Web Sitenize Canlı Destek Sistemi Ekleyin

Web Sitenize Canlı Destek Sistemi Ekleyin

08 Haziran 2021

Her geçen gün daha çok insan işlerini çevrimiçi (online) olarak yürütüyor. Alışverişten bankacılık hizmetlerine kadar, birçok iş süreçleri neredeyse tamamen online olarak devam etmektedir. İçinde bu dönem ile Canlı destek sistemine sahip olmak kaçınılmaz olmuştur. Canlı destek sistemi, müşterilerinizin ihtiyaç duyduklarını bulmalarına yardımcı olabilir, satın almalarını tamamlamalarına veya doğru hizmetlere erişmelerine yardımcı olan çevrimiçi mağaza asistanlarıdır. İnsanlar birçok nedenden dolayı web sitenizi ziyaret edebilir. Belki sizin sunmuş olduğunuz ürün ya da hizmetlerden satın almak isteyebilir ya da daha önce satın aldıkları bir ürün veya hizmetle ilgili yardıma ihtiyaçları olabilir, belki de sadece göz atıyorlardır. Müşterileriniz neden web sitenizi ziyaret ederlerse etsinler canlı destek sistemiyle onlarla etkileşim kurma ve onlara canlı sohbet etme deneyim yaşatma fırsatı vermektedir.

Canlı sohbet desteği, her geçen gün daha da yoğun olarak kullanılmaktadır. Canlı desteğin işletmeniz için doğru olup olmadığını merak ediyorsanız aşağıdaki istatistikleri göz gezdirebilirsiniz. Yapılan araştırmada müşteriler web sitelerde bulunan canlı sohbette %83,1'lik bir memnuniyet oranı yaşarken, insanların %75'i diğer iletişim yöntemlerine göre canlı desteği kullanmayı tercih ediyor. Çevrimiçi müşterilerin %44'ü, satın alma sırasında canlı desteğin bir web sitesinin en önemli özelliği olduğuna inanıyor. İnsanların %51'i işletmelerin 7/24 ulaşılabilir olmasını istiyor. Canlı sohbet yazılımı yükselişte ve pazarın 2023 yılına kadar 987 milyon dolar değerinde olması bekleniyor.

Canlı sohbet sistemi, çoğunlukla bir site ziyaretçisinin hızlı bir şekilde yanıtlanmasını istediği bir sorusu olduğunda kullanılır. Onlara bu seçeneği vererek, telefonların çalmasını engelleyebilir ve başka birinin sizden satın almasını engelleyebilecek olumsuzlukların önüne geçilmiş olur. Bu nedenle, işletmeniz harika bir müşteri hizmeti deneyimi sunmak ve daha fazla satış yapmakla ilgileniyorsa ve aldığınız mesajları izleyip yanıtlayabilecek biri varsa, web sitenize canlı sohbet eklemenizi şiddetle öneririz. Şimdi bunu imkan sağlayan canlı destek programı LimonDesk hakkında kısaca bilgi verelim.

1 yıl Ücretsiz Canlı Destek Sistemi LimonDesk

LimonDesk, web sitesi üzerinden kullanıcılarının sorularına anında cevap vererek hizmet kalitesini artırmak isteyen firmalar için geliştirilmiş bulut tabanlı çözümümüzdür. Canlı destek sistemi LimonDesk'i bir kaç kolay adımda web sitenize kurabilir, Ticket ( Destek ) Kayıtları, SSS ve Blog modülleri, Tetikleyici Proaktif Mesajlar ile müşterilerinize kusursuz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

LimonDesk ile müsait olmasanız bile müşterilerinizin canlı destek üzerinden bıraktığı mesajlara tarayıcınız üzerinden dilediğiniz an ulaşabilir, onları bilgilendirebilirsiniz. Böylece size iletilen tüm soruları yanıtlayarak satışlarınızı ve memnuniyeti artırabilirsiniz. LimonDesk ile dosyaları, resimleri, belgeleri web sitenizin ziyaretçileriyle paylaşarak ve gelen dosyaları kabul edebiliyorsunuz. Sohbetlerinizi dilediğiniz zaman kontrol edebiliyorsunuz. Size paketinize bağlı olarak süresi belirlenmiş bir sohbet geçmişi saklama hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz Kayıtlı bir görüşmeyi istediğiniz herhangi bir e-posta adresine göndererek aktarabilirsiniz. Ticket modülü ile sisteme tanımlanan mail adreslerine otomatik olarak destek kaydı açılmasını sağlayabilir; detaylı raporlama tekniği ile ziyaretçilerinizin hangi ülkeden, nerede ve ne zaman sayfalarınıza göz attığını görebilirsiniz. Canlı destek sistemini ücretsiz web sitenize kurmak için tıklayabilirsiniz.

AKINSOFT Programlarını Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz Tanıtım

AKINSOFT programları ve kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum
Kimlik ve iletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında; reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.
Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.
GÖNDER