SERVİS FİRMALARI
   WOLVOX ERP programıi, satış sonrasıi bakım-onarım-servis hizmeti veren veya sadece bakım-onarım-servis hizmeti veren firmalara servis randevu girişlerinden; işlem esnasında kullanılan yedek parçalara, işi yapan personelden; ürünün teslimatına kadar detaylı olarak kayıt girişi alarak raporlayabilme olanağını sunmaktadır. 

   Servis modülünü; Araç bakım servisleri, cep telefonu servisleri, beyaz eşya servisleri ve bunlara benzer servis işlemi yapan tüm firmalar kullanabilir.

Önerilen Modüller:
  • Programda servis fislerinizi kaydederek bakım-onarım sonrası faturaya aktarmak, cari hesaplarınızı takip etmek, çek-senet takibi yapmak, kullanılan yedek parça stoğunu takip etmek, işlem yapan personelin iş yükünü kontrol etmek, işlem öncesinde firmalara teklif göndermek, servis randevu takibi yapabilmek için gerekli modüller: Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Teklif, Çek-Senet, Servis.
  • Ürünlerin seri numaralarını kaydederek seri numarasi üzerinden garanti takibi yapabilmek, ürünlere veya carilere adres etiketi yazdırabilmek, servis sonrası müşteri memnuniyetini ölçmek için gerekli modüller:Seri/Lot, Kartoteks, CRM.
  • Servise gelen ürünlerin onarım aşamalarını internet siteniz üzerinden müşterinizin takip edebilmesini sağlamak, yedek parça satışlarından personellerinizin prim hesaplamalarını yapabilmeniz için gerekli modüller: E-Ticaret, Pazarlama.

    Not: (E-Ticaret admin ayarlarından servis olarak kullanım özelliğinin aktif edilmesi gerekmektedir.)
  • Personellerinizin giriş-çıkış takibini, puantaj oluşturma ve bordro düzenleme işlemlerini, genel muhasebenizin takibi, demirbaslarinızın takibi ve beyanname olusturma gibi islemleriniz için ise  İnsan Kaynakları, Genel Muhasebe, Demirbaş ve Beyanname modüllerini ekleyebilirsiniz.

Detaylı İncele