AKINSOFT Etkinlikler
Salt Elektronik ve Güvenlik, AKINSOFT ile Kaliteli Hizmet Sunmanın Keyfini Yaşayanlardan…

Batı Teknik

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Salt Elektronik ve Güvenlik Sistemleri ’ndeki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Merhaba, Ben Ersan AKBABA. Salt Elektronik ve Güvenlik Sistemleri firmasında kurucu ortağım.

Salt Elektronik ve Güvenlik Sistemleri hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Firmamız 2017 Ocak ayında İstanbul’da kurulmuş olup, ana faaliyet alanımız elektronik güvenlik sistemleridir. Elektronik güvenlik sistemlerini açacak olursak; IP (Network) kamera sistemleri, adresli ve konvansiyonel yangın algılama sistemleri, alarm ve smart home (akıllı ev) teknolojileri, acil anons ve seslendirme sistemleri, kartlı ve kodlu geçiş biyometrik (yüz tanıma, parmak izi), personel kartlı geçiş (PDKS), plaka tanıma, bariyer ve turnike sistemleridir.

AKINSOFT Wolvox Ön Muhasebe Programlarıyla nasıl tanıştınız?

AKINSOFT Wolvox programı ile kurumsal bir firmada yöneticilik yapan arkadaşımızın yönlendirmesi sayesinde tanıştık.

Batı Teknik Kullanmış olduğunuz Wolvox Ön Muhasebe Programları firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Bir firma için en önemli şey, firmanın iş yapış şeklini belirleyen faktörlerdir. Bunun temelinde ise yazılım olduğunu çok iyi bilen bir kişi olarak, işyerimize bilgisayarlar kurulduktan hemen bir gün sonra Wolvox kurulumunu yaptırdık. Bu doğrultuda cari kayıtları, stok, teklif, faturalandırma süreçlerimizi tüm çalışanların rahatlıkla görebildiği, kontrol ettiği ve yönettiği bir yapı ile ticaret hayatına başladık.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Wolvox aynı zamanda biz farkında olmadan çalışanlarımızın görev yetki ve sorumluluklarını belirlemede bize yardımcı oldu. Müşteri ile ilk temastan faturalandırma sürecine kadar, çalışanların veri giriş ve kontrol alanları belirlendi. Fakat Wolvox’un bizim için en önemli artısı, YALIN olması. Yani kullanımı çok kolay ve isteklerimize tamamıyla karşılık veriyor. Bundan dolayı çok hızlı, güvenilir ve profesyonel olarak müşterilerimize teklif verebiliyoruz.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Programı kullanacak firmalara ve özellikle yöneticilere tavsiyem; çalışanlarına Wolvox kayıtlarını yaptırırken eksiksiz ve tam olarak giriş yapıldığından emin olsunlar. Böylelikle teklif ve faturalandırma sürecinde gözleri arkada kalmaz. Siz de istediğiniz rapora ulaşın. Ürün veya proje karlılığı benim favorimdir.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Sonuç olarak; yalın ve kolay kullanımı, ekonomik olması, ihtiyaçlarımıza tamamıyla karşılık sağlaması, iş yapış biçimimize desteği ve en önemlisi bir teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla ulaşılabilir olması nedeniyle AKINSOFT’a teşekkür ediyoruz.


TÜM ETKİNLİKLER >>