AKINSOFT Etkinlikler
Aydın Ticaret, Wolvox Ayrıcalığı ile Hizmet Sunanlar Arasında…

Batı Teknik

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Aydın Ticaret 'deki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Benimle röportaj yaptığınız için asıl ben teşekkür ederim. Ben Metin Aydın, Giresun ili Keşap ilçesinde bulunan Aydın Ticaret'in yetkilisiyim.

Aydın Ticaret hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

İşletmemiz, Giresun ve ilçelerine, özellikle de Keşap ilçesine inşaat malzemeleri satmaktadır. Müteahhitlere ve bireysel müşterilere ürün temin etmekteyiz.

AKINSOFT Wolvox Ön Muhasebe Programlarıyla nasıl tanıştınız?

AKINSOFT ile tanışmamız çok eskiye dayanıyor. İlk olarak Octoplus programı ile tanıştım. Şu anda Wolvox 7 kullanıyorum. Bana getirdiği rahatlığı anlatamam. İş süreçlerimizde ve tahsilatlarımızda çok yardımcı oluyor.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Ön Muhasebe Programları firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Stok ve cari takibimizi, senet ile çeklerimizin takibini çok daha kolay yapabiliyor ve kontrol edebiliyoruz.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Öncelikle tahsilatlarımız arttı. Tüm iş süreçlerimiz bir düzene oturdu. Ayrıca daha rahat bir şekilde süreçlerimizi kontrol edebilme imkânı bulduk.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

İlk olarak seri ve hızlı bir program olduğunu belirtmek isterim. Daha önce farklı programlarda bu hızı bulamamıştık. İstediğimiz raporları istediğimiz zaman almamız gibi daha pek çok konuda program, bizim en büyük yardımcımız. Ayrıca AKINSOFT’un bayilerinin desteğini de burada belirtmek isterim. Programın kullanımı konusunda ve her problem yaşadığımızda, bayimiz bize destek veriyor. Etrafımdaki eş, dost ve tanıdıklara AKINSOFT programını her zaman tavsiye ediyorum.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Programlarınızdan çok memnunum. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir program ürettiğiniz için ben de size teşekkür ederim.

Metin AYDIN
Aydın Ticaret
Giresun


TÜM ETKİNLİKLER >>