AKINSOFT E-Site 1.09.02

Detaylı Bilgi ve Demo Talebi İçin : 444 40 80

  • Fiyatlar
  • Satın Al
  • Ücretsiz Deneyin
  • İndir
  • Özellikler
  • Haberler
  • İstek & Öneri

Program Fiyatları Fiyat Hesapla

Modül Adı
E-Site
Modül İçerikleri100 daire dahil
Liste Fiyatı: 2.250,00 ₺ 2.250,00 ₺
Ek Daire
Modül İçerikleriNot :10 ve Katları - 1000 daire üzeri sınırsız
Liste Fiyatı: 150,00 ₺ 150,00 ₺

Program İndirme ve Kurulum Bilgisi (AKINSOFT E-Site)

Kurulum: Program dosyasini download ediniz ve .zip uzantili dosyalari acan yardimci bir program (Örnek : Winzip gibi) araciligi ile aciniz. Setup dosyasini calistirarak kurulumu tamamlayiniz.Kullanım Alanları

Apartmanlar, site yönetimleri ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir.


İçerdiği Modüller

Site, blok daire kayıt, toplu aidat işleme, aidat ve diğer borçlandırma tanımları, şahıs kartları, genel ve daire bazlı bakiye listesi modülleri ve web modülünden oluşmaktadır.

Program Özellikleri

Üye İşlemleri
Apartman veya site sakinlerinin işlemlerini takip edebilmenin ve işlem yapabilmenin ilk adımı üye kayıtlarını oluşturmaktır. E-Site programının kolay kullanımı sayesinde üye kayıtlarını kolaylıkla oluşturabilir, Excel’de kayıtlı olan üyeleri tek seferde programa transfer ederek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

* Üye kayıtlarını oluşturarak üyelerle ilgili bilgilerini kaydedebilir, üye tiplerini kiracı, daire sahibi, daire sakini, yönetim kurulu üyesi, site çalışanı ve site avukatı olarak belirleyebilirsiniz.
* Belirlediğiniz üyeleri aidat ödemelerinden muaf tutarak borçlandırmaya dahil etmeyebilir, bu sayede toplu borçlandırmalarda ayrı ayrı kişi seçimine gerek kalmadan işlem yapabilirsiniz.
* Apartman / siteden ayrılan üyenizi pasife alarak kaydını silmeye gerek olmadan veritabanında saklayabilir, ihtiyacınız olduğunda raporlayabilirsiniz.
* Üyeler için risk notları girerek bu üyeye işlem yaparken programın risk notlarını karşınıza çıkartmasını sağlayabilirsiniz.
* Avukata verilen üyeler için gerekli işaretlemeleri yaparak avukatlık olma süreci ile ilgili açıklamalar kaydedebilirsiniz.
* Üyenin hangi dairede yaşadığını belirtebilirsiniz.
* Üyenin diğer aile fertlerini kaydederek ihtiyaç duyduğunuzda fert bilgilerine erişebilirsiniz.
* Üyeye kartına dosya ekleyerek üyeye ait her türlü dokümanı veritabanında saklayabilirsiniz. Bu sayede makbuz, dekont gibi gerekli evrakları üye kartına iliştirebilir ve gerektiğinde erişebilirsiniz.
* Blok girişleri oluşturarak apartman / sitenizin bloklarını belirleyebilir, hangi bloğa hangi yönetim bakıyor ve hangi görevliler atanmış seçebilirsiniz.
* Daire kayıtları oluşturarak dairede yaşayan üyeleri belirleyebilir bu sayede işlemlerin dire – üye ilişkisini sağlayabilirsiniz.
* Dairenin sahibini ve eğer içerisinde kiracı yaşıyorsa kiracısını seçebilir, kiracının evden ayrılması durumunda kiracının kalan hareketlerinin ev sahibine aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
* Daireye ait mali hareketlerden daire sahibinin mi yoksa kiracının mı sorumlu olduğunu belirleyerek borçlandırma işlemlerinde borç hareketinin kime yansıyacağını seçebilirsiniz.
* Daire geçmişini görüntüleyerek dairede daha önce kimlerin yaşadığını takip edebilirsiniz.
* Daire kayıtlarını kopyalayarak benzer daireleri ayrı ayrı kayıt girmeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
* Daire ve üye bazlı hareket raporları ve bakiyeler listesi alabilirsiniz.
* Site gelir gider raporu alarak hangi tarihte, hangi daire – üyeye ne tür bir işlem yapılmış raporlayabilir alt toplamlarda bankaya veya nakit olarak kasaya yapılan işlem detaylarını görüntüleyebilirsiniz.
* Aidat bakiye raporu alarak hangi dairenin ve hangi üyenin hangi aidattan dolayı borcu var kontrol edebilirsiniz.
* Daire hareket grafiği alarak dairelerin işlem süreçlerini grafiksel olarak takip edebilirsiniz.

Genel İşlemler
Yönetimini yaptığınız apartman/sitenin toplantılarını gerçekleştirmek ve alınan kararları uygulamak özellikle üye sayısı fazla olan apartman/siteler için zor bir süreçtir. Fikir birliğine varıp bir karar almak kadar uygulamaya koymak ta ciddi anlamda yorucudur. Tüm bu zorluklara bir de siteye giriş çıkış yapan kişilerin kayıt altına alınması ve site demirbaşlarının kontrol altında tutulması da eklenince sabır gerektiren bir süreç oluşur. Tüm bu süreçlerin takibi AKINSOFT E-Site programı ile düşündüğünüzden daha kolay olacak.

* Demirbaş kayıtları yaparak apartman/site demirbaşlarını programa tanımlayabilir, oluşturduğunuz demirbaşın özelliklerini belirtebilirsiniz.
* Kaydettiğiniz bir demirbaştan elinizde kaç adet bulunduğunu ekleyerek demirbaş raporları alabilirsiniz.
* Demirbaş takip sistemi ile hangi demirbaşın hangi tarihte kime verildiğini belirtebilir ve bu sayede demirbaş envanteri alabilirsiniz.
* Yönetim kurulu kayıt alanından faydalanarak apartman/sitenin yönetim kurulunda yer alan kişileri belirleyebilir ve üyelik tiplerini seçebilirsiniz.
* Toplantı grupları oluşturarak grupta yer alan üyeleri tek topluca toplantı kaydına aktarabilir, farklı grupların katılacağı toplantıları hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
* Toplantı kayıtları oluşturarak toplantı tarih ve saatini, gündem konularını, katılımcıları, alınan kayıtları kaydedebilir toplantı detaylarının e-site web arayüzünde görünmesini sağlayabilirsiniz.
* Toplantı listeleri alarak toplantı tipine, durumuna ve karar durumuna göre sorgulamalar yapabilir, bu sayede toplantı kararlarını takip edebilirsiniz.
* Ziyaretçi takip özelliği sayesinde siteye giren kişileri kaydederek kime geldiklerini seçim yapabilir bu sayede sitenizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.
* Ziyaretçi takip ekranından giriş yapan kişinin fotoğrafını web kamerasıyla çekebilir, kişisel bilgilerini, araç plakasını ve hangi giriş kapısını kullandığını kaydedebilirsiniz.
* Doküman kayıtları oluşturarak blok bazında doküman girişi yapabilir ve dokümanların dilerseniz e-site web arayüzünde görünmesini sağlayabilirsiniz.
* Matbu dokümanları yükleyerek aktif kullanılan dilekçeleri, haklar ve sorumlulukları, kanunları, sözleşmeleri ve yönetmelikleri kaydedebilir, ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.

Muhasebe
Apartman/siteye ait giderleri üyelerinize borçlandırarak ödemelerini takip edebilmeniz için kullanabileceğiniz muhasebe menüsü aynı zamanda masraf girişlerini yapmanıza, hizmet işlemlerini yürütmenize, sayaç tanımları oluşturmanıza olanak tanıyor.

* Borçlandırma ekranından faydalanarak üye, daire veya blok bazında borçlandırma yapabilir, apartman/site giderlerini üyelerinize borç hareketi olarak aktarabilirsiniz.
* Gider türleri oluşturabilir veya aylık aidat, ortak yakıt gideri, ortak su gideri veya demirbaş gideri gibi mevcut giderlerden seçim yaparak üyelerinizi borçlandırma yapabilirsiniz.
* Gider türü oluşturma işlemlerini eşit oranda, daire büyüklüğüne veya dairede yaşayan kişi sayısına göre belirleyebilir ve borçlandırma işlemleri esnasında bu seçeneklerden faydalanabilirsiniz.
* Oluşturulan gider türlerinden kaynaklı borçlanmaların dairede oturan kişiye işlenmesini veya daire sahibine işlenmesini sağlayabilirsiniz.
* Borçlandırma işlemini taksitlendirebilir, taksitler için ay aralığı belirleyerek taksitlendirilecek tutarın belirlediğiniz ay aralığında işlemesini sağlayabilirsiniz.
* Blok, daire veya kişi bazında seçim yaparak borç ödeyebilirsiniz.
* Borç ödeme işlemleri esnasında birden fazla ay seçerek tek seferde ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.
* Eksik ödemeler için kalan taksit tutarını dilerseniz sonraki aylara yansıtabilirsiniz.
* Yapılan ödemeler için makbuz yazdırabilir, makbuz tasarımını kullanımınıza göre düzenleyebilirsiniz.
* Geciken ödemeler için tanımladığınız vade oranınca ceza yansımasını sağlayabilir, daha sonra yapılan ödemelerde düşüş önceliğini ceza bazlı yapabilirsiniz.
* Taksit hareketlerinin alacak bakiyesi ile ödenmesini sağlayarak üyenin bakiyesini bir nevi eşitleyebilirsiniz.
* Ödenmeyen taksitleri seçerek icraya verebilir, avukat seçimi yaparak hızlı bir şekilde icra işlemini başlatabilirsiniz.
* Üyelerinizin ödemeleri gereken borç bilgilerinin tek tuşla cep telefonlarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
* Excel’de kayıtlı borç bilgilerini hızlı bir şekilde programa aktararak üyelerinizin borçlanmalarını sağlayabilirsiniz.
* Sayaç tanımları yaparak iki endeks arası fiyatlandırabileceğiniz giderleri oluşturabilir, üyelerinizin ilk endeksleri ile ikinci endeksleri arasındaki farkın borç hareketi olarak yansımasını sağlayabilirsiniz.
* Genel gelir gider raporları alarak hangi gider türünden toplamda ne kadar borçlanılmış ve toplamda ne kadar tahsilat yapılmış takip edebilirsiniz.
* Hizmet tanımları oluşturarak apartman/sitenizde gider olarak düşünebileceğiniz masrafları kaydedebilir, KDV ve ÖİV oranları belirleyebilirsiniz.
* Masraf girişleri yaparak apartman/siteye ait masraf faturalarını ve bu masraflar karşılığında yapılan ödemeleri kaydedebilirsiniz.
* Toplu masraf girişi yaparak apartman/siteye ait masraf faturalarının hızlı bir şekilde kaydolmasını sağlayabilirsiniz.

Cari
E-Site programında üye takibi yapabilmenin yanı sıra apartman/site için alınan tüm demirbaş veya hizmetleri de takip edebilirsiniz. Dolayısıyla muhatap olduğunuz kişiler üyelerinizin haricinde kaydını almanız gereken ve borç/alacak takibi yapmanız gereken kişiler olabilir. Bu tür işlemleriniz için geliştirilen cari modülünü üyeleriniz dışındaki kişilerle ticari ilişkilerinizi takip edebilmek için kullanabilirsiniz.

* Cari kayıt ekranından faydalanarak üyeleriniz dışında kalan ve takibini yapmanız gereken tüm kişi ve firmaları tanımlayabilirsiniz.
* Cari hareket girişi yaparak tanımladığınız carilere yaptığınız ödemeleri veya carilerden yaptığınız tahsilatları kaydedebilirsiniz.
* Oluşturduğunuz hareket girişleri için makbuz yazdırabilir, makbuz tasarımını kullanımınıza uygun olarak düzenleyebilirsiniz.
* Cari virman işlemi uygulayarak carileriniz arasında borç/alacak transferi uygulayabilirsiniz.
* Çek/Senet girişleri sayesinde carilerinize verdiğiniz veya aldığınız çek ve senetlerinizi kaydedebilirsiniz.
* Çek/senetler için hatırlatma ekleyerek vadesi gecikenler için belirlediğiniz periyotlarda uyarı ekleyebilirsiniz.
* Oluşturduğunuz müşteri çeklerini/senetlerini portföyünüzden takasa gönderebilir, tahsil edebilir, bankadan yapılan tahsilatın kaydını girebilir, ciro edebilir veya iade edebilirsiniz.
* Oluşturduğunuz kendi çeklerinizin/senetlerinizin durumunu bankadan ödendi, kasadan ödendi veya iade edildi olarak değiştirebilirsiniz.
* Çek/Senet işlemleri ekranı sayesinde çek/senet durum değişikliklerini toplu olarak hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
* Cari hareket raporları alarak ihtiyaç duyduğunuzda carilerinize ekstre yazdırabilirsiniz.

Kasa
Birde fazla kişi tarafından yönetilen apartman/siteler için ayrı ayrı kasa takibi yapmak, daha sonradan oluşabilecek problemlerin önüne geçmeyi sağlayacaktır. Sağlıklı bir nakit yönetimi için programda kasa işlemlerinin sağlıklı yapılması gerekir.

* Kasa kartları oluşturarak işlem yapılan kasaları gruplayabilirsiniz.
* Kasa hareket girişi yaparak direkt kasayı etkileyen, arada ikinci bir muhatabın olmadığı gelir veya giderleri kaydedebilirsiniz.
* Kasa hareket işlemleri için makbuz çıktısı alabilirsiniz.
* Kasa transferi yaparak kasalarınız arası para aktarımını sağlayabilir, gün sonunda kasaların ana kasanızda birleşmesini sağlayabilirsiniz.
* Günlük kasa raporları alarak kasanızda bulunması gereken nakit miktarlarını kontrol edebilirsiniz.

Banka
Günümüzde çoğu kişi nakit akışını banka üzerinden sağlamakta, direkt nakit işlemler banka işlemlerinin gerisinde kalmaktadır. Bu nedenle bankalar üzerinden yapılan işlemler nakit yönetiminizi direkt etkilerken, bu modülün kullanımı kaçınılmaz olmaktadır.

* Banka kayıtları oluşturarak çalıştığınız bankaları tanımlayabilir, alt hesap tanımlamaları oluşturabilirsiniz.
* Alt hesaplarınızı vadeli ve vadesiz olarak belirleyebilir, takibini bu yönde sağlayabilirsiniz.
* Alt hesaplarınıza bağlı pos ve kredi kart kullanımlarını seçerek alt hesaplarla ilişkilendirebilirsiniz.
* Pos işlemleri için taksit tanımlamaları yaparak provizyon oranı belirtebilir bu sayede provizyon kesintisi sonrası nakit tutarınızı takip edebilirsiniz.
* Vade günü girişi yaparak postan yapılan işlemlerin hesabınıza hangi günler yansıyacağını belirleyebilirsiniz.
* Kredi kartı tanımları yaparak hesap kesim ve son ödeme tarihlerini kaydedebilir, borç ödemelerini bu bilgiler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
* Bankalarınız arası transfer yaparak hesaplarınız arası para transferini sağlayabilir, varsa işlem ücreti girişi yapabilirsiniz.
* Bankanızdan kasanıza nakit transferlerini veya kasanızdan bankanıza nakit transferlerini kaydedebilir, işlem makbuzu yazdırabilirsiniz.
* Pos hesap tablosu ekranından faydalanarak hangi pos kullanılarak işlem yapılırsa ne kadarlık bir provizyon kesintisi olacağını kontrol edebilir, işlemlerinizi bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz.
* Raporlamalar sayesinde bankanızdaki nakit miktarını takip edebilir, provizyon kesintisi sonrası ve kullanılabilir durumda olan nakit tutarlarını kontrol edebilirsiniz.

Ajanda
Günlük ajandanızı programda takip ederek olmadığınız veya meşgul olduğunuz zamanlarda size ulaşamayan kişilerin bıraktıkları notları kontrol edebilirsiniz.

* Mevcut kayıtlardan kimi aradığını ve kullanıcı kayıtlarından kimin arandığını belirleyebilirsiniz.
* Aranan veya ziyarete gelen kişinin ruh hali konusunda mevcut seçeneklerden işaretlemeler yapabilirsiniz.
* Ajanda kaydı oluşturulan kişi için yapılacak işlemleri belirtebilir, yapılacak işlem bazında raporlama alabilirsiniz.
* Günlük ajandanızı raporlayarak dönüşlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir böylece gün içerisinde sizinle iletişime geçen kişiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

SMS
Kayıtlı üyelere özel günlerde, önemli hatırlatmalarda ve duyuru yapmak istediğiniz konularda SMS gönderim işlemlerinizi program içerisinden yaparak tek tuş ile aynı anda tüm SMS listenize mesaj gönderebilirsiniz.

* Tek SMS gönderim özelliği sayesinde sadece eklemiş olduğunuz numaralara SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.
* Toplu SMS gönderim alanında kayıtlı olan tüm üyeler ve dilerseniz tümüne dilerseniz sadece işaretlediklerinize SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.
* SMS gönderim raporu alarak yolladığınız SMS’lerin ulaşıp ulaşmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web
Site sakilerine online kullanım rahatlığı sağlamak isteyen tüm site yönetimlerine hitap eden AKINSOFT E-Site Web programı sayesinde üyeleriniz internet ortamından apartman/site duyurularını takip edebilir, kiralık/satılık daireleri görebilir veya borç ödemelerini gerçekleştirebilirler.

* Tüm site yönetimleri için kullanıma hazır paket web sitesi olan E-Site web programı sayesinde üyelerinize apartman/sitenizle ilgili pek çok bilgiyi yayınlayabilir, daha profosyonel bir görünüme bürünmesini sağlayabilirsiniz.
* Düzenlediğiniz duyuruları, tanıtımları, site içerisindeki kiralık satılık konut yayınlayabilirsiniz.
* Site sakinleri ve ev sahipleri kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapabilir, borçlarını görebilir ve ödeyebilirler (E-Site entegrasyonu ile)
* AKINSOFT E-Site entegrasyonu kullanılarak yapılan ödemeler otomatik olarak hesaplara işlenir.
* Yetkili kişi site içeriğini dinamik olarak değiştirebilir, tercih ettiği şekilde kullanabilirler.
* Fotoğraf galerisi eklenebilir, web sitenizi ziyaret eden kişilerin apartman/site hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.
* Site sakinleri ve ev sahiplerinin kullanıcı hesaplarına doküman gönderimi yapabilirsiniz. Bu sayede yaptıkları ödemelerin teslim edilmeyen makbuzlarını ulaştırabilirsiniz.
* Web entegrasyonunda birden fazla site kaydı aktarılabilir, ziyaretçilerin diledikleri siteyi görmelerini sağlayabilirsiniz.
* İstek öneri verilerinin mail adresine otomatik gönderilmesini sağlayabilir, kaydedilen istek ve önerilerden apartman/site yönetiminin anında bilgi sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.
* Kiralık ve satılık ilanları oluşturarak web sitenizi ziyaret edenlerin mevcut ilanları takip edebilmelerini sağlayabilirsiniz.

Çalışan
* Site çalışanlarını kayıt ederek cari kartında site çalışanı olarak işaretleyebilirsiniz.
* Site çalışanlarınıza evrak türünde alacak hareketi işleyerek maaş ödemesi yaptığınız zaman borçlandırabilir bu sayede maaş takibi yapabilirsiniz.
* Çalışan hareket ve bakiye listeleri alabilir bu sayede yaptığınız borçlandırma hareketlerini takip edebilirsiniz.

Yetkili
Programı daha verimli kullanabilmeniz için bir takım ayarlamalar yapabilir böylece işlem girişlerini hızlandırabilirsiniz.

* Birden fazla site tanımlayarak her sitenin takibinin ayrı ayrı yapılmasını sağlayabilir bu sayede birden fazla apartman/siteyi takip edebilirsiniz.
* Kullanıcı kayıtları oluşturarak programı kullanabilecek çalışanlarınızı tanımlayabilir, kullanıcı yetkilendirme özelliği sayesinde programda yapabileceklerini sınırlayabilirsiniz.
* Çalışma bölümleri oluşturarak kullanıcılarla çalışma bölümlerini eşleyebilir, hangi çalışanın hangi bölümden sorumlu olduğunu belirleyebilirsiniz.
* Site logonuzu ekleyerek rapor çıktılarında eklediğiniz logonun yazdırılmasını sağlayabilirsiniz.
* Tüm raporlarınızı Excel’e veya HTML’e aktarabilir, üyelerinize Excel formatında dökümler ulaştırabilirsiniz.
* Özel tanımlar yaparak program menü başlıkları, program içerisindeki butonlar, ekran mod ayarları vb. ayarlamaları kullanıcı bazlı oluşturabilirsiniz.
* Menü resmini değiştirerek görsel açıdan da tercih ettiğiniz bir resim kullanabilirsiniz.
* Yedekleme ayarları yaparak programın belirlediğiniz periyotlarda otomatik yedek almasını sağlayabilirsiniz.

Entegrasyon
Kullandığınız yazılımın sağladıklarının yanı sıra işletmenizin farklı birimlerine de yanıt vermesi büyük bir avantajdır. Bu avantajı kullanarak veri girişleriniz çok daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde yürütülür. AKINSOFT E-Site programını sağladığı pek çok avantaja ilave olarak Wolvox Genel Muhasebe ve Wolvox İşletme Defteri programları ile entegreli kullanarak ciddi anlamda performans sağlar ve işletmenizin bağlı olduğu diğer birimlerin de iş yüklerini sırtlarından almış olursunuz.

* Programda yapılan işlemlerin işletme türünüze göre Wolvox Genel Muhasebe veya Wolvox İşletme defteri programları ile entegrasyonlu çalışmasını sağlayabilirsiniz.
* Yapmış olduğunuz tüm borç ve alacak işlemlerinin entegrasyonunu sağlayabilir, entegre etmek istemediğiniz kayıtların genel muhasebe entegrasyonu seçeneğini kaldırarak entegre olmasını engelleyebilirsiniz.
* Wolvox Genel Muhasebe programı içerisinde yer alan hesap planına erişebilir, hesapları kontrol edebilirsiniz.
* Daha önce yapmış olduğunuz işlemleri toplu bir şekilde entegre edebilirsiniz.
* Taksit hareketlerinin entegrasyonunda vade tarihini mi yoksa işlem tarihini mi baz alması gerektiğini belirtebilirsiniz.
* Entegrasyon işlemini tek tuşla hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
* Hangi tarihlerde entegrasyon yapıldığını ve entegrasyon işlemini kimin yaptığını kontrol edebilirsiniz.


Haberler (AKINSOFT E-Site)

19.07.2019 / Program Sürümü : 1.09.02
* Genel düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

11.02.2019 / Program Sürümü : 1.09.01
* Dil desteği eklendi.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

14.05.2018 / Program Sürümü : 1.08.08
* E-Site Web aktarımında düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

29.01.2018 / Program Sürümü : 1.08.07
* Genel gelir gider raporunda banka transferlerini dahil etmeme şeçeneği eklendi.
* Makbuz yazdırma iyileştirme yapıldı.
* Masraf girişi kısmına yazdırma seçeneği eklendi.
* E-site web servisinde düzenlemeler yapıldı.
* Genel düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

21.12.2017 / Program Sürümü : 1.08.05
* Genel gelir gider raporunda iyileştirme yapıldı.
* Masraf faturası kısmında iyileştirme yapıldı.
* Cari hareket raporu kısmında iyileştirme yapıldı.
* Genel düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

20.10.2017 / Program Sürümü : 1.08.04
* Masraf faturası kopyalama özelliği eklendi.
* Masraf faturası özel kod kısmına önceden kaydedilen özel kodların gösterilmesi sağlandı.
* Kasa toplamları raporu eklendi.
* Daire bakiye listesi kısmına üye hareket raporuna gitmesi işin kısayol eklendi.
* Günü geçen aidatlarda uyarı sistemi eklendi.
* Genel gelir gider raporuna masraf gider raporu eklendi.
* Kasa-kasa genel muhasebe entegrayonu yapıldı.
* Banka-kasa genel muhasebe entegrayonu yapıldı.
* Sms gönderimlerinde iyileştirmeler yapıldı..
* Genel gelir gider raporunda iyileştirme yapıldı.
* Borç ödeme alanlarında genel iyileştirme yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

25.01.2017 / Program Sürümü : 1.08.03
* Borç ödeme ekranında düzenlemeler yapıldı.
* Makbuz yazdırmada genel düzenlemeler yapıldı. (Kalan bakiye olmaması halinde boş çıkmaması sağlandı)
* Üye ve Cari listelerinde iyileştirmeler yapıldı.
* Üyenin birden fazla dairesi var ise aylara göre gelir raporunda ayrılması sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

08.12.2016 / Program Sürümü : 1.08.02
* Borç ödeme ekranında vade tarihi ileri tarih ise ödeme yapıldığında değişmemesi, önceki tarih ise işlem tarihini vade tarihi olarak baz alınması sağlandı.
* Aylara göre gelir gider raporunda kapı no v.b alanlar eklendi.
* Üye hareket listesinde açıklama alanında düzenleme sağlandı.
* Makbuz yazdırma ekranlarında düzenleme yapıldı.
* Borç ödeme ekranında cezalı bakiyelerde iyileştirmeler yapıldı.

Yeni modül Ekipman İşlemleri

* Ekipman kaydedilebilmesi sağlandı.
* Ekipman bakım türlerinin belirlenebilmesi sağlandı.
* Ekipman grup kayıtları yapılabilmesi sağlandı.
* Ekipman arıza giriş ve takibi sağlandı.
* Ekipman bakım girişi ve takibi sağlandı.
* Ekipman bakım planının oluşturulması ve toplu oluşturulabilmesi sağlandı.
* Ekipman bakım arıza uyarı ve hatırlatma sistemi eklendi.
* Ekipman arıza bakım hareketlerinin raporlanabilmesi sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

01.11.2016 / Program Sürümü : 1.08.01
Genel
* Kullanıcı yetkilerinde düzenlemeler yapıldı.
* Blok bazlı makbuz sayaç seçimlerinde iyileştirmeler yapıldı.
* Daire ayarlarında iyileştirmeler yapıldı.
* Site kayıtlarının tercihe göre webe aktarılması sağlandı.
* Kişi bazlı toplu mail gönderimi sağlandı.
* Genel işlemler menü adı "Yönetim İşlemleri" olarak değiştirildi.
* Çek/Senet modülünün ana menüde görüntülenmesi sağlandı.
* Çalışan menü ismi "Personel" olarak değiştirildi.
* Listelenen kayıtların otomatik görüntülenmesi sağlandı.

Üye İşlemleri

* Daire kayıt ekranına borç ödeme ikonu eklendi.
* Daire kayıt ekranında özel alan eklenedi.
* Daire kayıt alanına yeni kısa yollar eklendi.
* Üye bakiye listesinde cep telefonu alanının dizayna eklenebilmesi sağlandı.
* Site gelir gider raporunda evrak numaralarının görüntülenmesi sağlandı.
* Üye hareket listesinde makbuz numarası ile arama eklendi.
* Aylara göre gelir raporu eklendi.
* Ayrıntılı üye hareket raporu eklendi.

Yönetim İşlemleri

* Toplantı kayıtlarının yazdırılması sağlandı.
* Toplantı kararlarının yazdırılması sağlandı.
* Toplantı kararlarının mail/sms gönderimi sağlandı.
* Toplantı kaydı yapıldıktan sonra daire sakinlerine bildirmek için mail/sms gönderimi sağlandı.
* Toplantı kayıtlarında tipi alanının kullanıcı tarafından düzenlenmesi sağlandı.
* Döküman ve grup kayıtlarına kullanıcı yetkileri eklendi.
* Toplantı tip kayıt yetkileri eklendi.

Muhasebe

* Borç ödeme işlemlerinde ödenen (işlem tarihi) hakkında düzenlemeler yapıldı.
* Borç ödeme dizaynında iyileştirmeler yapıldı. (Makbuz açıklama, makbuz blok gibi)
* Masraf girişlerine kullanıcı yetikleri eklendi.

Cari

* Cari hareket girişinde otomatik cari seçim ekranı gelmesi sağlandı.
* Cari hareket listesinde bakiye alanının dizayna eklenebilmesi sağlandı.
* Cari hareket girişinde yapılan banka işlemlerinde yazılan açıklamanın banka hareket raporuna aktarılması sağlandı.
* Cari virman açıklama alanının genel muhasebeye aktarılması sağlandı.
* Cari hareket listesinde makbuz numarası ile arama eklendi.
* Cari hareket girişinde ticari ünvanının görüntülenmesi sağlandı.
* Cari kayıt ekranında özel alan eklenedi.
* Ayrıntılı cari hareket raporu eklendi.

Kasa

* Varsayılan kasa seçimi eklendi.

Banka

* Varsayılan banka seçimi eklendi.
* Banka hareket girişinde otomatik banka seçim ekranı gelmesi sağlandı.
* Banka hareket girişinde evrak numarası eklendi.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

10.06.2016 / Program Sürümü : 1.07.02
* Düşük çözünürlüklü ekranlar için iyileştirmeler yapıldı.
* Toplu SMS gönderimlerinde 160 karakter sınırlandırılması kaldırıldı.
* Borç ödeme ekranında iyileştirmeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

11.04.2016 / Program Sürümü : 1.07.01
* Üye kartına özel alan tanımları eklendi.
* E-site web için toplu oluşturulan kullanıcı adı ve şifrelerin üye listesinden görüntülenebilmesi sağlandı.
* Ödenen taksitler sekmesine toplu seçim butonu ve alt toplamlar eklendi.
* Sayaç bilgilerinin excelden toplu aktarılabilmesi sağlandı.
* Masraf faturasına vade alanı eklendi.
* Masraf faturasında fiş numarası girilmeden kaydedilebilmesi sağlandı.
* Üye bakiye listesinde düzenleme yapıldı.
* Masraf raporuna açık/kapalı fatura listelemeleri için kriter eklendi.
* Web kullanıcı adı ve şifrelerin toplu oluşturulduktan sonra Sms gönderimiyle ilgili düzenleme yapıldı.
* Aidat borçlandırma işleminin toplu olarak excelden alınabilmesi sağlandı.
* Site kayıt ekranına Aktif/Pasif seçeneği eklendi.
* Masraf faturasında girilen açıklamanın kasa hareket acıklamasına aktarımı sağlandı.
* Borç ödeme ekranında üyenin icralık hareketi var ise uyarı vermesi sağlandı.
* Sayaç hareket giriş ekranında endeks basamak sayısıyla ilgili düzenleme yapıldı.
* Döküman kayıt penceresine Daire bazında görüntülenebilmesi için Daire seçimi alanı eklendi.
* Döküman kayıt ve web gönderimi hakkında genel iyileştirmeler yapıldı.
* Genel muhasebe hesap planında arama kriterlerinin sabit kalması sağlandı.
* Cari arama ekranında genel iyileştirmeler yapıldı.
* Blok bazlı makbuz basımında iyileştirmeler yapıldı.
* Cari işlem raporunda gelir/gider, borç/alacak olarak düzenlendi.
* Avukatta dosyası olan üyeler için ödeme ekranında uyarı verilmesi sağlandı. (Üye eklerken - Daire seçerken)
* Borç ödeme ekranında kısmi ödemelerin detayının görüntülenebilmesi ve yazdırılması eklendi.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

02.02.2016 / Program Sürümü : 1.06.12
* Tahsilat makbuzunda yapılan ödemeye ait işlem türünün görüntülenmesi sağlandı.
* Genel Gelir-Gider raporuna bankadan girilen hareketlerin de görüntülenmesi sağlandı. (Banka Gelir Gider Raporu sekmesi)
* Genel gelir-raporu şablonda düzenleme yapıldı.
* Borç Ödeme ekranındaki taksit satırında daire bilgilerinin görüntülenebilmesi sağlandı.
* Kasa hareket raporunda daire bilgilerinin görüntülenebilmesi sağlandı.
* Üye bakiye listesinde düzenlemeler yapıldı.
* Borç ödeme ekranında alacak bakiyesiyle ödemede yaşanılan küsürattan kaynaklı sorun giderildi.
* Client bilgisayarda varsayılan şirket seçme sorunu giderildi.
* Hizmet dökümü hareketli raporda düzenleme yapıldı.
* Web entegrasyonda şifre sorunuyla ilgili düzenleme yapıldı.
* Genel Muhasebe banka virman entegrasyonunda düzenleme yapıldı.
* Borç Ödeme ekranında sıralamanın opsiyonlu olması sağlandı.
* E-site web servisinde düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

09.10.2015 / Program Sürümü : 1.06.11
* Server-Client bağlantı işlemlerinde düzenleme yapıldı.
* E-site web servisinde düzenleme yapıldı.
* Döküman kayıtlarının web üzerinde görünümüyle ilgili düzenleme yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

05.10.2015 / Program Sürümü : 1.06.09
* Borç ödeme ekranında ödenen taksitler sekmesinde ödenen cezanın da yer alması sağlandı.
* Borç ödeme ekranında yapılan ödemeler için makbuz no girişi yapılabilmesi sağlandı.
* Kasa transferi eklendi.
* Program arayüzünün ekran çözünürlüğüne göre otomatik yerleşmesi sağlandı.
* Web E-Site programında aktif yıl alanının görüntülenebilmesi sağlandı.
* Borç ödeme ekranında genel düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

23.07.2015 / Program Sürümü : 1.06.08
* Genel Gelir-Gider Raporunda masraf giderlerinin de görüntülenebilmesi sağlandı.
* Kasa Hareket Raporunda satır bakiyesinin gösterimiyle ilgili düzenleme yapıldı.
* Toplu Masraf Girişi ekranında düzenleme yapıldı.
* Gider türünün hareketi var ise silinmesi engellendi.
* Genel muhasebe entegrasyonunda düzenlemeler yapıldı.
* Aidat bakiye raporunda düzenleme yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

28.01.2015 / Program Sürümü : 1.06.07
* Client - Server bağlantı işlemlerinde düzenleme yapıldı,
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

22.01.2015 / Program Sürümü : 1.06.06
* Masraf ödemelerinin işlem tarihiyle ilgili düzenleme yapıldı.
* Kasa Hareket Raporunda satır bakiyesi alınması sağlandı.
* Excel den veri transferi aktarımlarında düzenleme yapıldı.
* Server dan client olarak girişlerde düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

05.01.2015 / Program Sürümü : 1.06.05
* Ödenen taksitlerin banka hareket entegrasyonunda düzenleme yapıldı,
* Daire bakiye listesi raporunda düzenleme yapıldı.
* Genel muhasebe entegrasyonlu sistemlerde üyelerin muhasebe hesap kodunun değişmesi sonrasında yapılan hareketlerin yeni hesap kodu üzerinden takip edilebilmesi sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

02.10.2014 / Program Sürümü : 1.06.04
* Döküman kayıt sistemi eklendi,
* Masraf girişinde düzenlemeler yapıldı,
* Windows Server 2008 işletim sistemi üzerinde program çalışması ile ilgili düzenlemeler yapıldı,
* Site seçim penceresi üzerinde düzenlemeler yapıldı,
* Web ortamına aktarılan daire bakiyelerinde düzenlemeler yapıldı,
* Aidat gelir gider raporunda belirtilen tarih aralığına göre gelir toplamlarında düzenlemeler yapıldı,
* Daire bakiye listesinde daire sahininin ve kiracının cep telefonu numarası 1,2 alanlarının gösterilmesi ve çıktıda alınabilmesi sağlandı,
* Cariden alınan çek-senetlerin cari bakiyesine alacak olarak aktarılması sağlandı,
* İcra ya alınan evraklar geri alınabilmesi sağlandı,
* Taksit ödemelerinin işlem tarihine göre kayıt edilmesi sağlandı.
* Borç ödeme ekranında ödenen taksit hareketleri için son işlem tarihinin baz alınması sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

30.04.2014 / Program Sürümü : 1.06.03
* Çalışanlara ait hareketlerin kasa entegrasyon işleminde düzenleme yapıldı,
* Cari kartına eklenen (word,jpeg vb.) uzantılı dosyaların görüntülenmesinde düzenlemeler yapıldı,
* Muhasebe - Borç ödeme ekranında taksit ödeme işlemleri ile ilgili düzenlemeler yapıldı,
* Daire sahiplerinin bakiye raporlarında düzenlemeler yapıldı,
* Muhasebe - Borç ödeme ekranında daire sahibinin ödemeleri ile ilgili düzenlemeler yapıldı,
* Hizmet tanımları bölümünde düzenlemeler yapıldı,
* Fazla ödeme tanımlarında faiz tutarlarının ayrılabilmesi sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

25.12.2013 / Program Sürümü : 1.06.02
* E-Site Web sistemi ile entegrasyon işlemleri için düzenleme yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

17.12.2013 / Program Sürümü : 1.06.01
* Fazla ödemelerden oluşan hareketlerin ayrı hareketler olarak işlemesi sağlandı.
* Genel muhasebe entegrasyon hareketlerinde vade tarihi yerine işlem tarihinin baz alınması sağlandı.
* Vade oranı yansıtılmasıyla ilgili düzenlemeler yapıldı (Genel ayarlarda belirtilen oranın işlem ekranına yansıması sağlandı.).
* Cari hareket raporları tarih aralığı verilerek yapılan filtrelemede tarih öncesi bakiyenin de toplamlara dahil edilebilmesi sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

03.10.2013 / Program Sürümü : 1.05.03
* Aidat bakiye formu eklendi.
* İşletme defteri entegrasyonunda gelir/gider yansıtmalarında düzenlemeler yapıldı.
* Üye bakiyeler listesinde sıfır bakiyelerin görüntülenmesi engellendi.
* Tüm raporlamalar düzenlenerek alt toplamlarda revizyonlar yapıldı.
* Toplantı kayıt ekranında gündem bilgisi ve açıklama bilgisi karakter sayısı artırıldı.
Güncelleme Detayları:

* Önceki versiyonlar üzerine direkt olarak kurabilirsiniz.

22.08.2013 / Program Sürümü : 1.05.02
* Borçlandırma hareketlerinin genel muhasebe entegrasyonlarında vade tarihini baz alması yönünde düzenlemeler yapıldı.
* Borçlandırma ekranında pos işlem ücretinin görünmesi ve çıktıda yazdırılması sağlandı.
* Masraf faturasında düzenlemeler yapıldı.
* Genel düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.04.04 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

01.08.2013 / Program Sürümü : 1.05.01
* Banka hareket girişinden yapılan tahakkuk işlemlerinde genel muhasebe entegrasyonu için tahakkuk hesap kodu alanı eklendi,
* Borçlandır ekranı daire seçim kısmında dairenin özel koduna göre filtreleme yapılabilmesi sağlandı,
* Masraf girişi yapılabilmesi sağlandı,
* Girişi yapılan masraf kayıtlarının raporlanabilmesi sağlandı,
* Lisans sisteminde düzenleme yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.04.04 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

26.04.2013 / Program Sürümü : 1.04.04
* Kullanıcı silme yetkilerinde düzenlemeler yapıldı,
* Bakiye listesinde filtreleme kriterleri ve ödeme türlerinde düzenlemeler yapıldı,
* Daire bakiye listesinde ve Çek senet raporunda excel'e aktarımda düzenlemeler yapıldı,
* Borç ödeme ekranında filtreleme kriterlerinde ve aktarımlarda düzenlemeler yapıldı,
* Banka provizyon tutarı hesaplamalarında düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.04.03 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

04.03.2013 / Program Sürümü : 1.04.03
* Cari hareket listesinde filtreleme kriterlerinde düzenlemeler yapıldı,
* Cari bakiye listesinde düzenleme yapıldı,
* Fazla ödeme işlemlerinde düzenlemeler yapıldı,
* Toplu hareket işlemlerinde düzenleme yapıldı,
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.04.02 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

04.02.2013 / Program Sürümü : 1.04.02
* Taksit ödeme ve taksitlendirme işlemlerinde düzenleme yapıldı,
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.04.01 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

20.12.2012 / Program Sürümü : 1.04.01
* Devir işlemleri bölümünde düzenlemeler yapıldı.
* Şirket seçimi işleminde, varsayılan çalışma yılı seçiminde düzenlemeler yapıldı,
* Daire Kayıt alanına aidat transfer alanı eklenerek kiracıya aktarılacak ödemelerin seçilebilmesi sağlandı,
* Ödemelerde vadesi geçmiş kat maliklerine ilk uyarı olan borç bildiriminin (İhtarname gönderimi) yapılması sağlandı,
* Toplu Hareket İşlemlerinde filitreleme seçeneklerinde belirtilen tarih ve saat aralığının çıktıya eklenmesi sağlandı.
* Üye Listesine Daire bilgileri alanı eklendi,
* Muhasebe - Borç ödeme ekranında daire sahibinin ve kiracının ödeme detaylarının ayrı ayrı görüntülenmesi sağlandı,
* Üye Hareket Listesinde Sıralama kategorisinde "Sıralanacak" alanlarda işlem tarihine göre sıralama kriteri eklendi,
* Cari bakiye listesi alanına SMS gönderimi yapılabilmesi için geliştirmeler yapıldı,
* Üye bakiye listesi alanına SMS gönderimi yapılabilmesi için geliştirmeler yapıldı,
* Cari bakiye listesine ilgili carinin hareketlerine ulaşılabilmesi için hareket raporu kısayolu eklendi,
* Daire listesinde "Sahibi Oturuyor", "Kiracı Oturuyor" v.b. filtreleme seçeneklerinin çoklu olarak seçim yapılabilmesi sağlandı,
* Üye Bakiye listesindeki sıralama kriterlerine bakiye türü alanı eklendi,
* Eksik ödemelerde hareket raporunda ödenmemiş olarak görünen kayıtların eksik ödeme olarak ayrı bir kategoride gösterilmesi sağlandı,
* Toplantı kayıtta toplu katılanlar listesine kişi ekleme yapılabilmesi sağlandı,
* Toplantı kayıt bölümünde alınan kararların maddeler halinde gösterilmesi ve alınan kararlarla ilgili olarak karar metninin çıktı halinde verilebilmesi sağlandı.
* Üyenin kartı üzerinden ajanda kayıtlarının tek butonla raporlanabilmesi sağlandı,
* Programın backgrounduna farklı resim eklenebilmesi sağlandı,
* Avukata verilen aidatlarla ilgili rapor alınabilmesi sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.03.04 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

17.08.2012 / Program Sürümü : 1.03.04
* Cari kart arama ekranında çözünürlükle ilgili düzenlemeler yapıldı,
* Cari hareket listesi üzerinde düzenlemeler yapıldı,
* Cari işlem raporu alt toplamlarının yazıcı çıktısında yazdırılabilmesinde düzenlemeler yapıldı,
* Üye bakiye listesinde vade tarihine göre filtreleme işlemlerinde düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.03.03 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

17.07.2012 / Program Sürümü : 1.03.03
* Ödendi durumundaki taksit hareketlerinin cari hareket listesinde görüntülenebilmesi sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.03.02 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

13.06.2012 / Program Sürümü : 1.03.02
* Daire bakiye listesinde fazla ödemelerin de yeralması sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.03.01 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

30.05.2012 / Program Sürümü : 1.03.01
* Daire hareket bilgisinin (Satış işlemi, daire sahibi giriş, daire sahibi çıkış, kiracı giriş ve çıkış) bilgilerinin grafiksel olarak gösterilebilmesi sağlandı,
* Üye ve cari kartların aktif / pasif yapılabilmesi sağlandı,
* Borç ödeme ekranında ödenen taksit tutarlarının daire bazında görüntülenebilmesi sağlandı,
* Üye bakiye ve üye hareket listesinde işlem tarihine göre sıralama yapılabilmesi sağlandı,
* Cari hareket listesinde ceza toplamlarının görüntülenebilmesi sağlandı,
* Kasa raporunda gelir-gider tutar türlerine göre filtreleme seçenekleri eklendi,
* Tüm dairelerin metrekareye göre borçlandırılması konusunda geliştirmeler yapıldı,
* Üye bakiye listesinde aidat türüne göre filtreleme işlemi yapılabilmesi sağlandı,
* Üye hareket listesinde toplu makbuz yazdırılabilmesi sağlandı,
* İşletme defteri entegrasyon işlemlerinde açıklama bilgisine daire bilgisi ve hareketin ait olduğu ay bilgisinin yazdırılabilmesi sağlandı,
* Borç ödeme ekranında blok numarasının görüntülenebilmesi sağlandı,
* Eksik ödemelerin farklı bir renkte gösterilebilmesi sağlandı,
* Bankadan yapılan dekont ödemelerinin site gelir gider raporunda ve toplamlarda görüntülenebilmesi sağlandı,
* Görsel düzenlemeler yapıldı.
* Genel düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.17 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

10.05.2012 / Program Sürümü : 1.02.17
* Cari hareket alt toplamlarda düzenleme yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.16 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

24.04.2012 / Program Sürümü : 1.02.16
* Üye bakiye listesinde düzenlemeler yapıldı,
* Eksik ödenen taksitlerin, raporunun alınabilmesi sağlandı,
* Üye hareket listesinde işlem tarihine göre sıralama eklendi,
* Dairelerden ödenecek ücretin ay bazında raporlanabilmesi sağlandı,
* Üye hareket listesinde "Ödendi" ve "Ödenmedi " işlem durumları ayrı ayrı renklendirildi,
* Üye hareket listesinde daire bilgisine göre kapı numaralarının sıralanması eklendi,
* Cari hareket listesinde geliştirmeler yapıldı,
* Daire genel gelir gider raporunda oturan kişi, daire bilgisi, elektrik, su ve yakıt bilgilerine göre borç toplamlarının alınabilmesi sağlandı,
* Eski giriş yapılan hareketlerin WOLVOX İşletme Defteri programına entegrasyon yapılabilmesi sağlandı,
* Eski giriş yapılan hareketlerin WOLVOX Genel Muhasebe programına entegrasyon yapılabilmesi sağlandı,
* Üye bakiye listesinde geliştirmeler yapıldı,
* Daire bekiye listesinde genel toplamın görüntülenebilmesi sağlandı,
* Üye bakiye listesinde işlem tarihi ve vade tarihine göre filtreleme işlemlerinde düzenleme yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.15 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

23.03.2012 / Program Sürümü : 1.02.15
* Üye bakiye listesi alanına satır bazlı bakiye alanı eklendi.
* Blok bazlı faiz hesap kodu belirtebilme özelliği eklendi.
* Blok ve daire bazlı genel muhasebe hesap kodu seçimi eklendi.
* Üye bakiye listesi ve üye hareket raporu alanlarına daire bilgileri eklendi.
* İcraya verilecek üyelerin borç ödeme ekranından borcundan düşülerek icraya verilebilmesi sağlandı.
* Cariye devir girişi yapabilme özelliği eklendi.
* Cari borçlandırma alanına kişi seçimi yapabilme özelliği eklendi.
* Genel düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.14 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

25.01.2012 / Program Sürümü : 1.02.14
* Demirbaş teslimat işlemlerine daha önceden oluşturulmuş olan bir şablon içerisindeki seçilen demirbaşların toplu bir şekilde aktarılması sağlandı.
* Daire bakiye listesine avukata verilen kişilerin ayrıca listelenmesi için filtreleme kriteri konuldu.
* Blok bazlı sayaç seçimine ilave olarak tek tek bloklar için makbuz kesebilme özelliği eklendi.
* Sayaç işlemlerinde ilk endex daha önceden hareket görmemişse değiştirilebilmesi sağlandı.

Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.13 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

29.12.2011 / Program Sürümü : 1.02.13
* Yeni yıl devir işlemlerinde düzenlemeler yapıldı,
* WOLVOX İşletme Defteri entegrasyon işlemleri yapıldı,
* Cari hareket girişi işlem türü seçeneklerine tahakkuk işlem türü eklendi,
* Tahakkuk işlem türünün genel muhasebe entegrasyon işlemleri için cari hareket girişine muhasebe hesap kodu seçimi eklenmiştir,
* Programda listelenen raporlarda yer alan yazdır seçeneğine toplu mail gönderimi için entegrasyonlar yapılmıştır (Mailler POP3 hesabı üzerinden gönderim yapılmaktadır).
* Cari listesinde tüm iletişim bilgilerinin gösterilmesi sağlandı,
* Borç ödeme işlemlerinde fazla ödeme için genel ayarlara "Fazla ödeme sistemini kullan " seçeneği eklenmiştir. Bu seçenek ile birlikte borç ödemelerinde yapılan fazla ödemelerin carinin/üyenin hesabına alacak kayıt edilmesi sağlanmıştır,
* Programda kullanıcılar tarafından yapılan değişikliklerin veya silinen kayıt loglarının takip edilebilmesi sağlandı. Bu işlem için Genel Ayarlarda yer alan eklenen,değiştirilen ve silinen kayıtlar için "log kayıtlarını tut" seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir,
* Cari / üye kayıt ekranında kiracı seçimi yapıldığında daire sakini ve daire sahibi seçeneklerinin seçim yaptırılmaması sağlandı,
* Cari kayıt ekranında ve aile bilgileri alanında yer alan adres, avukata verildi v.b. alanlarda enter ile bir alt satıra veri yazılmasına izin verildi,
* Yönetim kurulu kayıt ekranında yer alan açıklama bilgisinde enter ile bir alt satıra veri yazılmasına izin verildi,
* Cari kayıt işlemlerinde yer alan aile bilgilerinde boş kayıt yapılması engellendi,
* Sık gelen ziyaretçi kayıtlarında boş kayıt yapılması engellendi,
* Sayaç hareket girişi ekranında ilk endeks ve son endeks arasındaki farkın gösterilmesi sağlandı,
* Sayaç ödemelerinin Muhasebe / Borç ödeme ekranından tahsil edilebilmesi sağlandı,
* Sayaç işlem raporunun bloklara göre filtrelenebilmesi sağlandı,
* Sayaç işlemlerine gecikmelerden dolayı faiz işletilebilmesi sağlandı,
* Demirbaş takip menüsünde, ilk açılış için cari bul ekranının otomatik gelmesi sağlandı,
* Site gelir - gider raporu arama kriterlerine vade tarihi aralığı eklendi,
* Site gelir - gider raporuna kayıtlı carilerin seçim yapılabilmesi için cari bul butonu eklendi,
* Cari hareket listesi raporunda işlem türü seçeneğinde birden fazla işlem türünün seçilebilmesi sağlandı.
* Cari hareket girişi ekranında genel düzenlemeler yapıldı,
* Blok kayıtlarında hızlı blok tanımlama yapılabilmesi sağlandı,
* Cari kart ekranından ajandaya geçiş için kısayollar geliştirmeleri yapıldı,
* Tahsilat makbuzları için sayaç no belirlenebilmesi sağlandı (Blok bazlı tahsilat makbuz basım işlemleri),
* Üye hareket listesinde blok seçimi yapılabilmesi sağlandı,
* Site giderlerinin dairelerin metrekaresine göre dağılımının yapılabilmesi sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.12 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

04.10.2011 / Program Sürümü : 1.02.12
* Genel performans düzenlemesi yapıldı.
* Genel işlem raporunda hesaplamalarda düzenlemeler yapıldı.
* Çek senet girişlerinde düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.11 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

01.08.2011 / Program Sürümü : 1.02.11
* Wolvox Genel Muhasebe entegrasyonu yapıldı.
* Ziyaretçi takip sistemi eklendi.
* Web servisi üzerinden online ziyaretçi takip sistemi eklendi.
* Genel performans çalışması yapıldı.
* Aktivasyon işlemlerinin program üzerinden yapılabilmesi sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.09 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

20.06.2011 / Program Sürümü : 1.02.09
* Sayaç sistemi eklendi.
* Demirbaş sistemi eklendi.
* Daire aile bilgi sistemi eklendi.
* Toplu işlemler menüsü eklendi.
* Genel gelir gider raporu eklendi.
* Yıl devir sistemi eklendi.
* Etiket basımı eklendi.
* Web servisi güncellendi.
* Genel performans çalışması yapıldı.

Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.08 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

19.04.2011 / Program Sürümü : 1.02.08
* Tahsilat makbuzuna önceki ve sonraki bakiye eklendi,
* Daire bakiye listesine sahibi ve kiracı seçim butonları eklendi,
* Makbuz yazdırmada düzenlemeler yapıldı,
* Taksit ödeme işlemleri, faiz hesaplamalarında düzenleme yapıldı,
* Kasa ve bankadan yapılan işlemlerin site gelir-gider raporunda gösterilebilmesi sağlandı,
* Taksit ödeme işlemlerinde tüm taksitlerin aynı anda seçilebilmesi ve yapılan seçimin kaldırılabilmesi sağlandı,
* Daire bazında ödeme işlemlerinde düzenlemeler yapıldı,
* Daire bakiye ve üye bakiye raporlarında Borç / Alacak / Bakiye alanları eklendi,
* Banka hareket raporuna Borç / Alacak / Bakiye alanları eklendi,
* Çalışan kişilere yapılan maaş ödemelerinde düzenlemeler yapıldı,
* Faiz hesaplamalarında düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.07 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

01.02.2011 / Program Sürümü : 1.02.07
* Genel ayarlara banka - kasa transfer entegrasyonunu silebilmek için seçenek eklendi.
* Borç ödeme ekranında ödenebilecek taksitlere toplu seçim eklendi,
* Borçlandırma ekranında birden fazla dairenin seçilerek aktarılabilmesi sağlandı,
* Site gelir gider raporunda kasa ve banka hareketlerinin listelenebilmesi ve yazdırılabilmesi sağlandı,
* Performans düzenlemesi yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.06 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

20.12.2010 / Program Sürümü : 1.02.06
* Excel den üye bilgilerinin aktarılabilmesi sağlandı.
* Üye hareket listesinde aidatların türüne göre listelenmesi sağlandı.
* Üye kayıt ekranında daire numarasına göre arama ve üye hareket
listesinde tarihe göre sıralama yapılabilmesi sağlandı.
* Sitelerin gelir ve giderlerinin raporlanabilmesi sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.05 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

15.11.2010 / Program Sürümü : 1.02.05
* Cari Hareket Listesi raporuna daire no alanı eklendi,
* Yeni üye kaydı açılışında cari seçeneği işaretli gelmemesi sağlandı,
* Üyenin ceza kaydı var ise üye kartında görüntülenmesi sağlandı,
* Daire listesine Ptt ve Hazirun listeleri eklendi,
* Üye hareket listesinde cari seçimine göre sorgulama sağlandı,
* Tahsilat makbuzunda tutarın yazı ile gösterilmesi sağlandı,
* Kasa hareket raporuna cari bilgilerinin gelmesi sağlandı,
* Üye listesine kişilerin telefon bilgileri eklendi,
* Cari hareket raporuna kasa adı kriteri eklendi,
* Borç ödeme makbuzuna blok adı, kat no, kapı no bilgilerinin gelmesi sağlandı.
* Daire Bakiye Listesine tarih aralığına göre sorgulama kısmı eklendi.
* Cari bakiye listesine grubu ve alt grubuna göre sorgulama kısmı eklendi.
* Borcunu ödemeyen site sakinlerinin takibi için üye bakiye bilgileri alanına avukata verilme ve açıklama alanları eklendi ve bunların üye bakiye listesinde sorgulanabilmesi sağlandı.
* Cari bakiye listesine işlem tarihi ve vade tarihine göre filtreleme kriteri eklendi,
* Kasa hareketlerine ödeme yapan site sakinlerinin bilgileri eklendi.
* Daire ve Blok hızlı arama ekranlarında liste üzerinde özelleştirme yapılması sağlandı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.04 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

01.09.2010 / Program Sürümü : 1.02.04
* Taksit makbuzunda daire bilgilerinin gösterilebilmesi sağlandı,
* Genel düzenleme yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.03 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

17.08.2010 / Program Sürümü : 1.02.03
* Kasa raporlarına devir toplamları eklendi,
* Kasa raporlarına kasa adı kriteri ve alt toplam ile devir toplamlarına gruplama eklendi,
* Borç ödeme kısmına SMS gönderimi eklendi,
* Borç ödeme kısmındaki blok ve daire seçimine toplu seçim eklendi,
* Cari hareket giriş formuna taksit hareketleri veya ödemeleri için taksit makbuzu yazdırma özelliği eklendi,
* Borç ödeme formuna ödenen taksit detayları ve taksit makbuzu eklendi, aynı makbuza ait hareketler aynı renkte gruplandı,
* Çalışan kaydında bulunan blok seçiminde birden fazla blok seçimi sağlandı,
* E-Site Online modülünde bulunan aidat işlemlerinde gecikme cezası eklenerek genel güncelleme yapıldı,
* E-Site Online modülünde bulunan yönetim kararlarına katılımcı üye listesi eklendi,
* E-Site Online modülüne üye resmi eklendi.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 - 1.02.02 versiyonları üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

21.04.2010 / Program Sürümü : 1.02.02
* Genel düzenlemeler yapıldı.
Güncelleme Detayları:

* 1.02.01 versiyonu üzerine direkt olarak kurabilirsiniz

17.04.2010 / Program Sürümü : 1.02.01
* Çok kullanıcı desteği.
* MDI tabanlı kullanıcı arayüzü,
* Tümü özelleştirilebilir kısayollar,
* Gelişmiş rapor tasarım sistemi ile tüm evrakları ve listeleri basabilme,
* Gelişmiş raporlama sistemi ile istatistik bilgi ve rapor alma,
* Sınırsız site, blok ve daire tanımı,
* Toplu aidat oluşturma ve giderleri hisse oranlarına göre paylaştırabilme,
* Aidat tahsilat işlemleri,
* Gecikme faizi işlemleri,
* Kiracının ve ev sahibinin borcunun ayrı ayrı takibi,
* Genel bakiye listesi.
* Daire bazında bakiye listesi,
* Kasa hesapları tanımı,
* Banka hesapları tanımı ve banka nakit akışı raporu.
* Yönetim kurulu ve toplantı kayıtları,
* Site çalışanlarının kaydı ve hesaplarının takibi,
* Genel cari borç alacak takibi,
* Çek - Senet modülü,
* Toplu sms gönderim sistemi,
* Web arayüzü üzerinden aidat ve ödemelerin site sakini tarafından takip edilebilmesi.

İstek & Öneri Formu


İletişim Bilgileri