Muhasebe Dökümü  ( Genel )

Muhasebe Dökümü (Genel) bölümünde yapmanız gereken muhasebe raporunu ne zaman alıyorsanız o zamana kadar yapmış olduğunuz kullanım ve satışları size verilen arama kriterlerine göre listeleyebilirsiniz. Muhasebe dökümü genelde kullanım toplamlarını, adisyon toplamlarını, aktarım toplamlarını, toplam kullanım miktarlarını görebilirsiniz.

Ayrıca bu bölümde nakit veya kredi kartı ile ne kadar ödeme yapılmış görebilirsiniz.
    
Yazdır butonuna bastığımızda listelemiş olduğunuz kullanım ve satışları, cari hareketleri, direkt kasa hareketlerini yazdırabilirsiniz ve mevcut form üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.
Hareket kartını aç butonuna bastığımızda seçmiş olduğunuz kaydın hareket kaydını açarsınız.


    
Cari hareketler bölümünden, cari kartlara işlemiş olduğunuz hareketleri listeleyebilirsiniz. İşlem Türüne ve  işlem zamanına göre arama yapabilirsiniz.

Ayrıca cari hareket girişinden yapmış olduğunuz hareketlerin toplamlarını burada görebilirsiniz. Toplamlarda nakit alacak, kredi kartı alacak, evrak alacak veya bu işlemleri borç olarak görebilirsiniz. 

Direkt Kasa İşlemleri bölümünde ise işlem tarihine göre Cafe içerisinde harcanan gelir ve giderleri burada görebilirsiniz. Örneğin elektrik faturası gibi. Harcamaları kasa işlemleri bölümünde görebilirsiniz.