AKINSOFT Etkinlikler
Sunset Kafe de AKINSOFT’la Zaman Kazananlardan…

“AKINSOFT, kolay kullanımı ile iş yükümü hafifletti. Türkiye‘de kendi yazılımını üretip böyle kolaylık sağlayan programlar sunmanız bizim için gerçekten gurur verici.”


Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Alsancak'ın güzel manzarasında yer alan Sunset Kafe'nin sahibiyim. Bünyemizde 20‘ye yakın personel çalıştırmaktayım. Kafemize gelen müşterilerimizle ilgileniyorum ve müşterilerin memnuniyeti için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Firma hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
İzmir'in muhteşem manzarasında yerini alan Sunset Bar 1998 yılında kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti için elimizden gelen her şeyi hedeflemekteyiz. Sunset konum olarak Alsancak Kordon‘da oldukça güzel bir manzaraya sahiptir. Mekanın dışında yer bulamazsanız ve manzarayı seyretmesem de olur diyorsanız, iç dekorasyonun da çok hoş olduğunu belirtmeliyim. Personelimiz gayet ilgili, servisimiz hızlı ve mekanımız oldukça temizdir.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

Arkadaşım AKINSOFT programını kullanıyor. İşlerimizin kolaylığı için AKINSOFT programını tavsiye etti. Bende bunun üzerine AKINSOFT Restaurant Programı‘nı kullanmak istedim. Şu anda Restaruant Programı‘nı kullanıyorum.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Kolaylık açısından stoklarımızı, müşteri bilgilerimizi kolaylıkla sistemli bir şekilde takip edebiliyoruz. AKINSOFT kullanmadan önce yazı ile tutulan stoklar ve siparişleri AKINSOFT sistemi ile daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. Stoklarımızda ne kadar kaldığını, hangi müşteriye ne kadar sipariş gittiğini, hepsini sistemli bir şekilde görüyorum.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Müşterilere daha hızlı siparişlerin gittiğini gözlemledim. Muhasebe kısmında kasamızda ne kadar para olduğunu, günlük, haftalık, aylık ne kadar para çıkışı ve girişi olduğunu artık çıktı olarak alabiliyor ya da AKINSOFT programına girerek bütün işlerimi takip edebiliyorum. Benim için önemli olan zamandı ve zamandan çok büyük bir tasarruf sağladım.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Program kullanıcılarına tavsiyem Restaurant Programı‘nda ve ERP Programı‘nda çok büyük kolaylık kazanabilir ve sistemli bir şekilde stoklarını takip edebilirler. Ne kadar para kazandıklarını ya da zarar ettiklerini bu program sayesinde kolaylıkla görebilecekler.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
AKINSOFT, kolay kullanımı ile iş yükümü hafifletti. Türkiye‘de kendi yazılımını üretip böyle kolaylık sağlayan programlar sunmanız bizim için gerçekten gurur verici. Destek konusunda ise herhangi bir sorunumuz olduğunda anında cevap verip sorunumuzu hızlı ve seri bir şekilde çözdüler. Umarım daha da güzel programlar üretmeye devam edersiniz, başarılarınızın devamını dilerim.

Rıza Beler
Sunset Kafe
Alsancak
TÜM ETKİNLİKLER >>