AKINSOFT Etkinlikler
Mega Bağcı Grup Wolvox Cafe ve Restoran Yazılımı İle AKINSOFT’lu Olmanın Ayrıcalığını Yaşıyor

Batı Teknik

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Biz Barış BAĞCI ve Muhammed Bağcı, 2013 yılında kurduğumuz şirket ile Mega Bağcı Grup olarak; temizlik, eğitim, personel temini, mobilya, gıda, vip koruma ve güvenlik alanlarında faaliyet göstermekteyiz. 2018 yılı itibari ile bünyemizde 150 daimi ve proje bazlı birçok personel istihdam etmekteyiz. Şuan bu oluşumda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktayım. Mega Bağcı Grup olarak; Bms Eğitim Danışmanlık ve Cıvan Güvenlik markalarımızla sektörde faaliyet gösteriyoruz. 2018 yılı itibari ile de yeni bir sektöre adım attık ve Wocca Coffee markası doğmuş oldu böylelikle. Yıllar içerisinde edindiğimiz müşteri ilişkileri tecrübemizi, doğrudan iletişim gerektiren cafe sektöründe değerlendirme kararı aldık. Wocca markasının doğuş hikâyesi de böylelikle başlamış oldu.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Logomuzda yer alan kedinin hikâyesi ise; Kopi luwak, dünyanın en pahalı ve en az üretilen kahvesidir. Kopi luwak, Endonezya’nın Sumatra adası ile çevresindeki birkaç adada yaşayan palmiye misk kedisinin yediği ve sonrasında dışkıladığı kahve çekirdeklerinden üretilmektedir. Bu bağlamdan yola çıkarak logomuzda kedi figürü kullanmayı uygun gördük. Çünkü vizyonumuz, kahve sektöründe en kaliteliyi ve özel olanı müşteriye sunma hedefimizdir. Bu nedendir ki; 3. Nesil kahve demlemede de oldukça iddialıyız. Kahvenin sadece su ile karıştırılıp içilen bir içecek olmadığı bilincinden hareketle, içerisinde barındırdığı şifanın ve lezzetin doğru demleme tekniğiyle damaklara hitap etmesini sağlamak, bizim için çok önemli görev. Her müşterimize en özel müşterimiz edasında hizmet ediyoruz ve Wocca’dan memnun ayrılmasını sağlamaya çalışıyoruz.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

Öncelikle işletmemizi kurduğumuz andan itibaren süreçlerin yönetilmesi ve sipariş sistemimizin sağlıklı ilerlemesi adına çalışmalar yürüttük. Birçok aşamada çözüm sağladık, fakat her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüze bir süre sonra cevap verememeye başladık ve bu süreçte firmamızın yolu AKS BİLİŞİM’den Mücahit GÜÇYETMEZ ile kesişti. Doğrudan pazarlama ile bize çözüm sağlamak istediklerini dile getirdiler ve sunum yaptılar. Sonrasında ise bizim için çok büyük bir çözüm ortağı oldular.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Satın aldığımız AKINSOFT Wolvox Cafe ve Restoran yazılımı ile sipariş süreci, servis süreci ve kasa işlemlerinde oldukça hızlı çözümler sağladık. Hızlı hizmet ile müşteri memnuniyetimiz daha da arttı. Mücahit Bey’in firmamız ile yakından ilgilenmesi, kurulum ve sonrasında bütün süreçlerde her an yanımızda olması da bizlere ayrı bir kolaylık sağladı.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Servis ve sipariş süreçlerimiz hızlandı. Takip ve stok konusunda bizim en büyük yardımcımız oldu. Kullanmaya başladığımız günden bu yana işletmemizin genel olarak muhasebesini bile ele alacak hale geldik. Teşekkür ederiz.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Kesinlikle tavsiye ederiz. Bence cafe ve restoran sektöründe olan her firmanın ihtiyacı olan bir yazılım. Teknoloji çağında, sektörümüze büyük kolaylık sağlayan bu yazılımı ürettikleri için AKINSOFT ailesine teşekkür ederiz.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

AKINSOFT Konya’nın yazılım sektöründe parlayan markası ve firmalara birçok alanda çözüm üreten bir partner. Böyle donanımlı bir firmanın şehrimizden çıkması da ayrıca bizi gururlandırıyor. Çalıştığımız süreçte bizlere gösterdikleri ilgiden dolayı Öncelikle Aks Bilişim’e ve onların nezdinde AKINSOFT ailesine teşekkür ederiz.

MEGA BAĞCI GRUP
KonyaTÜM ETKİNLİKLER >>