AKINSOFT Etkinlikler
Hilal Kuruyemiş de Türkiye’nin Vizyonu AKINSOFT’u Tercih Edenlerden…

Batı Teknik

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Gaziantepliyim ve yaşadığım kente kalite hizmet sunmaya gayret eden Gaziantep sevdalısıyım. İşletmede tedarik süreçlerinin takip edilmesi, müşteri ilişkileri, muhasebe ve program takibi gibi işlemlerle meşgulüm.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

İşletmemiz kuruyemiş sektöründe henüz çok yeni. Fakat prensipli ve disiplinli çalışmaktan ödün vermeden faaliyet gösterdiğimiz için, istikrarlı müşteri potansiyelini yakalamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bakliyat, Yöresel Ürünler, Bitkisel Çaylar ve Kuruyemiş alanlarında hizmet vermekteyiz.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

Gaziantep AKINSOFT Ana Bayii Smac Bilişim aracılığıyla tanıştık. Kullanan firma olması hasebiyle, programın tatmin edici bir özelliği oldu. Hızlı satış, stok, teklif sipariş gibi ihtiyaçlarımızın karşılanması beni ikna etti.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Anlık satış yapan, terazi sisteminin aktif kullanıldığı bir işletmemiz var. Karataş Semtinin en işlek caddesindeyiz. Bu yoğunluğu sadece personelle aşmak mümkün değil. Yazılım konusunda AKINSOFT’la çalışarak daha doğru, daha hızlı hizmet verdik. Raporlamada ve stok takibinde çok tatmin edici sonuçlar aldık.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Pratik, hızlı ve doğru kararlar alma noktasında çok yol aldık. İsraf ve takipsizlik zararlarımız en az seviyeye indi. Personele bağlı kalmak durumundan kurtulduk. Sistem kurulduktan sonra işletme daha verimli hale geldi.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Büyümek ve kaliteyi arttırmak adına mutlaka AKINSOFT kullansınlar. Doğru bir karar verip, pişman olmayacakları bir karar olacaktır. Hatta bu memnuniyet sebebiyle onlarda mutlaka dostlarına tavsiye edeceklerdir.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

AKINSOFT’un hızlı destek vermesinden, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini önde tutmasından dolayı müteşekkirim. Programı sattık, gerisini alıcı düşünsün mantığından sıyrılmış bir satış ekibi var. Başarılarının devamını diliyorum.

Nail KÖLEOĞLU
Hilal Kuruyemiş
GaziantepTÜM ETKİNLİKLER >>