MASA  KAYIT:

Masa Bölümü kaydını, Kafe  menüsünden  butonuna basarak yapabilirsiniz. Bu butona bastığınızda altta görmüş olduğunuz form ekrana gelecektir. Açılan formdan bilgisayar kayıt bölümündeki gibi cafenizde bulunan Masa  kayıtlarını yapabilirsiniz.    

     Resim-2 : Grup Kayıtları

Birim Adı bölümüne cafenizde bulunan playstation isimlerini yazabilirsiniz. Grubu bölümünde ise Cafenizdeki bilgisayarlara, playstationlara ve masa kayıtlarına vermiş olduğunuz grupları butonuna basarak görebilirsiniz    ( bkz.Resim-2 )

Cafenizde bulunan Bilgisayar, Playstation ve Masa bölümlerinin gruplarını oluşturabileceğiniz bölümdür. Cafenizde bu grupları isteğinize göre tanımlayabilirsiniz. Her yeni grup için formda bulunan yeni kayıt ekle butonuna basmanız gerekmektedir. Yapmış olduğunuz grup isimlerini kayıt etmek için de butonuna basabilirsiniz. Grup kayıtlarını silmeniz için butonunu kullanmanız yeterlidir.

    
Masa Bölümü kullan bölümünde cafenizde bulunan masa kayıtlarını yapabilirsiniz. Masa kayıtlarını sıralı bir şekilde görmek istiyorsanız ;

Örn: Masa 01, Masa 02, ..... şeklinde kayıt edebilirsiniz.

Cafenizde bulunan masalarınıza üye olarak, özel müşteriniz var ise özel olarak hesap açabilirsiniz.

İkonlar Hakkında Bilgi için