AKINSOFT Etkinlikler
Hotel Valiente AKINSOFT Wolvox Otel Programlarını Tercih Ediyor…

Batı Teknik

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve işletmenizdeki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Valiente Otel bünyesinde yönetici yardımcılığı yapmakla beraber resepsiyonda da görev alabilmekteyim.

Korkmaz Otel Turizm Gıda Hay. Day. Tük. Mall. San. Tic. A.Ş. hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Şehir merkezli tarihi mekânlar ile alışveriş ve iş merkezlerine yakın bir konuma sahip olan otelimiz; Ankara, İstanbul ve Karadeniz Bölgesi istikametlerini birbirine bağlayan yol üzerindedir. Merzifon'un şehir merkezinde, şehrin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde, 7613 metre karelik geniş bir alan üzerine kurulmuş olup şehrin en yüksek binası özelliğini taşımaktadır. Sektörde yaklaşık 50 yıllık bir tecrübemiz vardır.

AKINSOFT Wolvox Otel ve Ön Muhasebe Programlarıyla nasıl tanıştınız?

Batı Teknik

AKINSOFT otel programlarıyla, Amasya Bölge Bayi - Garanti Bilgi Teknolojileri (Sinerji) aracılığı ile tanıştık.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Otel ve Ön Muhasebe Programları firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Vakit kaybı yaşamadan otel müşterilerimizin takiplerini yaparak, tüm işlerimizi daha kolay ve hızlı yürütmeye başladık. İş süreçlerimizi daha sağlam ve daha doğru bir şekilde takip edebiliyor, müşterilerimize daha hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Otel programınız iş süreçlerimizi hızlandırdı, işletmemize düzen ve sistem getirdi. Müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeye başladık. Bunu faydaları saymakla bitmez.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

AKINSOFT programı, ara yüzü kolay ve çabuk öğrenilen bir program olduğu için kullanmakta zorluk çekeceklerini düşünmüyorum. Aynı zamanda, raporlar sayesinde iş hayatında kolaylıklar sağlayacağı gibi zaman tasarrufu edeceklerine de eminim.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Bu programı, yeni kullanacak kişilere kesinlikle tavsiye derim. AKINSOFT'a ülkemize böyle bir ürün kazandırdığı için teşekkür ederiz.

Gökhan KEKLİKÇİ
Hotel Valiente Yönetici Yardımcısı
AMASYA


TÜM ETKİNLİKLER >>