AKINSOFT 11. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Temel Atma Töreni
11. bonus
 
 

AKINSOFT 11.BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM VE
TEMEL ATMA TÖRENİ

( Yer : Adana Çevre Yolu 10 km   -   Tarih : 26.12.2015    -    Saat : 14:30 )

Bonus Dönemleri sonrasında organize edilen AKINSOFT Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Temel Atma Töreni bu sene, insanlık tarihinin ilk yerleşim yerlerinden, birçok medeniyetin izlerini taşıyan, sayısız tarih, kültür ve doğal zenginliklere sahip olan Konya’da gerçekleşti.

Büyük bir özlem ve özveriyle çalışarak beklenen, 2015 yılı vizyonlarımızın da içerisinde yer aldığı AKINSOFT 11. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Temel Atma Töreni, çok özel ve önemli etkinlikleri, birbirinden güzel hediyeleri ile AKINSOFT Çözüm Ortaklarına muhteşem ve hafızalardan silinmeyecek anlar yaşattı…

11. Bonus Ödül Takdim ve Temel Atma Töreni Gala Gecesi, Konya'nın en güzel otellerinden olan Rixos Otelde gerçekleştirildi. Müziğin en önemli temsilcilerinin de yer aldığı gecede AKINSOFT; Çözüm ortaklarına, çalışanlarına ve misafirlerine keyifli bir gece yaşattı.

AKINSOFT 11. Bonus Ödül Takdim ve Temel Atma Töreni , 20 yıl önce belirlenen 2015 vizyonlarının gerçekleşmesine tanıklık edilerek İnsansı Robot Fabrikaları temel atma töreniyle başladı, ardından muhteşem Gala organizasyonu ve canlı müzik ile devem etti. Tüm bu organizasyonların yanı sıra Türkiye’nin ilk robotik uygulama merkezi konseptiyle açılan Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezinde Garson Robot Ada’ların servisi ayrıcalığıyla Barbekü partisi ile tamamlayan AKINSOFT Ailesi, her sene olduğu gibi bu sene de yüksek motivasyonla tatillerini tamamladılar.