AKINSOFT EOfis 3.06.02

Detaylı Bilgi ve Demo Talebi İçin : 444 40 80

  • Fiyatlar
  • Satın Al
  • Ücretsiz Deneyin
  • İndir
  • Özellikler
  • Haberler
  • İstek & Öneri

Program Fiyatları Fiyat Hesapla

Modül Adı
EOfis Paket
Modül İçerikleriAdres Etiket, Araç Takip, Network Admin (5
Liste Fiyatı: 2.000,00 ₺ 2.000,00 ₺
Adres Etiket Modülü
Liste Fiyatı: 450,00 ₺ 450,00 ₺
Araç Takip Modülü
Liste Fiyatı: 450,00 ₺ 450,00 ₺
NetworkAdmin Modülü
Modül İçerikleriNot : Her [5] bilgisayar için
Liste Fiyatı: 450,00 ₺ 450,00 ₺
Yazisma / Görev Takip
Liste Fiyatı: 450,00 ₺ 450,00 ₺
Tedarik Takip
Liste Fiyatı: 450,00 ₺ 450,00 ₺
Ofis İçi Servis
Liste Fiyatı: 450,00 ₺ 450,00 ₺
Internet Mesaj
Modül İçerikleriOfisler Arası Mesajlaşma
Liste Fiyatı: 1.300,00 ₺ 1.300,00 ₺
Üye Takip
Liste Fiyatı: 1.300,00 ₺ 1.300,00 ₺
Ziyaretçi Takip
Liste Fiyatı: 675,00 ₺ 675,00 ₺

Program İndirme ve Kurulum Bilgisi (AKINSOFT EOfis)

Kurulum: Program dosyasını download ediniz ve .zip uzantılı dosyaları açan yardımcı bir program (Örnek : Winzip gibi) aracılığı ile açınız. Setup dosyasını çalıştırarak kurulumu tamamlayınız.Kullanım Alanları

Adres telefon veya müşteri takibi yapmak isteyen, şirket araçlarının servis, kasko gibi işlemlerinin takibi ile şirket içerisindeki bilgisayarların kayıtlarını, personel yazışma loglarını ve ekran loglarını kontrol altına almak isteyen bütün işletmelere ve ev kullanıcılarına hitap etmektedir.


İçerdiği Modüller

Adres ve telefon kayıtları, ziyaretçi ve arayan kişilerin takibi, araç kayıt ve işlem kayıtları, yazışma takibi, görev takibi, seri etiket ve zarf basımı, toplu mail ve SMS gönderimi, ofis içi tedarik yönetimi, üye takip ve ticaret odası yönetim sistemi ile mesajlaşma ve ekran loglarının takibini yapabileceğiniz modülleri içermektedir.

Program Özellikleri

Network admin
Çalışanların takibi bir işletme yöneticisi için çok zor ve hatta ofiste olmadığı durumlarda neredeyse imkansızdır. Ancak güven ilişkisine dayalı bir iletişim sağlanabilir. Ancak bu durum her zaman beklenildiği şekilde sonuçlanmaz. Peki çalışanlarınızın takibini bilgisayarınızdan ve hatta android telefonunuza / tabletinize kuracağınız bir uygulama ile sağlayabileceğinizi biliyor musunuz?

* OfficeMessenger programı ile entegre çalışarak ağa bağlı bilgisayarların mesajlaşma loglarını, ekran loglarını, boşta kalma sürelerini tutabilirsiniz. Bu sayede personellerinizin yazışmalarını takip edebilir ve ekran karşısında kalma süreleri hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.
* Yine OfficeMessenger programı yardımı ile kullanıcıların girdikleri web sitelerinin loglarını tutabilir, istediğiniz siteleri yasaklayarak girişlerini engelleyebilirsiniz.
* Çalışanların oturum açma ve kapatma loglarını kaydedebilir, bu sayede hangi saatlerde ofiste bulunmadığını kontrol edebilirsiniz.
* Tüm bilgisayarların veya istediğiniz bilgisayarın ekran görüntülerini tek bir ekranda izleyebilir, çalışanlarınızın bilgisayar başındayken ne tür işlerle uğraştıklarını takip edebilirsiniz.
* Belirlenen bilgisayarların ekran görüntüleri belli aralıklarla sunucu bilgisayarına otomatik kaydedilebilirsiniz. Bu sayede hangi ekranlarda ne tür işlemler yapıldığını ihtiyaç duyduğunuzda raporlayabilirsiniz.
* Departman sorumluları kendi yönetimlerindeki personellerin ekran ve mesaj loglarını takip edebilir, bu sayede personellerin verilen işleri yapıp yapmamaları konusunda bilgi sahibi olabilirler.
* Program bilgisayarların donanım bilgilerini algılayarak kayıt altına alabilir (İşletim sistemi, Hdd, Ram, Ekran kartı, Monitör, Ağ yapılandırması vb.), böylece işletmenizdeki bilgisayarların ne tür donanımlara sahip olunduğunu takip edebilirsiniz.
* Program bilgisayarlarda olası donanım değişikliklerini takip ederek size rapor verebilir ve ne tür değişimler yapıldığını ihtiyaç duyduğunuzda raporlayabilirsiniz.
* Bilgisayarları uzaktan kapatıp açabilir, güç düğmesine basılmadan bilgisayarı çalıştırabilir, yeniden başlatabilirsiniz.
* Lisanslı yazılımlarınızı kayıt altında tutarak hangi bilgisayarlarda hangi yazılımların kurulu olduğunu raporlayabilir, bu sayede lisanssız kullanımın önüne geçerek işletmenizin yasal açıdan zorluk yaşamasını engelleyebilirsiniz.
* Yazılım kayıtları oluşturarak ofisinizin kullanılabilir yazılımlarını kayıt altına alabilir, gruplayabilir ve bu yazılımların hangi bilgisayarlarda kullanıldığını takip edebilirsiniz.
* Yazılım kayıtlarına dosya yükleyerek yazılımın gerekli kurulum dosyalarını ilişkilendirebilir, ihtiyaç duyduğunuzda bu dosyalardan hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.
* OfficeMessenger yazılımını E-Ofis programı üzerinden güncelleyerek her kullanıcı için ayrı ayrı güncellemeye gerek kalmadan tek tuşla işlem yapabilirsiniz.
* Ekran koruyucu ayarları yaparak OfficeMessenger kurulu olan bilgisayarlarda belli bir süre ekranın hareketsiz kalması durumunda monitörlerin kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
* OfficeMessenger yazılımı kullanan personellerin oturum kapatırken seçebilecekleri açıklamaları kaydederek neden bilgisayarından ayrıldığını takip edebilirsiniz.
* Gerekli ayarlar yapıldığında okul ve kütüphane gibi yerlerde bilgisayarı kilitleme ve açma amacı ile kullanılabilirsiniz.
* Eofis Android Client programı ile Android tabanlı cihazınızdan ekranları güncel olarak takip edebilir, ofiste olmadığınız durumlarda da hangi çalışanlarınızın neyle meşgul olduklarını kontrol edebilirsiniz.

Kayıtlar
Adres ve bilgilerinin takibini yapmak istediğiniz müşterilerinizi kayıt altında tutarak aslında basit görünen ancak doğru bir şekilde kullanıldığında iş akışınıza hız kazandıracak pek çok işlemi kolaylıkla kayıt altına alabilirsiniz.

* Organizer alanı sayesinde tüm toplantı, görüşme, görev ve gün içerisindeki planlarınızın kaydını girebilir, alarmı aktif ederek programın randevu saatinden önce uyarı vermesini sağlayabilirsiniz.
* Tekrarlanan randevularınız için tek kayıt girerek tekrar sıklığını belirtip, belirtilen periyotlarda otomatik olarak randevu oluşturulmasını sağlayabilir, bu sayede tekrarlayan işlerinizi de aksatmadan yürütebilirsiniz.
* Yetkilendirmeler yaparak adınıza farklı kullanıcıların randevu girmesini sağlayabilirsiniz. Böylece günlük iş planınızı çalışanlarınız oluşturabilirler.
* Randevularınızı kategorilendirerek önem derecelerini belirtebilir, iş planınızın aksaması durumunda organizer üzerindeki renkleri dikkate alarak öncelikli randevularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
* İşlem yapabilmek için kişi/firma bilgilerini kayıt altına alabilir, kaydetmek istediğiniz ancak veri giriş alanlarını bulamadığınız kişi/firma bilgileri için özel tanımlar oluşturabilirsiniz.
* Şehir girişleri oluşturarak veya varsayılan şehirleri sisteme yükleyerek kayıtlar esnasında oluşturduğunuz şehir tanımlarını seçebilir böylece işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.
* Kayıtlar üzerine dosya ekleyerek kişilerle/firmalarla alakalı bilgisayar ortamında saklamak istediğiniz tüm verileri tek bir alanda toplayabilir, ihtiyaç duyduğunuzda hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.
* Oluşturduğunuz kişi/firma kayıtları için adres etiket çıktısı alarak özel günlerde göndereceğiniz tebriklere adres etiketlerini yapıştırabilirsiniz.
* Kişi/Firma kayıtlarına SMS ve e-posta gönderimi yaparak önemli günlerini veya çeşitli duyurularınızı kolaylıkla iletebilirsiniz.
* Kaydettiğiniz kişiler/firmalar için borç/alacak girişleri yaparak ihtiyaç duyduğunuzda hızlı bir şekilde erişebilir böylece programı kişilerin/firmaların bakiyelerini takip edebilme amacıyla da kullanabilirsiniz.
* Borç / alacak hareketleri üzerinden hızlı bir şekilde hatırlatma kaydı oluşturabilir ve zamanı yaklaşan hareketlerin önceden uyarı verilerek zamanında işlem görmesini sağlayabilirsiniz.

Üye Takip
Programı aynı zamanda ofis içerisinde kayıtlı olan kişilerin/firmaların aidat işlemlerini yürütmek amacıyla da kullanabilirsiniz. Bu sayede aidat takibi için ek bir yazılıma gerek duymadan mevcut kişilerden/firmalardan kayıt girişi yapacaklarınızı tespit ederek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

* Kayıtlı olan kişi/firmalara aidat planı oluşturarak ödemelerin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.
* Geciken ödemeler için belirttiğiniz vade oranlarınca gecikme cezası uygulayabilir, bu sayede kişileri/firmaları ödemelerini zamanında yapmaya teşvik edebilirsiniz.
* Birden fazla ay için ödemeyi tek seferde yaparak toplu ödeme girişlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
* Eksik ödemelerde kalan borçların diğer aylara aktarılmasını sağlayabilir, yapılan ödemelerin normal taksitlerden mi yoksa cezadan mı düşeceğini belirleyebilirsiniz.
* Üye hesap hareket listesi dökümü alarak dilerseniz yazdırabilir, dilerseniz Excel’e aktarabilirsiniz.

Ofis İçi Servis
Ofisinizde çalışanlarınız ofis hizmetlilerinden taleplerini OfficeMessenger programı aracılığıyla yapabilir bu sayede ofis içi servis işlemi gibi küçük detayların bilgisayar ortamından yürütülmesi sağlanabilir.

* Ofisiniz içerisinde servisi yapılan tüm stoklarınızı kaydedebilir ve giriş-çıkışlarını takip ederek mevcut stok miktarını kontrol edebilirsiniz.
* Servis işlemlerini ücretsiz yapabileceğiniz gibi dilerseniz ücretli yapılmasını da sağlayabilirsiniz.
* OfficeMessenger programı ile entegrasyonu sayesinde çalışanlarınızın ofis görevlisine sipariş göndermesini sağlayabilir ve ofis görevlisinin kullanacağı servis ekranına sipariş taleplerinin yansımasını sağlayabilirsiniz.
* Siparişlerin teslim edilip edilmediğini bu alandan takip edebilirsiniz.

Araç Takip
Özellikle fazla aracı bulunan işletmelerde araç takibi yapmak oldukça zor olup, unutulan bir işlemde hem işletmeniz hem çalışanlarınız zor durumda kalacaktır. Bu durumu engellemek için araç takip modülünden faydalanarak şirketiniz adına kayıtlı olan araçlarınızın gerekli olan takiplerini program içerisinden sağlayıp raporlar alabilir, hangi aracın ne kadar aktif olduğunu takip edebilirsiniz.

* Şirket bünyesinde kullandığınız tüm araçlarınızı tanımlayarak aracın zimmetli olduğu personelleri seçebilir, bu sayede araçla ilgili konularda ilgili personelden raporlar alabilirsiniz.
* Varsayılan araç marka ve model tanımlarını tek tuşla yükleyerek araç kayıtlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
* Araçların kasko, sigorta ve bakım tarihleri öncesinde programın uyarı vermesini sağlayarak bu tür işlemlerin aksamasını engelleyebilirsiniz.
* Araç kaza kayıtları yaparak geçmiş dönem kazalarını takip edebilir ve hangi tarihte kimin kaza yaptığını gerektiğinde raporlayabilirsiniz.
* Araç iş kaydı yaparak araçlarınızın hangi tarihte ne tür iş için kullanıldığını takip edebilirsiniz.

Tedarik
Şirket içerisinde çalışmanızı kolaylaştırmak için ihtiyaç olan gereçlerin eksikliği küçük ama eksik olması durumunda iş akışımızı zorlaştıracak detaylardır. E-ofis programı envanterinizi tutmanıza olanak sağlarken tedarik sürecinizi kontrol etmenize yardımcı olacak.

* Ofis içerisinde kullanılan kırtasiye malzemelerini tanımlayabilir, envanterini tutabilirsiniz. Bu sayede elinizde bulunan stok miktarını anlık olarak raporlayabilirsiniz.
* Hangi personellerin hangi kırtasiye malzemesine ihtiyacı olduğunu kaydederek kullanılan malzemenin kime teslim edildiğini takip edebilirsiniz.
* Ofis içerisinde dışarıdan aldığınız hizmetleri tanımlayarak hangi tarihte kimden hangi hizmeti aldığınızı takip edebilirsiniz.
* İhtiyaçlar bazında alınacaklar listesi oluşturabilir, listedeki malzemeleri tedarik edip süreç kontrolü sağlayabilirsiniz.

İdari Faaliyetler
Sadece kendi günlük işlerinizi değil, çalışanlara verdiğiniz görevleri de kayıt altına alarak görevi ne zaman verdiğinizi ve ne zaman tamamlandığını kayıt altına alabilir bir nevi performans ölçümü sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tüm evraklarınızı da sisteme tanımlayabilir ve şirketinize gelen-çıkan evrakların da kayıt altında olmasını sağlayarak daha sistematik bir yapı kurabilirsiniz.

* Personellerinize verdiğiniz veya kendi aldığınız görevleri kaydedebilir bu sayede hangi personelinizde hangi görevler verilmiş raporlayabilirsiniz.
* Görevi kimin verdiğini ve kimin aldığını takip edebilir, böylece hangi çalışana daha çok görev verildiğini raporlayabilirsiniz.
* Görevlere tahmini bitiş tarihi vererek ne zaman tamamlanması gerektiğini takip edebilir, bitiş tarihinden önce alarmın hatırlatmasını sağlayarak olası gecikmeleri engelleyebilirsiniz.
* Görev girişleri esnasında belirtmek istediğiniz ancak veri giriş alanlarını bulamadığınız bilgiler için özel alan tanımları açabilirsiniz.
* Görev bildirimlerini çalışanlarınızın cep telefonlarına SMS olarak veya e-posta adreslerine göndererek bilgilenmelerini sağlayabilirsiniz.
* Çalışanların tamamladıkları görevleri veya raporlarını dosya eki olarak görev kaydıyla ilişkilendirmelerini sağlayabilirsiniz.
* Şirketinize gelen ve şirketinizden çıkan evrakları kaydedebilir, evrağın hangi tarihte kime geldiğini takip ederek firmanız adına düzenlenen tüm evrakları kayıt altına alabilirsiniz.
* Evraklarla ilgili dosya/resim eklerini kaydederek ihtiyaç duyduğunuzda kolayca erişebilirsiniz.
* Evrak kayıtlarını departman bazında yaparak her departman için ayrı evrak numarası verilmesini sağlayabilir bu sayede oluşabilecek karışıklıkların önüne geçmiş olursunuz.
* İşletmenizde düzenlenen toplantıları ve sonuçlarını kaydederek en son hangi tarihte ne üzerine bir toplantı yapılmış ve sonuçları hayata geçirilmiş mi sorularını yanıtlayabilirsiniz.
* Form takip kaydı oluşturarak işletmenizde kullandığınız formları program üzerinden takip edebilir, yenilenen formlarınızı kaydederek hangi tarihte hangi formun kullanımda olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

Ajanda
Günlük ajandanızı programda takip ederek olmadığınız veya meşgul olduğunuz zamanlarda size ulaşamayan kişilerin bıraktıkları notları kontrol edebilirsiniz.

* Mevcut kayıtlardan kimi aradığını ve kullanıcı kayıtlarından kimin arandığını belirleyebilirsiniz.
* Aranan veya ziyarete gelen kişinin ruh hali konusunda mevcut seçeneklerden işaretlemeler yapabilirsiniz.
* Ajanda kaydı oluşturulan kişi için yapılacak işlemleri belirtebilir, yapılacak işlem bazında raporlama alabilirsiniz.
* Günlük ajandanızı raporlayarak dönüşlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir böylece gün içerisinde sizinle iletişime geçen kişiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Santral
Çalışanlarınızın yaptıkları görüşmeleri AKINSOFT Santral Server programı aracılığı ile E-Ofis programına entegre edebilir ve raporlayabilirsiniz.

* Ofis içerisindeki dahili numaraları tanımlayabilir, hangi dahili numaranın hangi personelinize ait olduğunu takip edebilirsiniz.
* Hani dahili numaranın ne zaman hangi numara ile görüştüğünü raporlayabilirsiniz.
* En çok görüşme yapan dahili numarayı tespit edebilir, istatistiksel raporlar alabilirsiniz.

Ziyaretçi takip
İş yerinize hangi saatte kim geldi, kime geldi ve ne amaçla geldi? Bu tür sorular çalışanlarınızın zamanlarını nasıl değerlendirdiklerini öğrenmeniz için size yardımcı olacak ve bir yandan da iş yerinizin güvenliğini sağlayacaktır.

* Ofisinize gelen kişileri kaydedebilir, hangi personelinize geldiğini takip edebilirsiniz.
* Giriş esnasında webcam üzerinden kişi fotoğrafını çekebilir, ileride ihtiyaç duyduğunuzda kontrol edebilirsiniz.
* Dilediğiniz zaman ziyaretçi raporu alabilirsiniz.

OfficeMessenger
Aynı şubede veya birden fazla şubenizde çalışanlarınızın nasıl iletişim sağlayacağını bilmiyorsunuz. Dosya gönderim işlemleri her zaman problem oluyor ve çalışanlarınıza yapmanız gereken duyuruları bir türlü sağlıklı şekilde gerçekleştiremiyorsunuz. Tüm bu sorunlarınızı OfficeMessenger yazılımı ile kolaylıkla çözümleyebilir, E-Ofis programı entegrasyonu ile gerekli raporlara ihtiyaç duyduğunuzda tek tuşla erişebilirsiniz.

* Ofis içinde veya ofisler arasında internet üzerinden çalışabilirsiniz. (Ofisler arasında kullanım için "Internet Mesaj" modülü olmalıdır)
* Personeller arasında anlık ileti gönderimi sağlayarak anlık haberleşme sağlayabilirsiniz.
* Yetkisi olan personeller yetkili oldukları kişilere aynı anda toplu mesaj gönderebilirler.
* Kişiler birbirlerine dosya gönderebilirler.
* Mesajlaşma penceresinde o kişi ile yapılan geçmiş görüşmelere erişilebilir.
* Teknik personeller arıza veya gerekli durumlarda kullanıcının bilgisayarına uzaktan erişip yardımda bulunabilir.
* Gönderilen mesajlar "Acil" olarak işaretlenebilir.
* Toplu mesajlarda kişilerden "Okundu Onayı" istenebilir. Böylece mesajın okunup anlaşıldığı bilinmiş olur.
* Personeller program üzerinden organizasyon şemasını görüntüleyebilirler.
* Wolvox Online IK ile entegre çalışarak personeller OfficeMessenger üzerinden giriş çıkış işlemlerini yapabilirler.
* Personeller kendi bilgisayarlarından paylaşım klasörleri oluşturabilirler. Böylece Windows un standart paylaşım sistemi üzerinden yayılabilen virüslerden korunma sağlar.
* Dosya paylaşımını açan personeller hangi klasörlere kimin nasıl erişebileceğini kendileri belirlerler.
* Program 3 şekilde çalışabilmektedir.
o Kilit Ekranı + Kullanıcı Girişi: Bu seçenekte personeller kilit ekranında kullanıcı adı ve şifrelerini girerler.
o Sadece Kilit Ekranı: Bilgisayar laboratuvarı ve benzer yerlerde bu seçenek kullanılabilir. Bilgisayarlar yönetici tarafından açılıp kapatılır.
o Kullanıcı Arayüzü Yok: Bu seçenekte program arka planda çalışır ve sadece bilgisayarı takip etme amaçlıdır.


SMS
Kayıtlı kişilere özel günlerde, önemli hatırlatmalarda ve duyuru yapmak istediğiniz konularda SMS gönderim işlemlerinizi program içerisinden yaparak tek tuş ile aynı anda tüm SMS listenize mesaj gönderebilirsiniz.

* Tek SMS gönderim özelliği sayesinde sadece eklemiş olduğunuz numaralara SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.
* Toplu SMS gönderim alanında kayıtlı olan tüm kişiler listelenir ve dilerseniz tümüne dilerseniz sadece işaretlediklerinize SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.
* SMS gönderim raporu alarak yolladığınız SMS’lerin ulaşıp ulaşmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diğer İşlemler
* Yetkili modülünde yapacağınız bir takım ayarlamalar ile program kullanımıyla ilgili bazı temel ayarları yapabilir ve programı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

* Programa tema yükleyerek kullanmak istediğiniz temayı seçebilirsiniz.
* SQL sorgular yazarak veritabanındaki bilgileri sorgulayabilir ve bu bilgileri Excel’e aktarabilirsiniz.
* Program içerisindeki tüm raporları Excel’e aktarabilirsiniz.
* Raporlama yapabildiğiniz alanlar için grafik raporları oluşturabilirsiniz.
* Personel ve kişi kayıtları için zorunlu alanlar oluşturarak kayıt girişleri esnasında bu zorunlu alanlar doldurulmadan kaydın tamamlanmasını engelleyebilirsiniz.
* Excel’den aktarım özelliği sayesinde daha önce Excelde kayıtlı tuttuğunuz adres bilgilerini hızlı bir şekilde programa kaydolmasını sağlayabilirsiniz.
* Not girişleri yaparak ekranda sürekli görünmesini sağlayabilir, not kaldırmak istediğinizde üzerine tıklayarak silebilirsiniz.Raporlar;
Geniş ve Kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen rapor kolayca tasarlanabilir. İleriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.

Windows Uyumluluğu;
AKINSOFT'un Titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüz ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avantajı sağlamaktadır.

İlişkisel Veritabanı;
E-Ofis SQL mimariye sahip güvenilir bir veritabanı sistemi kullanmaktadır.

Kullanıcı Yetkilendirme;
EOfis kullanıcılara tanınan çok seviyeli erişim hakları ile bilgi güvenliğini garantiler. Sistem yöneticisi (Yetkili Oturum),her kullanıcıya, modül erişim haklarını tanımlayabilir. Kayıtların kimin tarafından değiştirildiği sistemden öğrenilebilir.

Dil Desteği;
Programın bütün bölümleri için yabancı dil desteği vardır.


Haberler (AKINSOFT EOfis)

29.05.2019 / Program Sürümü : 3.06.02
* İngilizce çevirilerde düzenleme yapıldı.
* Genel düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.
* Officemessenger programlarınızı güncelleyiniz.

05.11.2018 / Program Sürümü : 3.06.01
* Genel düzenlemeler yapıldı.
* URL loglarına Uygulama loglama özelliği eklendi.(Personel hangi uygulamaları kullanmış.)
* İngilizce dil desteği eklendi.
* Performans düzenlemeleri yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.
* Officemessenger programlarınızı güncelleyiniz.

12.05.2015 / Program Sürümü : 3.05.05
* Kurulum dosyasında düzenleme yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.
* Officemessenger programlarınızı güncelleyiniz.

16.04.2015 / Program Sürümü : 3.05.04
* Evrak kayıt bölümünde düzenleme yapıldı.
* Toplantı kayıt ve rapor kısmına yazdırma özelliği eklendi.
* Kayıt bölümüne TC kimlik numarası eklendi.
* Toplu Email gönderim sisteminde düzenleme yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.
* Officemessenger programlarınızı güncelleyiniz.

26.02.2015 / Program Sürümü : 3.05.03
* Genel düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.
* Officemessenger programlarınızı güncelleyiniz.

26.09.2014 / Program Sürümü : 3.05.02
* Yeni kurulumlarda yaşanan sorun giderildi.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.
* Officemessenger programlarınızı güncelleyiniz.
* Google Takvim senkronizasyonu için server bilgisayarınızsa EofisSync programı çalışıyor olmalıdır
ve personeller organizer sayfasından gerekli hesap ayarlarını yapmalıdır.

24.09.2014 / Program Sürümü : 3.05.01
* Kurum içi yapılan toplantı ve toplantı kararlarının program üzerinden takip edilebilmesi sağlandı,
* Kayıt girişi ekranında yer alan yetkililer kısmına mail adreslerinin belirtilebilmesi sağlandı,
* Yazışma evrak kayıt ekranında evrak no bilgisinin program tarafından verilebilmesi sağlandı,
* Yazışma evrak kayıt ekranından kayıtlı personellerin seçim yapılabilmesi sağlandı,
* Yazışma evrak kayıt ekranında açıklama alanına giriş yapılacak karakter sayısı ve alanın boyutu arttırıldı,
* Görev kayıtlarında oluşturulan notlara yetkisi olan diğer personellerin bilgi girişi yapabilmesi/düzenlemesi sağlandı,
* Kayıtların toplu olarak güncellenebilmesi sağlandı,
* Kayıtlarda zorunlu alanların belirlenerek kullanıcı/lar tarafından kayıt esnasında ilgili alanların doldurulabilmesi sağlandı,
* Araç kayıtlarında kasko, sigorta vb. kontrollerin dışında araca ait diğer kontrollerin yapılabilmesi için geliştirme sağlandı,
* Araç iş listesinde aracın plakasının görüntülenebilmesi sağlandı,
* Görev kayıtlarının, kayıt tarihine göre filtrelenebilmesi sağlandı,
* Görev kayıtlarında, personel bazında görev kaydı görebilme yetkisinin verilebilmesi sağlandı,
* Görev kayıtlarında, görev verilen personele görev içeriğinin otomatik mail ya da sms ile gönderimi sağlandı,
* Adres kayıtları toplu aktarım sayfasında işaretlenen ya da seçilen alanların iş bitiminde toplu sıfırlanması sağlandı,
* Departman isimlerinin değişmesi sonucunda karşılaşılan problem giderildi,
* Araç işlem kayıtlarında kayıt gruplama alanları arttırıldı,
* Ofis içi servis bölümünde gelen siparişler için sesli uyarı verilebilmesi sağlandı,
* Ofis içi servis bölümünde personel hareketlerinin departman bazlı raporlanabilmesi sağlandı,
* Ofis içi servis, personel bazında en çok tüketilen ürünlerin raporu ve sipariş bazında raporlama yapılabilmesi sağlandı,
* Network admin modülünde yer alan yazılımların listesinin rapor halinde alınabilmesi sağlandı,

Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.
* Officemessenger programlarınızı güncelleyiniz.
* Google Takvim senkronizasyonu için server bilgisayarınızsa EofisSync programı çalışıyor olmalıdır
ve personeller organizer sayfasından gerekli hesap ayarlarını yapmalıdır.

16.12.2013 / Program Sürümü : 3.04.03
* Personel yetkilendirme sisteminde düzenleme yapıldı.
* Form listeleme formunda düzenleme yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.
* Officemessenger programlarınızı güncelleyiniz.
* Google Takvim senkronizasyonu için server bilgisayarınızsa EofisSync programı çalışıyor olmalıdır
ve personeller organizer sayfasından gerekli hesap ayarlarını yapmalıdır.

26.06.2013 / Program Sürümü : 3.04.02
* Bilgisayar kayıt ekranına Demirbaş işareti ve Demirbaş No alanı eklendi.
* Yazılım envanter kayıtlarına Grup alanı eklendi.
* Personel tablosuna kaydeden ve düzenleyen bilgileri eklendi.
Güncelleme Detayları:

* 3.02.01 - 3.04.01 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.
* Officemessenger programlarınızı güncelleyiniz.
* Google Takvim senkronizasyonu için server bilgisayarınızsa EofisSync programı çalışıyor olmalıdır
ve personeller organizer sayfasından gerekli hesap ayarlarını yapmalıdır.

23.07.2012 / Program Sürümü : 3.04.01
* Organizer modülünün Google Takvim ile entegrasyonu sağlandı.
* Kayıtlı ekran logları ekranında düzenleme yapıldı.
* Excel den kayıt aktarımında grup, ara grup, alt grup düzenlemesi yapıldı.

Güncelleme Detayları:

* 3.02.01 - 3.03.01 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.
* Officemessenger programlarınızı güncelleyiniz.
* Google Takvim senkronizasyonu için server bilgisayarınızsa EofisSync programı çalışıyor olmalıdır
ve personeller organizer sayfasından gerekli hesap ayarlarını yapmalıdır.

05.06.2012 / Program Sürümü : 3.03.01
* Ekran izleme sisteminde düzenleme yapıldı.
* Gelişmiş yetkilendirme sisteminde verilen yetkilerin hangi personellere karşılık geldiğinin gösterilmesi sağlandı.
* Güncelleme sisteminde düzenleme yapıldı.
* Evrak takip listesine özel kodu 1 ve 2 alanları eklendi.
* Kayıtlı ekran logları izleme ekranında kullanım ve görsel açıdan düzenlemeler yapıldı.

Güncelleme Detayları:

* 3.02.01 versiyonu üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.
* Officemessenger programlarınızı güncelleyiniz.

17.04.2012 / Program Sürümü : 3.02.01
* OfficeMessenger programı ile entegre çalışarak ağa bağlı bilgisayarların mesajlaşma loglarını, ekran loglarını, boşta kalma sürelerini tutabilir,
* Yine OfficeMessenger programı yardımı ile kullanıcıların girdikleri web sitelerinin loglarını tutabilir istediğiniz siteleri yasaklayabilir.
* Personellerin oturum açma ve kapatma loglarını kaydedebilir,
* Tüm bilgisayarların veya istediğiniz bilgisayarın ekran görüntülerini tek bir ekranda izleyebilir,
* Belirlenen bilgisayarların ekran görüntüleri belli aralıklarla sunucu bilgisayarına otomatik kaydedilebilir ve kayıtlı ekranlar programdan takip edilebilir,
* Departman sorumluları kendi yönetimlerindeki personellerin ekran ve mesaj loglarını takip edebilir,
* Bilgisayarların donanım bilgilerini algılayarak kayıt altına alabilir (İşletim sistemi, Hdd, Ram, Ekran kartı, Monitör, Ağ yapılandırması v.b),
* Bilgisayarlarda olası donanım değişikliklerini takip ederek size rapor verebilir,
* Bilgisayarları uzaktan kapatıp açabilir, güç düğmesine basılmadan bilgisayarı çalıştırabilir, yeniden başlatabilir.
* Lisanslı yazılımlarınızı kayıt altında tutarak hangi bilgisayarlarda hangi yazılımların kurulu olduğunu raporlayabilir
* Gerekli ayarlar yapıldığında okul ve kütüphane gibi yerlerde bilgisayarı kilitleme ve açma amacı ile kullanılabilirsiniz.
* Officemessenger programı ile farklı ofislerde bulunan personeller birbirleri ile mesajlaşabilir, dosya gönderebilirler.
* Çok kullanıcılı, hızlı ve güvenilir SQL veritabanı ile şifre koruması ile tam yetkilendirme özelliğinden faydalanabilir,
* Otomatik yedekleme sistemi sayesinde veri güvenliğini sağlayabilir,
* Her adres kartı üzerine istenilen bilgiyi kayıt edebilir,
* Firmalara ve kişilere ait resim veya logo ekleyebilir,
* Kart üzerine kartvizit ekleyebilir,
* Her karta sınırsız sayıda resim veya dosya ekleyebilir(doc, xls vb),
* Kayıtlı kişilere toplu olarak SMS veya mail gönderimi yapabilir,
* Kayıt kartına ihtiyaçlara göre sınırsız sayıda yeni veri alanı tanımlayabilir,
* Firma kayıtlarında o işyerinde çalışan kişilerin kaydını ayrı ayrı tutabilme(Yetkili Kişiler),
* Kayıt kartı üzerinde resimli bilgi kartı veya kimlik kartı bastırabilir,
* İşyerini arayan ya da ziyarete gelen kişilerin kayıtlarını tutabilir,
* AKINSOFT Santral Server programı ile entegre çalışarak telefon görüşmelerinin kayıt altında tutulabilir,
* Santral görüşme raporlarını grafiksel olarak gösterebilir,
* Organizer yardımı randevu ve işlerinizi takip edebilir,
* Zamanı gelen randevularınızı sesli olarak hatırlatmasını sağlayabilir,
* Araç takip modülü ile araç filonuzu takip edebilir etkin bir şekilde yönetebilir,
* Araçlarla yapılan servislerin raporunu alabilir,
* Araçlarınızın sigorta ve bakım gibi zamanlı işlemlerini takip edebilir,
* Ziyaretçi takip modülü ile firmanıza gelen ziyaretçilerin takibini yapabilir,
* Gelen ve Giden evrak kayıtlarınızı yapabilir ve taranmış olarak sistemde tutabilir,
* Personellerinize görev ataması yapıp işlemlerin son durumlarını takip edebilirsiniz,
* Tedarik takip modülü ile ofis için alınacaklar listesi hazırlayıp giriş çıkışlarını takip edebilirsiniz,
* Raporlarınızı Excel veya HTML formatında alabilir,
* Excel dosyasından kayıtlara veri aktararak adres kayıtlarınızı güncelleyebilir,
* Birden fazla dil desteği ile kullanım sağlayabilir,
* Üye aidat işlemlerinin takibini ve ödemelerini kontrol edebilir,
Güncelleme Detayları:

* Programın yardım menüsünde upgrade bölümü bulunmaktadır.
* Bu bölümü kullanarak Adres Etiket (DOS), Adres Etiker (Windows), Netadres, Eofis1 ve Eofis 2 programlarından upgrade yapabilirsiniz.

İstek & Öneri Formu


İletişim Bilgileri