 7.'si düzenlenen organizasyon, 20-23 Ekim 2011 tarihleri arasında Antalya Le Chateau De Prestige Resort Spa Thalasso Otel'de gerçekleştirildi. Yüzlerce davetlinin katıldığı törende AKINSOFT ailesi, yeni başarılara imza atmış olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadı.

   Ödül kazanan AKINSOFT Çözüm Ortaklarının, AKINSOFT Personelinin ve AKINSOFT Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı Ödül Takdim Töreninde; Bölge Bayi Bonus kategorisinde birinci olan Bölge Bayimize Renault Clio Symbol ve Ana Bayi kategorisinde birinci olan Ana Bayimize ise Dacia Logan marka otomobiller hediye edildi. Dereceye giren diğer Çözüm Ortaklarımız da LCD TV, dizüstü bilgisayar ve projeksiyon cihazı gibi birbirinden güzel hediyelerin yanı sıra rüya gibi bir tatile katılma hakkına sahip oldu.


Mevlüt Acaroğlu'nun Eğlenceli Sunumlarıyla Unutulmaz Bir Ödül Töreni

7. Bonus ödül Töreninde AKINSOFT, davetlilerine yine süprizlerle dolu, keyifli bir tatil sundu. Gala gecesinde gerçekleşen Ödül Takdim Töreninde; Mevlüt Acaroğlu'nun eğlenceli sunumu ile davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.