BİLGİSAYAR  KAYIT:    

Bu bölüm; Bilgisayar Kaydı, Oyun Konsolu Kaydı , Masa Kaydı ve Birim Gruplarını oluşturabileceğiniz bölümdür.Bu bölümü pencerenin üst kısmında görebilirsiniz. Bilgisayar Kaydına girebilmek için; Pencerenin üst kısmında yer alan butonuna basarak karşınıza altta görmüş olduğunuz form gelecektir. Bu forma, Cafenizde bulunan bilgisayarlarınızı kayıt edebilirsiniz. 

Yeni bilgisayar kaydi için butonuna basmanız gerekmektedir. Yapmış olduğunuz değişiklikleri kayıt etmek için de formda bulunan butonuna, yapmış olduğunuz bilgisayar kayıtlarını silmek içinde butonuna basmanız ve kayıtların iptali içinde butonuna basmanız gerekmektedir. Cafenizde bulunan bilgisayarlarınıza grup olarak kayıt etmeniz mümkündür. İnternet, Oyun, vs grup olarak bölümünden tanımlayabilirsiniz. Tarife bölümünden ise cafeniz de bulunan bilgisayarlarınıza özel tarife uygulayabilirsiniz. Tarife Kayıtlarını Ayarlar menüsünede bulunan tarife kayıtları bölümünden ve menüsü bilgisayar kayıt bölümünden yapabilirsiniz.

 
 

    
Yandaki görmüş olduğunuz ekran CafePlus programının bilgisayar bölümünün bulunduğu ekrandır. Bu bölümde bulunan bilgisayarlar, Kafe menüsü bilgisayar kayıttan kaydını yapmış olduğunuz bilgisayarlardır. Buradaki bilgisayarlar isimlerini sıralı bir şekilde görmek istiyorsanız örnekte belirtildiği şekilde kayıt edebilirsiniz.           Örn :  Terminal 01 , Terminal 02 şeklinde yazarak sıralı bir şekilde görebilirsiniz. 

Bu Ekranda Cafenizde kayıtlı olan bilgisayarları, açık olan bilgisayarlara yapmış olduğunuz satışları, üyelerinize vermiş olduğunuz süre sınırlarını grafik şeklinde ve bütün bilgisayarların ekran görüntülerini belirtmiş olduğunuz aralıklara göre almanızı sağlar.

İkonlar Hakkında Bilgi için