Muhasebe

Muhasebe bölümünde cafeniz de günlük ve genel muhasebe dökümü alabileceğiniz bir bölümdür. Cari / Üye, stok, günlük raporlar ve hasılata göre grafik alabilirsiniz.
Muhasebe dökümü (Günlük) de gün içerisinde yapmış olduğunuz satışlar ve kullanımları buradan görebilirsiniz. Cari hareketler ve direkt kasa işlemlerini bu bölümden görebilirsiniz.

Normal, Ücretsiz ve iptal edilen kayıtlar renklendirilmiş şekilde ekranda göreceksiniz.

Günlük kasa raporunda kullanım toplamlarını, adisyon toplamlarını aktarım toplamlarını, harcanan bonusların  toplamlarını buradan görebilirsiniz.

Filtreleme bölümünde cari koda göre, ödeme şekline ve kullanım türüne göre arama yapabilirsiniz.


    
Yazdır butonuna bastığımızda listelemiş olduğunuz kullanım ve satışları, cari hareketleri, direkt kasa hareketlerini yazdırabilirsiniz.
Hareket kartını aç butonuna bastığımızda seçmiş olduğunuz kaydın hareket kaydını açarsınız

    
Cari hareketler bölümünden, cari kartlara işlenmiş hareketleri listeleyebilirsiniz. İşlem Türüne ve  işlem zamanına göre arama yapabilirsiniz.

Ayrıca cari hareket girişinden yapmış olduğunuz hareketlerin toplamlarını burada görebilirsiniz. Toplamlarda nakit alacak, kredi kartı alacak, evrak alacak veya bu işlemlerin tümünü, borç olarak görebilirsiniz. 

Direkt Kasa İşlemleri bölümünde ise işlem tarihine göre Cafe içerisinde harcanan gelir ve giderleri görebilirsiniz. Örneğin elektrik faturası gibi. Harcamaları kasa işlemleri bölümünde görebilirsiniz.