AKINSOFT E-Ofis ve AKINSOFT OfficeMessengerPro ile işletmeniz artık sadece anlık ileti ve ajanda bilgilerini tutmak ile kalmayacak; Ofis yönetiminizi ihtiyaç duyabileceğinizi düşündüğümüz üstün özellikler ile üst yönetimi bilgilendirici hizmetleride bünyesinde AKINSOFT kalitesi ile sağlayacaktır.

AKINSOFT E-Ofis İle Neler Yapabilirsiniz?
 
   
 
 
 AKINSOFT E-Ofis'e ÇOK ÖZEL Tanıtım Fiyatlarıyla sahip olun.
  Adres Etiket Modülü
80,00 TL
 
Bu tanıtım fiyatlarıyla programa hemen sahip olmak için;
Araç Takip Modülü
50,00 TL
  1. Kredi Kartı ile Online ödeme yaparak hemen satın alabilirsiniz.
2. Kredi Kartı Mail Order Formunu doldurup, fakslayabilirsiniz.
3. İlinizdeki AKINSOFT Çözüm Ortağı ile İrtibata geçebilirsiniz.

veya Ücretsiz Demo Talebinde bulunarak kurulum isteyebilirsiniz.
NetworkAdmin Modülü (Her 5 bilgisayar)
50,00 TL
 
 
Kurumunuzdaki tüm bilgisayarları kontrol edin (Network Yönetimi)

» Network Admin menüsü size bir yönetici olarak, ofisinizle nasıl ilgilenmeniz gerektiği konusunda bilgi vermek için tasarlandı. Personel sayınız hızla artıyor, personelinizin çalışma konularının ne olduğunu anlamak için yapmış olduğunuz ziyaretleri artık bir güne sığdıramıyor ve bundan dolayı iş enerjinizi yenilikler üzerine ayıramıyor, ilerleyemeyeceğinizden mi korkuyorsunuz? AKINSOFT E-Ofis size bu zamanı geri kazandırdı. Artık personelinizi yanında ziyaret ile anlamak gerekmiyor. Çünkü AKINSOFT E-Ofis sizin yerinize tüm personelinizi anlık izliyor. Ve size rapor ediyor. Nasıl mı?

        » Ofisinizde bulunan tüm bilgisayarların ekran görüntülerini server yada yönetici bilgisayarından izleyebilirsiniz.

        » Ofisinizde bulunan tüm bilgisayarların konfigürasyon özelliklerini otomatik olarak tek tuşla alabilir, personelleriniz donanım değişikliği yaptığında anında inceleyebilirsiniz.

        » Yazılım envanteri sayesinde ofisinizdeki bilgisayarlarda kurulu olan yazılımları kayıt altında tutabilir ve lisans kontrolü yapabilirsiniz.

        » Dilerseniz toplu dilerseniz odaklanma (tek ekran(yani seçtiğiniz kullanıcının ekranını büyüterek anlık izleme)) yapabilirsiniz.

        » Seçtiğiniz kullanıcıların AKINSOFT OfficeMessengerPro ile yapmış oldukları tüm görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz.

        » Belirlediğiniz kullanıcı yada kullanıcıların ekran görüntülerini belirdiğiniz aralıklarla (1,2,.,,9,10sn...) bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. (Kayıt sistemi o kadar profesyonel çalışır ki, yönetici bilgisayarını o anda başka işler için kullansanız bile E-Ofis, localinizdeki tüm ekran görüntülerini kayıt altında tutmaya devam eder.)

        » Ofiste olmasanız bile, ofisinizdeki tüm bilgisayarların veya seçmiş olduğunuz bazı bilgisayarların ekran görüntülerini otomatik olarak belirlediğiniz periyotlarda kayıt altında tutar.

        » İstediğiniz bilgisayarı kapalı olsa bile açabilir, kapatabilir, resetleyebilir veya kullanıcı oturum açmış ise oturum yönetimi yapabilirsiniz.

        » Ofisinizdeki bilgisayarları departmana göre, isme göre veya bilgisayarın bulunduğu lokasyona göre sıralayabilir, basit ve gelişmiş görüntü seçeneklerini kullanabilirsiniz.

        » Yöneticilerinize sadece kendi departmanındaki bilgisayarları kontrol altında tutma yetkisi verebileceğiniz gibi, birden çok departmanın bilgisayar kontrol yetkisini de verebilirsiniz.

        » Kullanıcıların OfficeMessengerPro programını kapatma veya iptal etme gibi seçenekleri engellendiğinden yönetiminiz güven altında.
 
Tüm notlarınızı ve randevularınızı tek sistemde toplayın

  » AKINSOFT E-Ofis programını dijital ajandanız olarak kullanabilir, aynı zamanda kayıtlı verilerinizin borç alacak takibini yapabilrisiniz.

  » Randevularınıza gecikiyor yada unutuyormusunuz? Artık bu sorunlarınız son bulucak. AKINSOFT E-OFİS Organizer size en gelişmiş randevu planlamasını sunmaktadır. İsterseniz vakti gelen randevunuzu sesli uyarı(ikaz) olarakta programımız size hatırlatır.

  » AKINSOFT E-Ofis ile sizi kim aramış, neden aramış kargaşasına son. AKINSOFT E-OFİS size en mükemmel ajanda hizmeti sunmaktadır. İşyerinize gelen veya telefon açan kişinin durumunu ve konusunu not etmenize olanak tanır.
 
Kurumunuzun tüm araçlarını kayıt altına alarak sefer takibi yapın

» Şirket araçlarınız hergeçen gün artıyor ve buna dayalı olarak kafanızdaki sorunlarda büyüyormu. Öyle ise AKINSOFT E-Ofis bu sorununuza da çözüm getiriyor. Şirketinize ait tüm araçları, tüm özellikleri ile kayıt altına alabilir,(marka model renk özellik vb.) Şirket çalışanlarınızın bu araçları hangi saat diliminde ne için kullandığını, kaç km yaptığını, bunun için ne kadar süre harcadığını izleyebilir, aracınızın kasko, trfaik sigortası yada bakım gibi periyodik işlemlerinide kayıt altına alabilirsiniz.

» Detaylı araç ropru alabilir kaza tutanaklarını işleyebilirsiniz.
 
Tüm personellerinizle anlık görüşme ve dosya paylaşımı yapın

» AKINSOFT OfficeMessengerPro ile alışık olduğunuz MSN hizmetlerini AKINSOFT kalitesi ile local sistemlerde kullanabilirsiniz. (İşyeri, Ev ağları)

» Kişilerinizi gruplayabilir anlık ileti ile konuşabilirsiniz.

» Sizi ifade eden bir söz yada resim ile karşınızdakine açılmak mı istorsunuz. AKINSOFT OfficeMessengerPro ile ayarlar menüsünden kişilerinizin görmesini istediğiniz resmi ekleyebilir yada okumasını istediğiniz notu yazabilirisiniz.

» İletileriniz kayboldu diye endişenlenmeyin AKINSOFT OfficeMessengerPro sizin için bunları arşivlemektedir. Geçmiş konuşmalarınız AKINSOFT OfficeMessengerPro ile kayıt altında.

» Dosya transferi hiç bu kadar kolay olmamıştı. AKINSOFT OfficeMessengerPro ile anlık görüşmeleriniz sırasında dosya alıp gönderebilirisiniz.

» Paylaşım klasörü oluşturarak, localinizdeki diğer kişilerle dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Dilerseniz klasör şifreleme tekniği ile sadece belirli kişilerin paylaşım klasörünüze erişmesini sağlayabilirsiniz.

» Kurum içi anketmi yapmak istiyorsunuz. AKINSOFT OfficeMessengerPro size bu konuda en mükemmel anketi yapmanıza yardımcı olacaktır.

» Çalışanlarınızın bilgisayarları ne zaman açılacak diye beklemeyin AKINSOFT OfficeMessengerPro size bunu popup menü ile bildirir.
 
Kurumunuzdaki tüm görüşmeleri kayıt altında tutun


  » Şirketinizin telefonları hiç susmuyor ama müşteri memnuniyetinide sağlayamadığınızı mı düşünüyorsunuz? AKINSOFT E-Ofis hangi dahilinin ne kadar telefon aldığını, dışarı hangi telefonları aradığını izleyebilirsiniz.

  » Şirket telefonlarının, detaylı istatistiklerini şematik olarak izleyebilirsiniz.
 
SMS Sistemi ile hızlı ve etkili iletişim kurun


» AKINSOFT E-Ofis size müşteri ilişkilerinin temel adımı olan süreklilik ilkesini SMS servisi ile sağlıyor. Temel hatırlatmalarınızı, bilgilendirmelerinizi, duyurularınızı yada kutlamalarınızı tüm dünyanın en çok tercih ettiği iletişim metudu SMS ile; sizde müşterilerinize, dostlarınıza vs. ulaştırın diye bu hizmeti en kaliteli biçimde AKINSOFT E-Ofis ile sağlıyor.
 
    Detaylarımız bunlarla sınırlı değil Dünya Teknoloji devi AKINSOFT 'un bu hizmetlerinden yararlanmak ve daha fazla geç kalmamak için sanırım geçmiş yıllardaki adrenalin kampanyamızı hatırladınız. Evet geri sayım başladı. Sizde işletmenizi AKINSOFT 'un bu üstün standartları ile donatmak istiyorsanız lütfen size en yakın bir AKINSOFT satış birimi ile yada 0332 444 40 80 AKINSOFT Genel Merkez ile irtibata geçin. AKINSOFT teknolojisi için geç kalmayın.
 
AKINSOFT'la mavi gücü hissedin...
 
Not: Bu sayfasının geçerlilik süresi sona ermiştir.