AKINSOFT Etkinlikler
Zorlu Pazarlama Wolvox Farkını Yaşayanlardan Oldu

“Birçok sektöre hitap ettiğiniz için mutlaka tavsiye ederim. Wolvox gerek veri tabanı gerekse arayüz sayesinde kullanım kolaylığı konusu diğer programlardan kolayca sıyrılıyor.”


Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

25 yıldır ayakkabı sektöründe çeşitli görevlerden sonra kendi firmamı 2004 yılında faaliyete geçirdim. Firma sahibi olarak bulunduğum işletmemde 3 kişilik kadroyla ayakkabı satışı yapıyoruz. Gerek mağazamızda gerekse sahada bilinen marka olmamızdan kaynaklı, tercih edilen bir ayakkabı firması olduk

Firma hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Ayakkabı toptan satışı olarak faaliyet gösteren firmamda, Ege Bölgesi'nin 9 ilinde çeşitli mağazalara hizmet vermekteyim. Sahada bulunan ayakkabı mağazalarının genellikle tercih ettiği cipela ürünün telif hakkı bize ait olup, bunun yanında dunlop, letoon siber bölge bayiliği ve muya sportun ege bolge distribütörlüğü hizmetini vermekteyiz.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

2005 yılında dostumuzun referansıyla tanıştım. O günden itibaren Octoplus ile baslayıp Octopers olan programınızla, 2011 senesinde ise wolvox 7 ile ilk adımımızı attık. Ardından modül ilaveleriyle AKINSOFT ailesinde büyük yer kapladığımızı düşünüyoruz.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Yönetimdeki düzenli işletme stratejilerine yardımcı oldu. Envanterdeki ürünü kolaylıkla görme ve borç-alacak ilişkisini takip etme konusunda fazlasıyla yarar sağladı.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Satışlarımız hızlandı, stok envanteri sayesinde depomu takip edebildim. Sahadaki arkadaşların takibi kolaylaştı. Ürün takip, iskontolar sayesinde müşteri memnuniyeti arttı. Dış ortamda programın kullanımıyla merkeze olan bağlılığın ortadan kalkması sağlanmış oldu.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Birçok sektöre hitap ettiğiniz için mutlaka tavsiye ederim. Wolvox gerek veri tabanı gerekse arayüz sayesinde kullanım kolaylığı konusu diğer programlardan kolayca sıyrılıyor.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
AKINSOFT firması ve destek veren PC Onarım Salim beyin gayretleri ve çalışmalarıyla bu programa yatırım yaptık. Performans-fiyat ilişkisi üzerinden değerlendirilirse gayet iyi derecede görmekteyim. Bir çok programda eksikler ve yanlışlar olduğu halde bu programda geri dönüş ve çözüm üretimi beklenti seviyesinin çok üzerinde. Programın genel hatlarından da çok memnunum. Teşekkürler.

Serdem Zorlu
Zorlu Pazarlama
İzmir
TÜM ETKİNLİKLER >>