AKINSOFT ÇÖZÜM ORTAKLARI

 BÖLGE BAYİ (BB)
Tanımı: Bulundukları ilde; Programlarımızı AKINSOFT Ana Bayilerine, Bayilerine, Satış Noktalarına ve son kullanıcılarına daha hızlı ulaştırmak ve gereken teknik desteği sağlamak için AKINSOFT'un yetkilendirdiği kuruluşlardır.

Yetkisi: Bölge Bayileri, bulundukları ilde, şartlara uygunluğu doğrulandığı takdirde Ana Bayilik, Bayilik ve Satış Noktalığı verme hakkına sahiptirler. Ancak Ana Bayilik, Bayilik ve Satış Noktalığı için; AKINSOFT’a sunulan bilgisayar firmalarının, AKINSOFT Ana Bayi, Bayi ve Satış Noktası standartlarına uygun olması ve AKINSOFT Genel Merkez’in onayının alınmış olması gerekmektedir. AKINSOFT Ana Bayiliği, Bayiliği ya da Satış Noktalığı için uygun görülen bilgisayar firmasının tüm bayilik işlemleri AKINSOFT Genel Merkez tarafından yürütülür.


Bölge Bayi Olma Şartları:
1 - AKINSOFT  Bayi olarak en az iki ay çalışmış olmak.  
2 -AKINSOFT'un Bölge Bayiliğini bulunduğu ilde alan Çözüm Ortaklarımız, kendilerine mevcut AKINSOFT Satış Noktaları, Bayileri ve Ana Bayileri bağlanıp, Bölge Bayilik çalışmalarını bu çözüm Ortakları ile yürütecekleri için; AKINSOFT çözüm Ortağı ağı içerisinde başka bir ürün pazarlamasını yapamazlar,
3 - BBölge Bayi olmak istediği ilin merkezinde ya da ilçesinde faaliyet gösteriyor olmak,
4 - İlde bulunan AKINSOFT çözüm Ortakları ile teknik destek ve eğitim konusunda daha hızlı iletişim sağlanması için en az 1 adet teknik servis aracının olması, (Aracın; AKINSOFT Bölge Bayi hizmeti için kullanıldığının belirli olabilmesi için aracın belirtilen bölgelerinde AKINSOFT stickerları olacaktır.)
5 - Bünyelerinde, AKINSOFT Programları konusunda eğitimli ve tecrübeli, her türlü; yasal sorumluluğu ve ücreti Bölge Bayine ait olmak üzere en az iki personelin olması. Bu personeller ile satış ve pazarlama konusunda; Kendilerine bağlı ayi ve satış noktalarını bilgilendirmeleri ve çalışmalarını organize etmeleri gerekmektedir. 
6 - Bölge Bayisi olmak istediği il için;
Bölge Bayilik Setlerinden en az bir tane satın alınması,
7 - Bölge Bayilik İşlemlerinin en son aşamasında tarafımıza gönderilmesi gereken bankadan alınmış teminat mektubu (teminat mektubunun tutarı WebEliza-Bayi İşlemleri- Bölge Bayi Setleri bölümünde belirtilmektedir.), (Teminat mektubu en az 2 yıllık ya da süresiz olmalıdır. Süresiz olması, aynı işlemi yapma zahmetinden sizleri kurtaracaktır.)
,
8 - Firmanın ofis büyüklüğünün 50 m2 veya üzerinde olması,
9 - AKINSOFT'a ayrılmış en az 2 telefonun bulunması,
10 - AKINSOFT Programları konusunda destek vermek için, AKINSOFT Programlarının kurulu olduğu en az 1 bilgisayar,
11 - Firmaya ait en az 1 faks numarasının olması,
12 - Aktif internet bağlantısının olması,
13 - Firmaya ait web sitesinin bulunması ve bu web sitesinde ana sayfada ve alt sayfalarda AKINSOFT'a yer verilmesi,

Yukarıdaki şartları karşılayan Bayilerimiz;

Eğer AKINSOFT'a yeni katılacaksanız, aşağıdaki linke tıklayıp öncelikle Bayilik Başvuru
Formunu doldurunuz.


Bölge Bayi Olarak çalışmak İçin Tıklayınız.