AKINSOFT Etkinlikler
Kumaş Kütüphanesi AKINSOFT Yazılımlarıyla Zirvede !

“Basından takip ettiğimiz kadarıyla insansı robot fabrikası AKINROBOTICS faaliyete geçmiş durumda. Öncelikle AKINSOFT’a ve bütün ülkeye hayırlı olmasını dilerim. WOLVOX ile ticaretimizi kolaylaştırdığınız gibi robotlarla da işlerimizde bize kolaylık sağlayacak teknolojiler üretmenizi sabırsızlıkla bekliyor olacağız.”

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Tuna Tekstil’in bağlı bulunduğu TUNABOYLU şirketler grubu 1958 yılında İzmir’de kurulmuştur. Grup şirketlerinden Tunaboylu, mefruşat manifatura ve perde toptancılığı sektöründe faaliyet gösterirken; Atelier Zer şirketi konfeksiyon atölyesinde proje tekstili ürünleri üretilmekte, Tuna Tekstil Kumaş Kütüphanesi sitemizde ise B2B satış ve otel tekstil ürünleri satışı ile ilgilenmektedir. Merkezi İzmir’de bulunan grup şirketlerinin; İstanbul, Ankara ve Afyonkarahisar şubeleri bulunmaktadır. Sektördeki uzun deneyimi sayesinde tecrübesi ve üretim alanındaki hacmi, esnekliği sayesinde sunduğu hızlı, kaliteli ve ihtiyaca yönelik çözümler ile sektörde bilinirliği artmıştır.

Firma hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
www.kumaskutuphanesi.com adresinden perakendecilere yönelik perdelik ve döşemelik kumaş satışı yapıyoruz. Depo ve satış sisteminde firmamıza özel yazılım programlarının çözümü sayesinde; stok planlaması ile regüle ürün gruplarına sıkıntısız ürün sevkiyatı sağlanmaktadır. Aynı zamanda depolarımızdaki tam ürün stoklarımız bayilerimiz tarafından güncel olarak takip edilebilmektedir.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?
Afyon AKINSOFT bayisi ve aynı zamanda bir yakınımızın tavsiyesi ile tanıştık AKINSOFT’la. Yazılımın günümüzde vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmesiyle birlikte, biz de olarak verimliliği arttırmak amacıyla; satış, maliyet, nakit akışı kontrolü ve yönetim imkanı sağlayan AKINSOFT WOLVOX ERP E- Business’ı işletmemize kurduk. Uzun yıllardır kullanıyor olduğumuz AKINSOFT programından gayet memnunuz.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
AKINSOFT stok takibimizi, cari işlemlerimizi, fatura kesmemizi kolaylaştırdı. Bizim için öncelikli olarak stok-envanter yönetimi, bütçe yönetimi ve gelir gider dağılımının hızlı ve düzgün bir şekilde takip edilmesi gerekliliğiydi. Bunların yanında genel muhasebeyi de ekleyerek insan kaynakları ile birlikte tüm işlerimizi tek yazılımdan hızlı bir şekilde kontrol edebilir bir yapıya sahip olduk.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
İşlem sürelerimiz kısaldı, stok takiplerimizi daha sağlıklı ve kolay gerçekleştiriyoruz. Firmamızda yoğun iş temposu ve üretim sürekliliği olduğu için, sadece kolay kullanılabilirlik bizim için yeterli olamazdı. İstediğimiz raporlar, analizler, stok ve cari kayıt detayları da bizim için çok önemliydi. Programın tüm isteklerimize cevap vermesi ve gelişen yazılım dünyasında AKINSOFT’un programlarında sürekli güncellemeler yapması ve bu güncellemeler hakkında son kullanıcılara ücretsiz eğitimler vermesi AKINSOFT’u seçmemizi sağladı.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Hızlı gelişen teknoloji, artan bilgi kaynakları, kısa sürede değişen toplumların sosyal ve ekonomik yapıları; işletmelere de faaliyetlerini sürdürebilmeleri için firmalarını profesyonel bir şekilde yönetmeyi gerektirdi. Bu noktada da otomasyon ve muhasebe yazılımları işletmelerin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. İş akışının bir an bile yavaşlaması hem enerji kaybına hem de maddi kayıplara neden olmaktadır. Bizim AKINSOFT’tan memnuniyetimizdeki en önemli etken satış sonrası almış olduğumuz teknik destek ve hızlı çözümler üreterek sorunlarımızı ivedilikle çözmesidir. Bu nedenle de bir yazılım ihtiyacı olan işletmelere gönül rahatlığı ile AKINSOFT’u tavsiye edebiliyoruz. Önemli olan almış olduğunuz programın fiyatı değil; programının ve hizmetinin arkasında dik bir şekilde duran, son kullanıcısını memnun eden bir firmanın olmasıdır.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Öncelikle bize böyle bir yazılım sundukları için AKINSOFT Ailesi’ne teşekkürlerimizi sunarız.

Basından takip ettiğimiz kadarıyla insansı robot fabrikası AKINROBOTICS faaliyete geçmiş. Öncelikle AKINSOFT’a ve bütün ülkeye hayırlı olmasını dilerim. WOLVOX ile ticaretimizi kolaylaştırdığınız gibi robotlarla da işlerimizde bize kolaylık sağlayacak teknolojiler üretmenizi sabırsızlıkla bekliyor olacağız. Ben de teşekkür ediyorum görüşlerimize önem verdiğiniz için.TÜM ETKİNLİKLER >>