AKINSOFT Etkinlikler
Batı Teknik Tarım Damla Sulama da AKINSOFT Farkını Yaşayanlardan!

Batı Teknik

Bize biraz kendinizden ve firmanızdaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Merhaba, ben Taylan Zabun, 1978 Salihli doğumluyum. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni 2005 yılında bitirdim. Hayatıma Salihli'de devam etmekteyim ve Batı Teknik Tarım’ da şirket ortağıyım. Ortağım olan Hakan Özdemir, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden 2005 yılında mezun oldu. Onunla birlikte 1999 yılına kadar çeşitli işlerde çalıştıktan sonra kendi iş yerimizi kurduk.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

2000 yılında kurmuş olduğumuz Batı Teknik Tarım Damla Sulama Ltd. Şti.; her türlü arazi ve ürün sulama ana kolu altında, gübre satışıyla da tarım sektörüne hizmet sunmaktadır. 5 yıldır Batı Teknik Tarım adıyla, sezonluk ürünlere yönelik olarak, damla sulama borusu satışları ve uygulaması için çiftçilerimize hizmet vermekteyiz.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

2007 yılında, internet üzerinden demo programını indirerek programı kullanmaya başladık. Programdan memnun kalınca 1 ay sonra lisanlı bir şekilde kullanmaya başladık. AKINSOFT Manisa Ana Bayi, Irmak Bilgisayar Özgür Aşıcı ile tanışmamızla birlikte, her türlü teknik destek yardımını da almaya başladık.

Batı Teknik Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Firmamızda yüzlerce stok girdisi bulunduğundan ürünler hakkında kapsamlı rapor alamıyorduk. Carilerimizin hesaplarında ara ara aksaklıklar oluyordu. Bu noktada AKINSOFT'un bütün iş süreçlerimizi kontrol etmesi, bunu yaparken hatasız bir şekilde işlemesi bizlere ve müşterilerimize büyük kolaylık sağladı. Program, stok takibi ve alacaklarımızın takibi aynı şekilde çek, senet takibinde de çok kolaylık sağlıyor. Ayrıca teklif modülü sayesinde, verdiğimiz tekliflerde fiyat bütünlüğü ve takip kolaylığı yaşıyoruz.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Daha hızlı ve vakit kaybı olmadan cari ve stok takiplerini yaparak işlerimizi daha kolay ve hızlı yürütmeye başladık. Her şey bir tuşla ekranımıza geliyor. Artık işlerimizi daha sağlam ve daha doğru bir şekilde takip edebiliyoruz. Müşterilerimize daha hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz. Bu da bizleri mutlu ediyor.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

AKINSOFT programı ara yüzü kolay ve çabuk öğrenilen bir program olduğu için kullanmakta zorluk çekeceklerini düşünmüyorum. Aynı zamanda raporlar sayesinde iş hayatında kolaylıklar sağlayacağı gibi zamandan tasarruf edeceklerine de eminim.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

AKINSOFT yerli bir yazılım firması olduğu için ve yerel çözüm ortaklarınızın bilgili ve tecrübeli olması bizim ve sizler için çok büyük bir kolaylık. Türkiye’de tek olan, misyonu ve vizyonuyla insana değer veren ve insanların işlerini kolaylaştırmak amacıyla hizmet sunan AKINSOFT programlarının, kullanıcı görüşlerini de dikkate alırsak her şeyi ile on numara olduğunu söyleyebiliriz. Bu vesile ile ben de teşekkür ederim.

Taylan Zabun
Batı Teknik Tarım Damla Sulama Sistemleri
ManisaTÜM ETKİNLİKLER >>