AKINSOFT Etkinlikler
Ceylin BeBe'de AKINSOFT ile İş Süreçlerini Kolaylaştırıyor...

Batı Teknik

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Burdur mağazamızın satış ve pazarlama bölümünde yönetici olarak çalışıyorum. Firmamızın Türkiye geneli kanal geliştirme, Ar-Ge ve reklam faaliyetlerini yürütüyorum. Ayrıca firmamızın, Türkiye pazarında adından sıkça söz ettireceği adımlar atmaya hazırlanıyoruz.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Anne bebek ürünleri mağazası olarak hizmet vermekteyiz. Isparta ve Burdur illerinde şubelerimiz var. Birinci önceliğimiz kalite ve güven. Firmamız kurulalı yaklaşık 15 ay oldu. Değişen piyasa koşullarında sağlam ve dengeli gitmeye çalışıyoruz. Hedefleri olan bir işletmeyiz. Bütün planlarımız, büyüyen bu sektör içerisinde, bu işi nasıl iyi yapabiliriz nasıl daha iyi hizmet verebiliriz üzerine. Sürekli bu konuları konuşuyor ve tartışıyoruz.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

Burdur bölge bayiniz Tufan Bilgisayar’dan Tufan GÖKBERBER sayesinde AKINSOFT’la tanıştık ve program demosunu kullandıktan sonra satın almaya karar verdik. İlerleyen süreçte de e-ticaret alanında satışlarımızı AKINSOFT sayesinde arttırabileceğimizi düşünüyoruz.

Batı Teknik Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

AKINSOFT programı, kullanımı kolay ve işletmenin bütün isteklerini karşılıyor. Menü geçişlerinin kolay ve anlaşılır olması her kullanıcı için öncelikli bir özellik. AKINSOFT artık bizim vazgeçilmezlerimiz arasında diyebiliriz.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

İstediğimiz tüm analiz ve raporlara erişebiliyoruz, sonuç odaklı bir program. Stok, depo, envanter, şube, sayım, fatura analizi gibi bir çok detaylı raporu kısa bir sürede alabiliyoruz. Program bu özellikleriyle işimizi kolaylaştırdı.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Herhangi bir sorun ile karşılaştığımızda anında çözüm bulabiliyoruz, sonuç odaklı çalışıyorlar diyebiliriz. Burdur bölge bayimizden sürekli ve istediğimiz her an destek alarak sorunumuzu kısa sürede çözüme götürebiliyoruz.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

AKINSOFT’a destek sonsuz. Yerli ve milli yazılım kullanmak istiyorsanız doğru noktada olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Türk menşeli, kaliteli bir yazılım şirketi olduğu için doğru nokta.

CEYLİN BEBE
Ahmet Güldemir
BurdurTÜM ETKİNLİKLER >>