RESTORAN - CAFE ve BARLAR
    WOLVOX ERP programının restoran, cafe, pastane ve barlar için geliştirmiş olduğu Restoran yazılımı ile siparişleri çok daha hızlı bir şekilde teslim edebilir, self servis işlemleri kolaylıkla yürütebilir, garsonlarınızın android işletim sistemine sahip cihazlardan sipariş almalarını sağlayabilirsiniz. Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde işletmenizin kurumsal yapısını arttırabilirsiniz. Görsel avantajları sayesinde garsonlarınız programı zorlanmadan kullanabilirler. İhtiyacınıza göre programı WOLVOX Otel yazılımı ile entegrasyonlu kullanabilir, müşteri hesaplarını otel müşterilerinin foliolarina ekleyebilirsiniz.

Önerilen Modüller:
  • Satışını yaptığınız ürünleri takip etmek, günlük kasanızı ve bankanızı takip etmek, cari hesaplarini takip etmek için gerekli modüller: Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, restoran, Banka.
  • Çek-Senet hesaplarını takip etmek, satışını yaptığınız yiyeceklerin üretimlerini takip ederek kullanılan hammaddeyi raporlayabilmek, dövizli işlemleri yürütebilmek için gerekli modüller: Çek - Senet, Basit Üretim, Döviz.
  • İnternet üzerinden sipariş takibi yapabilmek, programı el terminali veya android işletim sistemli cihazınızdan kullanabilmek için gerekli modüller:
    E-Ticaret, Restoran PDA.

    Not: 
    E-Ticaret programı admin ayarlarından programın restoran için kullanılmasına yönelik ayarların yapılması gerekmektedir.

Detaylı İncele