OYUN KONSOLU KAYIT:

 

Oyun Konsolu kaydını Kafe  menüsünden  butonuna basarak yapabilirsiniz. Bu butona bastığınızda yandaki görmüş olduğunuz form ekrana gelecektir. Açılan ekrandan, daha önce bilgisayar kayıt bölümündeki gibi cafenizde bulunan playstation kayıtlarını yapabilirsiniz. 

Resim-3 : Grup Kayıtları
(Resim-2) Oyun Konsolu Kayıt
Cafenizde bulunan Bilgisayar, Playstation ve Masa bölümlerinin gruplarını oluşturabileceğiniz bölümdür. Cafenizde bu grupları isteğinize göre tanımlayabilirsiniz. Her yeni grup için formda bulunan yeni kayıt ekle butonuna basmanız gerekmektedir. Yapmış olduğunuz grup isimlerini kayıt etmek için de butonuna basabilirsiniz. Grup kayıtlarını silmeniz için butonunu kullanmanız yeterlidir.
Birim Adı bölümüne cafenizde bulunan playstation isimlerini yazabilirsiniz. Grubu bölümünde ise Cafenizdeki bilgisayarlara ve playstation kayıtlarına vermiş olduğunuz grupları butonuna basarak görebilirsiniz ( Resim-2 )

    
Oyun Konsolu bölümünde ise Kafe menüsünden yapmış olduğunuz oyun konsolu kayıtlarınızı bu bölümünde görebilirsiniz. Oyun konsolu hesap açma veya hesabı kapatma işlemlerini bu bölümden yapmanız gerekmektedir. Kayıt etmiş olduğunuz oyun konsollarının yan tarafta görmüş olduğunuz gibi ekranda sıralı bir şekilde görmek istiyorsanız ;     Örn : PS 01, PS 02 şeklinde yazmalısınız.

Oyun Konsolu bölümünde üyelik sistemi ile çalışıyor iseniz üye olarak hesabı açabilirsiniz. Ayrıca açmış olduğunuz hesaba süre sınırı verebilirsiniz. 

 İkonlar Hakkında Bilgi için