Mobil Çözümler

Mobil Çözümlerimiz

AKINSOFT Mobil Çözümlerimiz

AKINSOFT Mobil Çözümlerimizde, Size Uygun Bir Çözüm Mutlaka Vardır.

Responsive Tasarım

Tüm mobil cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Veri Güvenliği

Gelişmiş veri güvenliği altyapısı ile bilgileriniz güvende olsun.

Kolay Arayüz

Kullanıcı dostu arayüzü ile kolay kullanım özelliği.

Hızlı Erişim

İhtiyaç duyduğunuz anda tüm raporlar cebinizde.
MyFranchise

MyFranchise

MyFranchise Yönetim Sistemi, sözleşmeyle bağlı şubeleri denetlemek ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzerine geliştirilmiştir. Şubelerin günlük operasyonları içerisinde ihtiyaç duydukları malzemeleri, ürün yönetimini ve tüm aşamaları takip ederek yönetebilirsiniz.
MyFranchise plastore MyFranchise googleplay

WOLVOX8 Restoran Pda

WOLVOX8 Restoran Pda, siparişi müşterinin masasından cihazlar ile almak isteyen tüm restoran, bar ve kafelere hitap etmektedir. Dilerseniz tablet menü özelliği ile müşterilerin ürünleri detaylıca inceleyerek tercih yapmasına yardımcı olun.
WOLVOX8 Restoran Pda plastore WOLVOX8 Restoran Pda Gooleplay
WOLVOX8 Restoran Pda
E-Ticaret Yönetici Android

E-Ticaret Yönetici

E-Ticaret Yönetici, e-Ticaret müşterilerimiz için özel olarak geliştirilmiştir. Satış raporları ve grafikleri alarak günlük işlem özetini kolaylıkla alın.
E-Ticaret Yönetici plastore E-Ticaret Yönetici googleplay

WOLVOX Kapı Ekranı (Android)

WOLVOX Kapı Ekranı, WOLVOX İnsan Kaynakları programı ile bağlantılı çalışarak personel giriş/çıkış işlemlerini android cihazdan yapmaya yardımcı olur.Kapı ekranı ile ilave cihaz maliyetinden kurtulun.
WOLVOX Kapı Ekranı googleplay
WOLVOX Kapı Ekranı Android
AKINSOFT.net

AKINSOFT Eliza Mobil

AKINSOFT Eliza Mobil, AKINSOFT’a ulaşmanın en kolay yolu. Mobil cihaz kullanan AKINSOFT müşterileri ve bayileri için geliştirilmiş bir uygulamadır. Mobilken bile tüm gelişmelerde haberdar olun, istek öneri ve arge kayıtlarınızı oluşturun durum takibi yapın.
AKINSOFT.net playstore AKINSOFT.net googleplay

Döviz Kurları

Döviz kurlarını anlık olarak mobil cihazdan görüntülemek isteyenler için geliştirdiğimiz programımızdır. Anlık olarak döviz kurlarına ulaşın işlemlerinizi sorunsuz ilerletin.
playstore googleplay
Döviz Kurları
İmsakiye

İmsakiye

İmsakiye, Ramazan ayı boyunca vakitlere hızlı bir şekilde erişmek isteyen mobil cihaz kullanıcılarına hitap etmektedir.Uygulamayı kullanarak iftar/sahur vb. vakitleri kolayca takip edin.
playstore googleplay

Kim Ne Demiş (IOS)

Kim Ne Demiş, felsefe, sanat, bilim, din, siyaset dünyasından ünlü kişilerin söyledikleri tarihe geçmiş sözleri hızlı bir şekilde paylaşmak isteyen kullanıcılarımız için geliştirdiğimiz programımızdır.
playstore googleplay
Kim Ne Demiş IOS
Toplu SMS Pro

Toplu SMS Pro

Toplu SMS gönderim işlemini IOS cihazlardan yapmak isteyenler için geliştirilmiştir. Toplu SMS grup kayıtları oluşturarak kolayca SMS gönderimi yapılmasına yardımcı olur.
playstore

AKINSOFT WOLVOX Reporter

AKINSOFT WOLVOX Reporter, WOLVOX ERP programı verilerine göre finansal durumunuzu anlık olarak Mobil cihazınızdan görüntülemenize yardımcıdır.
playstore googleplay
AKINSOFT WOLVOX Reporter
SosyalNet

SosyalNet

Kendine ait sosyal platform uygulaması arzulayan tüm işletmeler yararlanabilir. Uygulamayı kullanan takipçilerinizle tüm sosyal etkinliklerinizi sorunsuz paylaşarak duyurularınızı yapın.
googleplay

Listem

İş planlamalarınızı ve hatırlatmalarınızı Android ve IOS sistemli cep telefonunuzdan takip etmek için AKINSOFT Listem programı kullanımıza sunulmuştur. Listem programı ile işlerinize öncelik atayabilir, ajandanızı oluşturabilir ve Whatsapp uygulaması üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Matbuu ajanda yükünden kurtulmak için AKINSOFT Listem programını cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.
playstore googleplay
Listem
Cari Takip

Cari Takip

AKINSOFT cari takip programını kolay kullanışlı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde AKINSOFT cari takip programını Android ve IOS tabanlı telefonlarınızda rahatlıkla kullanabilir, cari takiplerinizi ve kayıtlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Cari verileriniz sadece cihazınızın hafızasında saklamaktadır.
Cari Takip Playstore Cari Takip Android

Toplu SMS Free

Toplu SMS gönderim işlemini IOS cihazlardan yapmak isteyenler için geliştirilmiştir. Toplu SMS grup kayıtları oluşturarak kolayca SMS gönderimi yapılmasına yardımcı olur.(Tek seferde maksimum 50 SMS gönderebilirsiniz.)
Toplu sms
Toplu sms
sitecloud mobil

SiteCloud Mobil

Uygulamayı kullanarak aidat ödeme, toplantı takibi, ziyaretçi takibi ve kargo takibi işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.
Cari Takip Playstore sitecloud mobil

Güncel Kampanyalarımız

Ücretsiz Tanıtım

İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER AKINSOFT'TA.

ücetisz tanıtım