AKINSOFT Etkinlikler
As Spor, AKINSOFT E-Ticaret ile Ayrıcalığı Yaşıyor

“Verim almak isteyen herkes, AKINSOFT Programları'nı düzenli şekilde kullandıkları takdirde istedikleri sonuca çok kolay ulaştıklarını görecekler.”

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Ben Erdoğan Bıyık, 1 Nisan 1969’da Düzce’de doğdum. Lise mezunu olup şu an Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi 2. sınıfı okuyorum. Çok kollu bir firmanın sahibiyim. 1980 senesinden beri vergi mükellefiyim. Çeşitli işlerin yanında, spor malzemeleri üzerinden imalat, e-ticaret, toptancılık ve perakendecilik yapıyorum.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Düzce’de As Spor Mağazaları adını taşıyan iki perakende mağazamız bulunuyor. Aynı zamanda toptan satışlarımızı ise Spor Alışveriş Merkezi adı altında yapıyoruz. İnternet ortamında da www.sporavm.com adresimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.
Dünyaca birçok ünlü markanın ürettiği spor ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapıyoruz. Ayrıca kendi imalatımız olan BSELF adında bir markaya sahibiz.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

Firmamızda çalışan deneyimli arkadaşımızın tavsiyesi üzerine AKINSOT Programları'nı kullanmaya başladık. Memnun kaldığımız için daha sonra çıkan AKINSOFT ERP Programı ve AKINSOFT E-Ticaret Programları'nı da gönül rahatlığıyla satın aldık.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Firma içerisinde ürünlerin stok bilgilerini takip etme, ürünleri fiyatlandırma ve etiketleme, yapılan satın alma ve satış işlemlerinden sonra fatura kesme gibi konulardaki işlerimizi hızlı ve sorunsuz şekilde hallediyoruz. Bu arada programın kullanımının çok kolay olduğunu eklemeliyim.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Alış ve satış sonrası ürünlerin stok bilgi ve takibi daha kolay hale geldi. Raporlamalar ile birlikte günlük, aylık raporlamalar alarak satışları kontrol etmek daha kolay oldu. Sisteme kayıtlı carilerin hesap hareketlerinden bakiye kontrolü yaparak saatlerce evraklardan bakiye toplamak zorunda kalmıyorduk. Sistemi düzenli kullandığımızda verim alıyoruz.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Sisteme doğru bilgiler girildiği sürece her işinizi kolaylıkla takip edebiliyorsunuz. Herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca danışmanız gereken bir konu olduğunda AKINSOFT Müşteri Hizmetleri'ne çok kolay ulaşılıyor ve hemen yardımcı oluyorlar. Bence bu tarz konularda hemen ulaşılabilir olmak çok önemli ve AKINSOFT bu konuda gerçekten başarılı.


Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Verim almak isteyen herkes, AKINSOFT Programları'nı düzenli şekilde kullandıkları takdirde istedikleri sonuca çok kolay ulaştıklarını görecekler. Teşekkürler.

Erdoğan Bıyık
As Spor
DüzceTÜM ETKİNLİKLER >>