AKINSOFT Etkinlikler
Rasha Home Style, Büyümek için AKINSOFT’u Tercih Edenlerden

“AKINSOFT, her alanda oturmuş bir alt yapıya sahip, sürekli ulaşılabilen müşteri desteği ile işini severek yapan, karşısındaki şahıs ve firmalara saygı çerçevesinde ilgi gösteren kurumsal bir yazılım şirketi. İşimizi kolaylaştırmasının yanı sıra sürekli canlı kalabildiği için önce şahsım sonra Rasha Home Style Ailesi adına teşekkür ederim.”

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Adım Ömer İşlekoğlu 27 yaşındayım ve iki üniversite mezunuyum. 4 yıldır aktif olarak Rasha Home Style firmasında çalışmaktayım. Bulunduğum konum Bilgi İşlem olarak adlandırılabilir. Bütün web sayfalarının kontrolü ve E-Ticaret işlemleri tarafımdan yapılmaktadır, ayrıca üretim malzemeleri, stok kontrol ve sipariş kollarında da çalışıyorum.

Firma hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Rasha Home Style 1995 yılında perakende olarak başladığı ev tekstil sektöründe 2013 yılında üretimi tercih ederek 3500 metrekare kapalı alanda seri üretim yapan bir fabrikaya dönüşmüştür. Şu an 50 personel istihdam etmektedir.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

AKINSOFT Programları ile Tokat il merkezinde bulunan Ahmet Işıdan sayesinde tanıştık. Daha önceleri farklı programlar kullanıyorduk. Kendisi bize daha kapsamlı ve sürekli geliştirilen bir sisteme geçmemizin ne kadar önemli olduğunu anlattı ve bizi AKINSOFT’la tanıştırdı. Daha önceleri sadece Muhasebe ve Müşteri Modülleri kullanıyorduk E-Ticaret'e geçince E-Ticaret ve Personel Takip Sistemi'nden sonra Personel Modülü'nü satın aldık.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Çok daha kapsamlı ve güvenli bir platform oluşturduk ve daha sistemli işleyiş takibi elde etmiş olduk. Müşterilerimizin cari takibi, personelimizin çalışma saatlerinin takibini, muhasebemizin sorunsuz işlemesini ve en önemlisi stok takibinin en az yanlışla tutulabilmesini sağlamış olduk.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Müşteri takibi, çek senet takibi ve stok hareketleri düzgün işlemeye başladı ve hata payımız en aza inmiş oldu. İlk başta alışma evresi yaşadık tabi, fakat o kadar çok şey yapabiliyorsunuz ki ister istemez alışmak biraz zaman alıyor. Ama kullandıkça işlerinizi tıkır tıkır kolaylıkla hallediyorsunuz.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Sistemlerinin düzenli bir şekilde çalışmasını istiyorlarsa, her ihtiyaçlarını bir servisten almaları gerektiklerini unutmamalılar. Bu programı uzun yıllardır kullanan biz ve bizim gibi firmalara kulak verip AKINSOFT‘la tanışmaları gerekmektedir. Ayrıca sosyal medya kanallarında, programlar hakkında bilgi ve yardım alabilecekleri videolar mevcut. Bunlara başvurdukları zaman ne demek istediğimi anlayacaklardır.


Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
AKINSOFT, her alanda oturmuş bir alt yapıya sahip, sürekli ulaşılabilen müşteri desteği ile işini severek yapan, karşısındaki şahıs ve firmalara saygı çerçevesinde ilgi gösteren kurumsal bir yazılım şirketi. İşimizi kolaylaştırmasının yanı sıra sürekli canlı kalabildiği için önce şahsım sonra Rasha Home Style Ailesi adına teşekkür ederim.

Ömer İşlekoğlu
Rasha Home Style
TokatTÜM ETKİNLİKLER >>