AKINSOFT Etkinlikler
İsmail Babacan Restoran Kaliteli Hizmet Sunmanın Keyfini AKINSOFT İle Yaşıyor…

Batı Teknik

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Yöresel Gaziantep Mutfağının enfes tatlarını çok seviyor, hemşerilerimle bu lezzetleri paylaşmayı çok önemsiyorum. Bu işi severek yapıyorum. Ailece de yılların tecrübesiyle sektördeki farklılığımızı sürdürüyoruz.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Lokantacılıkta kaliteyi ve damak tatlarını özenle sürdüren bir firmaya sahibiz. Aile şirketi olarak kamu kurum ve kuruluşlarından özel sektöre kadar her alandan müşterilerimize hizmet veriyoruz. Özel mekânımız ve toplu yemek satışlarımızla sektörümüzde adımızı duyurmaya devam ediyoruz.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

AKINSOFT kullanıcısı olan müşterimiz, aynı zamanda AKINSOFT Ana bayii olan Smac Bilişimin tavsiye ve tanıtımı aracılığıyla tanışma imkânımız oldu. Kendi bünyesinde de hali hazırda kullandıkları için etkili bulduk ve destek aldık.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Restoran sektöründe müşterilerinizin siparişlerini sağlıklı takip ederek, taleplerine hızlı cevap vermeniz gerekmektedir. Alınan siparişin mutfağa en hızlı bir şekilde iletilmesi ve masanın borçlandırılması sistematik olarak entegre işlenmesi lazım. Program sayesinde hem siparişlerin hem de hesap kayıtlarının sağlıklı ve hızlı işlenmesi işlerimizdeki sorunları en aza indirdi.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Az önce ifade ettiğim gibi Program sayesinde hem siparişlerin hem de hesap kayıtlarının sağlıklı ve hızlı işlenmesi işlerimizdeki sorunları en aza indirdiğini gördük. Hesaplarda kayıp kaçak eksik işlemlerin en aza indiğini gördük. Bu da haliyle hem işletme içinde hem de müşteri işletme arasındaki diyalogların daha sağlıklı ilerlemesini sağladı.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Kaliteyi arttırmak isteyen, disiplin ve müşteri memnuniyetini işletmenin temel dinamiği olarak görmek isteyenler mutlaka AKINSOFT kullanmalı. Sadece bir yazılım almıyorsunuz. Türkiye’nin en güler yüzlü firmasının bir parçası oluyorsunuz. AKINSOFT’tan ziyaretimize gelen misafirlerimizi tekrar Gazi şehrimizin lezzetlerini tatmaya bekliyorum.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Daha önce çevremizden program satın alıp memnun olmayan onlarca arkadaşımızı duyduk. Satmak kadar, satış sonrası destek vermek de çok önemli. AKINSOFT bu konuda bizi şaşırttı ve ne zaman ihtiyaç duyulsa hemen yanımızda oldu. Firmaya ve Gazi şehrimizdeki Satış Ortaklarına çok müteşekkirim.

Mitad Babacan
İsmail Babacan Restoran
GaziantepTÜM ETKİNLİKLER >>