İLK LİSANSLAMA İŞLEMİ YAPIYORSANIZ (LİSANS KARTINIZ GELMEMİŞSE)
 
• Sipariş sözleşmesini AKINSOFT Genel Merkeze gönderiniz.
    (Satın alma sırasında çözüm ortağımız gönderecektir. İkinci defa göndermenize gerek yoktur. )
 
  İlgili programın yardım - lisans bölümüne giriniz.  Açılan Lisans penceresinden Online Lisans Al butonuna tıklayınız. (Aldığınız Paket yada Modülleri işaretlemenize  gerek yoktur. Lisans kaydınızda yer alan modüller otomatik olarak seçilecektir.)
  Müşteri Kodu bölümüne vergi numaranızı yazınız. (Şirket iseniz vergi numaranızı, şahıs firması iseniz TC Kimlik numaranızı yazınız.)
Not: Sipariş sözleşmesinde yazmış olduğunuz  vergi numarası ile eşleşmelidir.
Kayıtlı Lisans Bilgileri bölümünde çıkan listedeki lisansınızı seçerek Lisansla butonuna tıklayınız.


 
 
• İlgili uyarıları cevapladıktan/geçtikten sonra lisans penceresi açılacak ve daha önce karşılık şifre yerindeki  "Demo" yazısının yerine karşılık şifreniz yazılmış olacaktır. Tamam butonuna tıklayarak lisans işleminizi  tamamlayınız.
 
NOT:
• Vergi numarasını kullanarak 1 defa lisans alabilirsiniz. Daha sonra lisans alabilmek için lisans kartı ve güvenlik numaranızı kullanınız. (Bu bilgiler size kargo yolu ile ulaştırılacaktır.)

• Siparişiniz AKINSOFT'a ulaştıktan sonra vergi numarasından lisans alabilmeniz için 30 gün süreniz vardır.  (30 günü geçmiş ise vergi numarasından lisans alamazsınız. Lisans kartı/ Güvenlik kodu ile lisans alabilirsiniz.)