AKINSOFT Etkinlikler
Özyürük A.Ş de Wolvox’u Tercih Edenlerden…

"Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyemiz AKINSOFT Muhasebe Programı’nın işletmeler açısından karşılayamayacağı hiç bir eksiğinin olmadığını, destek konusunda ise AKINSOFT yetkililerinin son derece ilgili olduklarını belirtmek isterim."

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Ben Osman ÖZYÜRÜK, 1979 Şanlıurfa Bozova doğumluyum. 1994 yılında mobilya imalatıyla tanıştım. Şanlıurfa ve İstanbul’da aynı sektörde usta olarak çalıştım. Faaliyet alanımla ilgili oldukça bilgili ve deneyimliyim. 2012 ve 2013 yıllarında Şanlıurfa’nın en çok mobilya ihracatı yapan firması ödülüne, 2014 yılında ise Türkiye’nin en fazla mobilya ihracatı yapan 6. firma ödülüne layık görüldük. Bunların yanı sıra 2015 yılında Türkiye Genç Girişimci iş adamı olarak seçildim. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

Firma hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Mobilya sektöründe faaliyet gösteren Özyürük A.Ş. Şanlıurfa’da 40.000 m² alan üzerine kurulu ve 22.000 m² kapalı alana sahiptir. Tesisinde modern bant sistemi ile üretim yapmaktadır. Iso kalite ve çevre yönetim sertifikalarına sahip olan firmamız modern, klasik ve avangarde tarzı mobilya çeşitleri üretmektedir.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

Finans müdürümüz Sayın Aydın YURTSEVER aracılığı ile AKINSOFT Wolvox Programı’nı tercih ettik. Ayrıca AKINSOFT Şanlıurfa Ana Bayi yetkilisi Sedat ELMAS’ın destekleri doğrultusunda aktif olarak kullanmaktayız.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Şirketimizin mali hesaplarını, kar/zarar raporlarını yılsonunda anlaşılır bir şekilde almamızı ve üretim reçetelerini düzenli bir şekilde oluşturmamızı sağlamıştır. Ayrıca Genel Muhasebe ve E-Beyanname ile bu raporlar arasında entegrasyon sistemimize büyük bir katkı sağlamıştır.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Banka ve kasa hareketlerinde düzenli olarak takip yapabilmekteyiz. Ayrıca çek, senet ve cari işlemlerinde daha anlaşılır bir noktaya bizi ulaştırmıştır. Çoklu kullanıcılar sayesinde şirketimizin diğer birimleriyle mali anlamda iletişimimizi sağlamıştır.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyemiz AKINSOFT Muhasebe Programı’nın işletmeler açısından karşılayamayacağı hiç bir eksiğinin olmadığını, destek konusunda ise AKINSOFT yetkililerinin son derece ilgili olduklarını belirtmek isterim.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diler saygı ve sevgilerimi iletirim.

Osman ÖZYÜRÜK
Özyürük A.Ş
Şanlıurfa


TÜM ETKİNLİKLER >>