Gece Raporu

Gece Raporu bölümünde günlük yapmış olduğunuz işlemleri, birim hareket raporu olarak çıktı alabilirsiniz.

Gece raporu bölümünde belirtmiş olduğunuz tarih aralığına ve saat'e göre toplamı hesaplayarak yazdır butonu ile çıktınızı alabilirsiniz.

Yazdırma işlemini yapmadan önce toplamı hesapla butonuna basmanız gerekmektedir.


    
Birim Hareket raporu önizlemesinde birim ismini ve birim genel toplamlarını, Stok çıkış raporu, cari işlemleri ve direkt kasa işlemlerini detaylı bir şekilde önizleme yaptıktan sonra yazdırabilirsiniz.

Stok Çıkış raporunda hangi stoktan ne kadar çıkış yapılmış ise toplam miktarını ve toplam tutarını görebilirsiniz.

Cari işlemler bölümünde ise kredi kartı alacak, nakit alacak, evrak alacak veya borç şeklinde tutarları verdikten sonra toplamları alabilirsiniz.

Direkt kasa işlemlerinde ise cafenin kendine ait yapmış olduğu harcamaları görebilirsiniz.

Birim Raporu

    
Birim Raporu bölümünde bitiş zamanına göre cafenizde bulunan birimlerin kullanım toplamlarını, adisyon toplamlarını, aktarım toplamlarını ve genel toplamları görebilirsiniz. Default olarak bitiş zamanı, rapor alacağınız günün tarihi olarak karşınıza gelmektedir. Siz istediğiniz tarihler arasında birim raporu alabilirsiniz.

Genel toplamlar bölümünde Kullanım toplamlarını, Adisyon Toplamlarını, Aktarım Toplamlarını, İndirim Toplamlarını, Bonusla Ödenen ve Kasaya Ödenen miktar şeklinde listelemiş olduğunuz kayıtların Genel Toplamlarını alabilirsiniz.

Stok Çıkış Raporu

    
Stok Çıkış raporunda, stok kart kayıt bölümünden yapmış olduğunuz stok kayıtlarında hangi stoğunuzdan kaç adet çıkış yapıldığını ve çıkış yapılan ürünlerin toplam tutarını görebileceğiniz  ve çıkışı yapılan stoklarınızın yazıcıdan çıktı olarak alabileceğiniz bir bölümdür. Yazdırmadan önce önizleme olarak görebileceğiniz ve orjinal rapor şablonu üzerinde değişiklik yaparak isteğinize göre rapor şablonu tasarlayabileceğiniz bölümdür.