Mobil Çözümlerimiz

AKINSOFT Mobil Çözümlerimizde, Size Uygun Bir Çözüm Mutlaka Vardır.

Responsive Tasarım

Tüm mobil cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Veri Güvenliği

Gelişmiş veri güvenliği altyapısı ile bilgileriniz güvende olsun.

Kolay Arayüz

Kullanıcı dostu arayüzü ile kolay kullanım özelliği.

Hızlı Erişim

İhtiyaç duyduğunuz anda tüm raporlar cebinizde.

WOLVOX Restoran Pda (Android)

Siparişi müşterinin masasından Android cihazlar ile almak isteyen tüm restoran, bar ve kafelere hitap etmektedir. Dilerseniz tablet menü özelliği ile müşterilerin ürünleri detaylıca inceleyerek tercih yapmasına yardımcı olun.
Detaylar

WOLVOX8 Restoran Pda (IOS)

Siparişi müşterinin masasından IOS cihazlar ile almak isteyen tüm restoran, bar ve kafelere hitap etmektedir. Dilerseniz tablet menü özelliği ile müşterilerin ürünleri detaylıca inceleyerek tercih yapmasına yardımcı olun.
Detaylar

E-Ticaret Yönetici (Android)

E-Ticaret müşterilerimiz için özel olarak geliştirilmiştir. Satış raporları ve grafikleri alarak günlük işlem özetini kolaylıkla alın.
Detaylar

WOLVOX Kapı Ekranı (Android)

WOLVOX İnsan Kaynakları programı ile bağlantılı çalışarak personel giriş/çıkış işlemlerini android cihazdan yapmaya yardımcı olur.Kapı ekranı ile ilave cihaz maliyetinden kurtulun.
Detaylar

AKINSOFT.net (Android)

AKINSOFT’a ulaşmanın en kolay yolu.Android cihaz kullanan AKINSOFT müşterileri ve bayileri için geliştirilmiş bir uygulamadır. Mobilken bile tüm gelişmelerde haberdar olun, istek öneri ve arge kayıtlarınızı oluşturun durum takibi yapın.
Detaylar

AKINSOFT.net (IOS)

AKINSOFT’a ulaşmanın en kolay yolu. IOS işletim sistemli cihaz kullanan AKINSOFT müşterileri ve bayileri için geliştirilmiş bir uygulamadır. Mobilken bile tüm gelişmelerde haberdar olun, istek öneri ve arge kayıtlarınızı oluşturun durum takibi yapın.
Detaylar

Döviz Kurları (Android)

Döviz kurlarını anlık olarak Android cihazdan görüntülemek isteyenler için geliştirdiğimiz programımızdır. Anlık olarak döviz kurlarına ulaşın işlemlerinizi sorunsuz ilerletin.
Detaylar

Döviz Kurları (IOS)

Döviz kurlarını anlık olarak IOS cihazdan görüntülemek isteyenler için geliştirdiğimiz programımızdır. Anlık olarak döviz kurlarına ulaşın işlemlerinizi sorunsuz ilerletin.
Detaylar

İmsakiye (Android)

Ramazan ayı boyunca vakitlere hızlı bir şekilde erişmek isteyen Android cihaz kullanıcılarına hitap etmektedir.Uygulamayı kullanarak iftar/sahur vb. vakitleri kolayca takip edin.
Detaylar

İmsakiye (IOS)

Ramazan ayı boyunca vakitlere hızlı bir şekilde erişmek isteyen IOS cihaz kullanıcılarına hitap etmektedir. Uygulamayı kullanarak iftar/sahur vb vakitleri kolayca takip edin.
Detaylar

Toplu SMS Pro

Toplu SMS gönderim işlemini IOS cihazlardan yapmak isteyenler için geliştirilmiştir. Toplu SMS grup kayıtları oluşturarak kolayca SMS gönderimi yapılmasına yardımcı olur.
Detaylar

Kim Ne Demiş (IOS)

Felsefe, sanat, bilim, din, siyaset dünyasından ünlü kişilerin söyledikleri tarihe geçmiş sözleri hızlı bir şekilde paylaşmak isteyen kullanıcılarımız için geliştirdiğimiz programımızdır.
Detaylar

Kim Ne Demiş (Android)

Felsefe, sanat, bilim, din, siyaset dünyasından ünlü kişilerin söyledikleri tarihe geçmiş sözleri hızlı bir şekilde paylaşmak isteyen kullanıcılarımız için geliştirdiğimiz programımızdır.
Detaylar

SosyalNet

Kendine ait sosyal platform uygulaması arzulayan tüm işletmeler yararlanabilir. Uygulamayı kullanan takipçilerinizle tüm sosyal etkinliklerinizi sorunsuz paylaşarak duyurularınızı yapın.
Detaylar

WOLVOX Reporter (Android)

WOLVOX ERP programı verilerine göre finansal durumunuzu anlık olarak Android cihazınızdan görüntülemenize yardımcıdır.
Detaylar

AKINSOFT WOLVOX Reporter (IOS)

WOLVOX ERP programı verilerine göre finansal durumunuzu anlık olarak IOS cihazınızdan görüntülemenize yardımcıdır.
Detaylar

Toplu SMS Free

Toplu SMS gönderim işlemini IOS cihazlardan yapmak isteyenler için geliştirilmiştir. Toplu SMS grup kayıtları oluşturarak kolayca SMS gönderimi yapılmasına yardımcı olur.(Tek seferde maksimum 50 SMS gönderebilirsiniz.)
Detaylar

Ücretsiz Dene

İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER AKINSOFT'TA.