KURULUŞU,MİSYON VE VİZYONU 

MVS, MVS sanatsal yapımcılık,yayıncılık,organizasyon,hizmet işletmeciliği Ltd.Şti.ünvanı altında ocak 2004 tarihinde Mustafa ÇİMEN ve Serhan KELLEÖZÜ tarafından kuruldu.

Uzun süre özel sektörde uzman , orta ve üst düzey yönetici olarak hizmet veren,MVS den önce Dedeman Holding İcra Kurulu(CFO) ve yönetim kurulu üyeliği pozisyonlarında görev yapan ve aynı zamanda şiir yazan(şiir insan insan şair) Mustafa Çimen’le,müzik adamı(söz yazarı-besteci) Serhan Kelleözü’nü(Akdeniz Akşamları) bir araya getiren ortak misyon ve vizyon neydi? 

MVS’ nin Misyonu: 
Müzikte(söz,beste,yorum),edebiyatta ve insana sunacağı konusuna giren hizmetlerde,yaratıcılığı,yeteneği ve üretimi destekleyerek,bireye,topluma ve insanlığa “olan”la “olması gereken” ayrımında”bilinçli ve inançlı katkı sağlamak...

MVS’ nin Vizyonu:
Popülist-moda- rüzgarlara kapılmadan,insanın en büyük değer,hikaye,roman olduğunu unutmadan , geniş anlamda “insan”a ulaşmak,yaptıklarını,ürettiklerini,özenle imbikten geçirerek insanlarla sevgiyle paylaşmak,yarın,öbür yarın ve daha ötesi var olma denemesi-iz bırakmak-MVS ‘nin inançlı ve ateşli idealidir.


Bilişim Sponsoru
.................................................................................................................................
mavi gücü hissedin !..