AKINSOFT AİLESİ'NE DAHİL OLMAK, BİR AYRICALIKTIR
AKINSOFT & Medicana Kurumsal İş Birliği


Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 11 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun ve Sivas’ta kesintisiz sürdürmektedir. Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.

İleri teknoloji alanındaki başarılarının yanı sıra farklı sektörlerden kurumsal işbirliklerine de önem veren AKINSOFT, karşılıklı iyi niyete dayalı kurumsal dostluklarını pekiştirerek Medicana Hastanesi ile kurumsal işbirliği anlaşması imzaladı. AKINSOFT çalışanları ve Çözüm Ortakları tarafından alınan hizmetlerde ayrıcalık sağlamaya yönelik bu anlaşmada indirim oranları şöyledir;

Diş tedavi hizmetlerinde TDHB Güncel Rehber Tarifesi üzerinden;Öğretim üyesi Prof. ve Donçent fark ücretlerine indirim uygulanmayacaktır. (Diyetisyen, Psikolog, Tüp Bebek, İlaç, Sarf, Onkoloji, Paket hizmetler ve özel sigorta katılım paylarında indirim uygulanmayacaktır.)

NOT: AKINSOFT İnsan Kaynakları Departmanından personel belgesi ile tedaviye gidilmesi önemle rica olunur.
Web Adresi : www.medicana.com.tr


< Kurumsal İş Birlikleri