Diğer Sektörler

WOLVOX ERP ile farklı sektörlere gerçek çözümler

İnşaat Firmaları

WOLVOX ERP programı sayesinde inşaat firmaları, müşterilerine verdikleri tekliflerden, ürünlerin son kullanıcıya ulaşımına kadar ki iş süreçlerini kontrol altına alarak gerekli evrakların düzenlenmesi ve gerektiğinde raporlanması işlemlerini kolaylıkla yürütebilmektedir. Programımız üzerinden teklif ve siparişleri tek tuş ile görüntüleyin. Karlılığınızı maksimum seviyeye çıkarın.
Detaylar

Tekstil Firmaları

Stoklarını ana stok - alt stok mantığında tutan tüm işletmelere hitap eden WOLVOX ERP programımız ile tekstil firmalarının satış işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmelerine imkan sağlıyoruz. Asorti sistemi desteği sayesinde satışlarınız ve stok takibiniz daha kolay, dönem sonu raporlarınız ise daha doğru sonuçlar verir. Aynı zamanda satış personellerinizin prim hesaplamalarını da kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz üretim işlemlerinizi kayıt altında tutabilir, stoklarınıza etiket basımı gerçekleştirebilir, ürünlerinizi internet sitenizden satışa sunabilirsiniz.
Detaylar

Bilişim Firmaları

Bilişim firmalarının en büyük sıkıntılarından birisi stok sayısının fazla olması dolayısıyla satış esnasında karışıklıklar yaşamalarıdır. WOLVOX ERP programı ile, tüm stoklarınızı kolaylıkla takip etmenize yardımcı oluyoruz. Farklı döviz birimlerine göre alış yaparak TL cinsinden satışa dönüştürün. Dilediğiniz zaman kar/zarar raporlarınızı kolayca alın.
Detaylar

Döviz Büroları

Döviz alım satımı yapan firmalara yönelik geliştirdiğimiz modüllerimiz sayesinde döviz firmalarının merkez bankası günlük kur download işlemlerini yapabilir çapraz kur uygulaması ile kayıt girişlerinizi yaparak, gerektiğinde raporlar alabilirsiniz. Geçmiş tarihli döviz kurlarını raporlayabilir, merkez bankasına anlık olarak bağlantı kurarak dilediğiniz döviz biriminin diğer para birimlerine göre karşılıklarını görüntüleyebilirsiniz.
Detaylar

Gıda İmalat / Perakende / Toptan

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalara özel çözümlerimiz ile gıda sektöründe son kullanma tarihi, hammaddeler ve ürün sevkiyatları, maliyet yönetimi, depolama ve üretim malzemelerinin planlanmasına imkan sağlıyoruz. Üretime yardımcı ürünler ve fire oranları ile ilgili süreçlerinizi titizlikle kontrol altında tutarak ve yönetebilmenizi sağlıyoruz.
Detaylar

Kırtasiye / Kitabevi

Stoklarınızı kontrol ederek ürünlerinize barkod üretin. Kasanızdaki miktarı anlık görerek veresiye, nakit vb. seçenekler ile ödemeleri alın. Stok ve ürün karmaşasına son vererek dileğiniz an tüm raporlara kolayca ulaşın. Eksilen ürünleri ve miktarları kolayca raporlayarak işletmenizin güncel stok ve ciro durumunu görüntüleyin.
Detaylar

Kozmetik / Bujiteri

Firmanızın bünyesinde bulunan binlerce ürünü kontrol altına alabileceğiniz sizlere özel çözümümüz ile iş yerinizin yönetimi bir sorun olmaktan çıkıyor. Yurt dışından alınan ithal ürünlerinizin işlenmesi sırasında dövizli işlem kaydı yapabilirsiniz. Kozmetik ve bujiteri firmaları için muhasebe programı içerisinde hızlı fatura ve irsaliye kesmenin yanı sıra, faturalarda dövizli işlem yapma olanağı sunan programımız sayesinde faturalarınızda oluşabilecek kur farkı probleminin önüne geçin.
Detaylar

Fitness / Sauna / Havuz / Güzellik Salonları

Abonelik sistemiyle çalışan firmalar, üye kayıtlarını takip etmek isteyen firmalar ve üyelere ürünlerinden belli miktarlarda ve belli bir tarihe kadar ücretsiz yada indirimli kullandırmak isteyen firmalar için hazırlanan programımız ile müşteri memnuniyetinizi yükseltebilirsiniz. Randevu, giriş / çıkış ve abonelik işlemlerini pratik bir şekilde yönetin.
Detaylar

Güncel Kampanyalarımız

Ücretsiz Tanıtım

İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER AKINSOFT'TA.