AKINSOFT Etkinlikler
Toraman Kardeşler’de Wolvox Ayrıcalığını Yaşıyor…

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Toraman Kardeşler Gıda Tarım Ürn. Ltd. Şti. 'deki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Öncelikle ben teşekkür ederim. Ben Eyüp Toraman, Toraman Kardeşler firmasının kurucusuyum.

Toraman Kardeşler Gıda Tarım Ürn. İnş. Nak. Tur. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Toraman Kardeşler firmamız, Giresun ili Bulancak ilçesinde toptan gıda satışı yapan bir firma olarak kurulmuş olup 15 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet vermektedir. Elimizde birçok ulusal firmanın bayilikleri mevcuttur. 4 pazarlama personeli ve 4 farklı dağıtıcı ile müşterilerimize haftanın 6 günü hizmet vermekteyiz.

AKINSOFT Wolvox Ön Muhasebe Programlarıyla nasıl tanıştınız?

Daha önce farklı bir yazılım kullanıyorduk. Yalçın Bey bizi AKINSOFT ile tanıştırdı. İlk başlarda çok fazla kullanmasak da Yalçın Bey’in her fırsatta bizi yönlendirmesiyle programları kullanmaya başladık ve şimdi bütün iş süreçlerimizde kullanıyoruz.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Ön Muhasebe Programları firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Sahadaki pazarlamacılarımızın rutlarını istediğimiz gibi ayarlıyoruz. E-defter ve E-fatura mükellefiyiz ve bütün E-uygulamalarda rahatça işlemlerimizi yapıyoruz. Genel muhasebemizi içerde kendimiz tutuyoruz. Mali müşavirimiz ile birlikte herhangi bir evrak gerekli olduğunda beklemek zorunda kalmıyoruz. Genel muhasebemizden istediğimiz evrağı alabiliyoruz.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Pazarlamacılarımızın yükü hafifledi, muhasebemizin iş yükü hafifledi ve yanlış sevkiyatın önüne geçtik. AKINSOFT olmazsa şu durumda biz çok eksik kalırız. Programsız bir gün bize çok sıkıntı yaşatır ki, bütün işlerimiz aksar. İyi ki Yalçın Bey bizi yönlendirmiş ve programı kullanmaya başlamışız. Desteklerinden dolayı Yalçın Bey'e sizler aracılığı ile teşekkür ederim.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Gerçekten programı bilen bir bayi ile çalışırlarsa bizim gibi bütün iş süreçlerini çok rahat yönetirler. İyi bir bayi ile görüşürlerse isteklerine göre modüllerini de edinirler. Çünkü programda her şeyin olması değil benim işime yarayanların olması gerekli. Ben ‘onu da ekleyelim’ desem dahi bayim bana, gerekliliği ya da gereksizliği konusunda bilgi veriyor. AKINSOFT programlarını eş, dost ve arkadaşlarıma her zaman tavsiye ediyorum.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

AKINSOFT; Türkiye'de misyonu ve vizyonu olan, müşterilerine değer veren ve müşterilerinin işini kolaylaştırmak için onlara destek olan bir firma. Bu şekilde devam etmelerini temenni eder ben de size teşekkür ederim.

Eyüp TORAMAN
Toraman Kardeşler
Giresun


TÜM ETKİNLİKLER >>