Bakiyeler Listesi

Cari / Üye Bakiye Listesi bölümünde cari hareket girişi bölümünden yapmış olduğunuz cari hareketlerden, işlem türünü borç alacak şeklinde hangisini belirtmişseniz, bakiyeler listesinde de borç alacak şeklinde  görebilirsiniz (bkz. Cari Hareket Girişi)

Cari / Üye Bakiye Listesi bölümünde size verilen arama kriterlerine göre filtreleme yapmanız mümkündür.

Aralıklar bölümünde minimum ve maksimum bakiye ve bakiye türüne göre filtreleme yapabilirsiniz.

Sıralama kategorisinde ise bilgisayar cari koduna, cari koduna, cari adına ve soyadına göre belirtmiş olduğunuz arama kriterlerine göre sıralama işlemi yapabilirsiniz.
    
Yazdır butonuna bastığımızda listelemiş olduğunuz cari hareketleri yazdırabilirsiniz. Yazdıracağınız form üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu düzenlemeleri yazdır butonuna basarak ayarlar bölümünden düzenle diyerek isteğinize göre rapor dizaynı yapabilirsiniz.
CR. Kart Aç butonuna bastığınızda, seçmiş olduğunuz kaydın Cari Kartını açabilirsiniz.

Üye Ekstresi

    
Cafenizde Kayıtlı olan üyelerinizin, belirtmiş olduğunuz Ay ve Yıl' a göre ekstrelerini alabileceğiniz bölümdür. 

Üye ekstresinde, carinizin veya üyenizin hangi birimde hesap açtığını, başlama ve bitiş saatlerini görebilirsiniz. Üyelerinizin bonus miktarını, kullanım toplamlarını, adisyon toplamlarını, aktarım toplamlarını, genel toplamları, bonusda ve nakit olarak ödenen ücretlerin miktarını bu ekstrede görebilirsiniz.   

Üye ekstresi genel  toplamlar bölümünde, toplam süreyi ve harcanan süre miktarını, kullanım toplamını, adisyon toplamlarını vb. toplamları görebileceğiniz bir rapordur.