AKINSOFT Etkinlikler
Karanfil Cafe’de AKINSOFT ile İşler Yolunda…

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Ben Mustafa; Karanfil Cafe’ nin kasa sorumlusuyum. Yıllardır cafe - restoran işletiyorum. Bu işi seviyorum. Çalışma ortamımız çok nezih ve bu durum bizi stres içerisinde mesai yapmaktan kurtarıyor. Vaktin nasıl geçtiğini anlamıyoruz bile.

Firma hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

İşletmemiz Kızılay’ın meşhur Karanfil Caddesi’nde bulunan, adını da bu caddeden alan Karanfil Cafe’dir. Ankara’ya yolu düşen herkesi bu nezih ortamı görmeye ve verdiğimiz kaliteli hizmetten faydalanmaya bekliyoruz. Kapımız her zaman açık.

AKINSOFT programları ile nasıl tanıştınız?

AKINSOFT’un Ankara Bölge Sorumlusu Nurullah Bey ile daha önceden tanışıyorduk. Kendisinin önerisiyle demo sürecini başlattık. Demo sürecinde, hem program hakkında merak ettiğimiz tüm soruların cevaplarını aldık hem de programın kullanımını öğrendik. Böylelikle programı kullanmaya başladık.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Öncelikle stok ve satışlarımızı kontrol altına aldık. Bir işletmenin olmazsa olması bu iki konuyu kontrol altına almamızın akabinde diğer konular kendiliğinden düzeldi. Program sayesinde kasamız, gelir-giderlerimiz, kısacası her şey kontrol altında.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

İşimiz bu program ile çok kolaylaştı. En önemlisi, elle adisyon yazmaktan kurtulduk. Ayrıca stoklarımız ve çalışanlarımız kontrol altında. İş sürecinizi yönetmezseniz, süreç sizi yönetiyor ve ilerde farklı sorunlara yol açabiliyor. Bu programı kullanmaya başladıktan sonra, daha önce neden almadık diye hayıflandık.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Kullanmadan anlatmak güç, tereddütsüz AKINSOFT diyorum. Farklı bir program kullanıyor olsalar bile AKINSOFT’tan demo talebinde bulunarak, programın işlevini mutlaka denemelerini tavsiye ediyorum. Kesinlikle pişman olmayacaklar.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Hiçbir program kullanmayan veya hali hazırda farklı programlar kullanan cafe - restoran işletmecilerine, mutlaka AKINSOFT’u denemelerini öneriyorum. Hizmetin ve yazılımın kalitesini bilen biri olarak; “Daha iyisi için AKINSOFT” diyorum.

Mustafa TÜMER
Karanfil Cafe
ANKARA


TÜM ETKİNLİKLER >>