E-Site

  • Özellikler
  • Fiyat Listesi
  • Program Kataloğu / Yardım
  • Ücretsiz Deneyin
  • İndir

Kullanım Alanları

Apartmanlar, site yönetimleri ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir.

İçerdiği Modüller

Site, blok daire kayıt, toplu aidat işleme, aidat ve diğer borçlandırma tanımları, şahıs kartları, genel ve daire bazlı bakiye listesi modülleri ve web modülünden oluşmaktadır.

Öne Çıkan Özellikler

* Üye kayıtlarını oluşturarak üyelerle ilgili bilgilerini kaydedebilir, üye tiplerini kiracı, daire sahibi, daire sakini, yönetim kurulu üyesi, site çalışanı ve site avukatı olarak belirleyebilirsiniz.
* Avukata verilen üyeler için gerekli işaretlemeleri yaparak avukatlık olma süreci ile ilgili açıklamalar kaydedebilirsiniz.
* Üyeye kartına dosya ekleyerek üyeye ait her türlü dokümanı veritabanında saklayabilirsiniz. Bu sayede makbuz, dekont gibi gerekli evrakları üye kartına iliştirebilir ve gerektiğinde erişebilirsiniz.
* Blok girişleri oluşturarak apartman / sitenizin bloklarını belirleyebilir, hangi bloğa hangi yönetim bakıyor ve hangi görevliler atanmış seçebilirsiniz.
* Daire kayıtları oluşturarak dairede yaşayan üyeleri belirleyebilir bu sayede işlemlerin kolaylıkla – üye ilişkisini sağlayabilirsiniz.
* Daireye ait mali hareketlerden daire sahibinin mi yoksa kiracının mı sorumlu olduğunu belirleyerek borçlandırma işlemlerinde borç hareketinin kime yansıyacağını seçebilirsiniz.
* Daire geçmişini görüntüleyerek dairede daha önce kimlerin yaşadığını takip edebilirsiniz.
* Site gelir gider raporu alarak hangi tarihte, hangi daire – üyeye ne tür bir işlem yapılmış raporlayabilir alt toplamlarda bankaya veya nakit olarak kasaya yapılan işlem detaylarını görüntüleyebilirsiniz.
* Aidat bakiye raporu alarak hangi dairenin ve hangi üyenin hangi aidattan dolayı borcu var kontrol edebilirsiniz.
* Programda yapılan işlemlerin işletme türünüze göre Wolvox Genel Muhasebe veya Wolvox İşletme defteri programları ile entegrasyonlu çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Program Fiyatları
Fiyat Hesapla

Modül Adı Liste Fiyatı Kampanya Fiyatı
E-Site
Modül İçerikleri100 daire dahil
2.250,00 ₺ 2.250,00 ₺
Ek Daire
Modül İçerikleriNot :10 ve Katları - 1000 daire üzeri sınırsız
150,00 ₺ 150,00 ₺

Yardımcı Dokuman / Video

Yardım

Yardım Dökümanları için tıklayınız

Ücretsiz Deneyin

Ücretsiz Deneyin


    
Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

Program İndirme ve Kurulum Bilgisi (AKINSOFT E-Site)

Kurulum:
Program dosyasini download ediniz ve .zip uzantili dosyalari acan yardimci bir program (Örnek : Winzip gibi) araciligi ile aciniz. Setup dosyasini calistirarak kurulumu tamamlayiniz.

İLGİLİ PROGRAMLAR

Her İşletmeye Yönelik Çözümler

Ücretsiz Tanıtım İsteyin